Wtorek 12.09.2017

Siwiec chwali się płaskim brzuchem DWA TYGODNIE po porodzie. Fanki: "Tak nie wygląda kobieta w połogu!" (FOTO)

Natalia Siwiec

Siwiec chwali się płaskim brzuchem DWA TYGODNIE po porodzie. Fanki: "Tak nie wygląda kobieta w połogu!" (FOTO)

Natalia Siwiec w przeciwieństwie do swoich koleżanek z branży, nie chciała chwalić się ciążą i aż do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy płeć dziecka. 34-letnia celebrytka wróciła do medialnych aktywności dopiero po porodzie, wyznając że na co dzień może liczyć na pomoc babć i dziadków, dzięki czemu może gotować w Dzień Dobry TVN i bywać na imprezach. Modelka postanowiła chyba pobić rekord Ani Lewandowskiej, która zaszokowała swoich fanów szybkim powrotem do formy i zaledwie sześć tygodni po porodzie zaprezentowała światu idealnie płaski brzuch.

Przypomnijmy: Lewandowska chwali się UMIĘŚNIONYM BRZUCHEM 6 tygodni po porodzie! "Opłaca się być aktywnym"

W przeciwieństwie do żony Roberta, Natalia oszczędza fankom motywacyjnych wpisów, w których radzi jak pozbyć się niechcianych fałdek i godzić treningi z opieką na dzieckiem. Póki co skupia się na tym, żeby po prostu dobrze wyglądać i być w "dobrej formie". Na nowych zdjęciach, które celebrytka opublikowała na Instagramie, jej figura wygląda tak samo jak przed ciążą, co rozwścieczyło część internautek zarzucających jej, że "tak nie wygląda kobieta w połogu".

Zero brzuszka po ciąży? Nieźle. Hmm tak nie wygląda kobieta w połogu… Wow, jaka figura! Lewandowska może się schować. Natalia byś się wstydziła tak cudnie wyglądać po ciąży - to tylko niektóre z komentarzy.

Niektóre fanki nie dowierzały, że modelka mogła tak szybko wrócić do formy i zaczęły snuć teorie spiskowe, że świeżo upieczona mama dodała na Instagram stare zdjęcia, zdecydowała się na odsysanie tłuszczu, albo skorzystała z usług surogatki.

Moim zdaniem to są zdjęcia sprzed ciąży. To zdjęcie jest sprzed dziesięciu miesięcy, bo inne doczepy. A może to jednak surogatka była? - pytały internautki.

Myślicie, że to "zasługa genów", zdrowego odżywiania, intensywnych treningów, a może umiejętnego retuszu zdjęć?

Zupełnie odmieniona Natalia Siwiec. Perfekcyjna w kuchni?

 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (973)

Odpowiedz
14 12
zgłoś
gość 12.09.2017 08:53
Zależy od elastyczności ciała. Ja po tygodniu miałam zero brzuszka, zero rozstępów z czego oczywiście jestem zadowolona :)
Odpowiedz
13 11
zgłoś
kiks 12.09.2017 08:53
Dopiero co była w ddtvn i było widać niby troszkę wystający brzuszek po ciąży, a teraz płaski? Ściema wielka! Powiedziałaby prawdę, że nie urodziła tylko zapłaciła i już. To nie zbrodnia.
Odpowiedz
6 28
zgłoś
Gość 12.09.2017 08:53
Ja mialam 4 kilo, moja mam przytyla tylko 4 kilo wiec....
Odpowiedz
9 9
zgłoś
Gość 12.09.2017 08:53
gość: wydaje mi się, że ma schowany ten brzuch w spodnicy...... jak zwykle ludzie przesadzją.
No dokładnie. Zawsze znajdzie sie ktos komu nie bedzie cos pasować.
Odpowiedz
19 11
zgłoś
gość 12.09.2017 08:54
Opanujcie znam osoby które tydz. po porodzie wyglądały i czuły sie jakby nigdy w ciąży nie były. Ba mało tego jedna znajoma szczupłej i lepiej wyglądała po porodzie niż przed, a w ciąży jak lekka nadwaga... Sa osoby po których widać i nie widać
Ładowanie komentarzy…