Poniedziałek 11.09.2017 18:30

Bójki, wyzwiska i niszczenie mienia... Zobaczcie najsłynniejsze procesy sądowe Dody (ZDJĘCIA)

Doda Dorota Rabczewska procesy sądowe Agnieszka Szulim Monika Jarosińska Grupa Operacyjna Jakub Majoch Emil Haidar

Od początku obecności Dody w show biznesie "dziwnym trafem", regularnie jest bohaterką skandali z przemocą, zastraszaniem i pobiciami w tle. Już w 2007 roku raperzy z Grupy Operacyjnej zgłaszali, że mieli "nieprzyjemne spotkanie" z Dorotą w windzie jednak wówczas sąd nie dał im wiary i potraktował celebrytkę ulgowo. Z upływem lat na jaw wychodziły kolejne bójki i awantury Rabczewskiej. Kolejni partnerzy skarżyli się, że ma problem z kontrolowaniem gniewu i zazdrości, co objawia się np. wyrzucaniem ich rzeczy na śmietnik lub paleniem ich na balkonie.

Osoby, z którymi Doda współpracowała, jak np. Justyna Steczkowska także były przez nią regularnie zaczepiane i obrażane. O pobicie oskarżyli ją m.in. Monika Jarosińska, menedżer Jakub Majoch i Agnieszka Szulim. Ostatnio głośno jest z kolei o sprawie z Emilem Haidarem, któremu piosenkarka porysowała auto, a następnie sama się tym pochwaliła. Tym razem sąd nie miał wątpliwości co do jej winy. Inne sprawy z reguły jednak uchodzą Dorocie na sucho, a ona sama jest przekonana o swojej niewinności.

Często chwali się zresztą, że sama "pierwsza nigdy nie zaczepia", a jej zachowanie jest jedynie reakcją na działania innych. Można się tylko domyślać, że nie wszystkie sprawy z jej udziałem ujrzały światło dzienne.

Zobaczcie te najgłośniejsze, ze szczegółami opisywane przez media:

« Poprzednie 1/14

Procesy sądowe Doroty Rabczewskiej

2Procesy sądowe Doroty Rabczewskiej