Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokuratura przedłużyła śledztwo w sprawie Dubienieckiego. "Ze względu na ciążę, pani Modrzewska nie może być przesłuchana"

70
Podziel się

"Pani Modrzewska ma urodzić w drugiej połowie września. Według opinii biegłych również po urodzeniu nie może być przesłuchana".

Prokuratura przedłużyła śledztwo w sprawie Dubienieckiego. "Ze względu na ciążę, pani Modrzewska nie może być przesłuchana"
bDnKgqzp

Minęły już dwa lata odkąd Marcin Dubieniecki został zatrzymany przez CBA pod zarzutem wyłudzenia 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, prania pieniędzy w rajach podatkowych i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Razem z nim wpadła jego wspólniczka Katarzyna Modrzewska, była żona Artura Boruca, a obecnie kochanka Marcina. Od tamtej pory sąd trzykrotnie przychylał się do wniosku prokuratury o przedłużenie aresztu dla Dubienieckiego, jednak w październiku zeszłego roku nieoczekiwanie uznał, że nie istnieje już groźba mataczenia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by puścić go do domu. Miesiąc wcześniej zwolniono z aresztu jego ukochaną.

Na szczęście czternastomiesięczna rozłąka nie osłabiła łączącego ich uczucia. Czas, spędzony na wolności Marcin i Katarzyna poświęcili na uporządkowanie swoich spraw rodzinnych, doprowadzenie do końca rozwodu Marcina z Martą Kaczyńską, ślub oraz spłodzenie wspólnego potomka. Warto przypomnieć, że zarówno Dubienieckiemu, jak i Modrzewskiej grozi do 10 lat więzienia. W takiej sytuacji decyzja o powiększeniu rodziny może wydawać się pochopna, bo mało który rodzic marzy o tym, by dziecko wychowywało się w więzieniu. Ale tylko pozornie.
W praktyce dziecko może stanowić ważną okoliczność łagodzącą.

Jak donosi Super Express, sama wiadomość o ciąży Katarzyny sprawiła, że śledczy z Krakowa musieli dostosować warunki postępowania do jej wygody i jeździć na przesłuchania przez całą Polskę do Trójmiasta. Ostatnio jednak obrońca oskarżonej podziękował nawet za te wizyty, przesyłając zaświadczenie lekarskie, że rozmowy na temat przestępstw za bardzo stresują ciężarną oskarżoną. To oznacza, że śledztwo, które miało trwać do 10 września, nie zakończy się w planowanym terminie.

bDnKgqzr

Pod koniec sierpnia prokurator miał jechać do Gdyni, by zaznajomić z aktami panią Modrzewską. Jednak jej obrońca przesłał nam zaświadczenie lekarskie, że ze względu na ciążę jej udział w przesłuchaniu jest niemożliwy - potwierdza w rozmowie z tabloidem Włodzimierz Krzywicki z prokuratury w Krakowie. Pani Modrzewska ma urodzić w drugiej połowie września. Według opinii biegłych również po urodzeniu nie może być przesłuchana. Tym samym śledztwo przedłużone jest do grudnia.

Myślicie, że kiedykolwiek odpowiedzą za swoje czyny?

bDnKgqzx
bDnKgqzy

Obejrzyliśmy "Ucho Prezesa" z Ryszardem C

Zobacz także: Korwin Piotrowska o celebrytach: "Parę dup uratowałam"
bDnKgqzz
bDnKgqzS
KOMENTARZE
(70)
gość
3 lata temu
co za środowisko, wszyscy siebie warci, po jednych pieniądzach. żenada, za kraty z nimi wszystkimi. W naszym kraju ściga się rowerzystę a Dubieniecki chodzi na wolności i miga się od procesów. Skandal !
Gość
3 lata temu
Nie moze byc przesluchana przez ciaze? A co to, ciaza odbiera pamiec czy jak? :/
gość
3 lata temu
alez ta ciaza i slub cudownie byly zaplanowane.teraz ani jej przesluchac nie mozna ,moga odmowic zaznawania przeciwko sobie a na koniec oboje sie wywina bo dziecko...
bDnKgqzT
gość
3 lata temu
A czemu Kaczyńska wzięła odszkodowanie za rodziców ? jakim prawem Polska daje odszkodowania tym ludziom?! ja się nie zgadzam aby z moich podatków takie rzeczy szly. Jestśmy okradani przez PIS!
Gość
3 lata temu
To sa qrva Pisowskie jaja!
Najnowsze komentarze (70)
gość
2 lata temu
Katarzyna modrzewska jest bardzo złego i ciąży. Po co chłopak chodzi dla ty.
gość
2 lata temu
Śmiech dla Katarzyna Modrzewska _ drugiej chłopak i ciąży
gość
2 lata temu
Wygłupiają dla Katarzyna modrzewska albo Boruca poznac chłopak. Ja kopiał i wyrzuc do Katarzyna modrzewska albo Boruca jest zemsta.
Anita
2 lata temu
.Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer +2348104102662
Gość
3 lata temu
To prawda
gość
3 lata temu
Zrobili ba chora dla uniknięcia kary, ciekawe co zrobi dzieciak jak się o tym w przyszłości dowie, zrobiony z przymusu 😂
gość
3 lata temu
Za kraty z tymi złodziejami
Gość
3 lata temu
Złodzieje się ciążą zasłaniają!
bDnKgqzL
gość
3 lata temu
No i co sie zmienilo- NIC ,a mialo byc tak pieknie. PIS-ki poprostu tak stracili nasze zaufanie wobec naszych sasiadow, ze juz dlugo go nie odbudujemy.
gość
3 lata temu
To jest ta DOBRA ZMIANA, szok!!!!!
gość
3 lata temu
ona wygląda na złą kobietę
gość
3 lata temu
ładniejsz i to o wiela od kaczynskiej.nie taka sztuczna ja tamta.fajna kobieta
rtyi
3 lata temu
Wy sobie w tej polsce ja ja robicie ! Oszust chodzi na wolnSci co panienka ma z tym cos zenujace ponizajace prawo wstyd czytac jakie oszolomy rzad za tym krajem
gość
3 lata temu
Co by nie powiedzieć Kasia sto razy ładniejsza od Sary Money!!! Boruc ty ślepcu coś ty narobił?!
...
Następna strona
bDnKgqAn