Wtorek 12.09.2017

Znachor z "Dzień Dobry TVN" twierdzi, że Miecugowa można było wyleczyć... WITAMINĄ C!

Jerzy Zięba Grzegorz Miecugow

Znachor z "Dzień Dobry TVN" twierdzi, że Miecugowa można było wyleczyć... WITAMINĄ C!Grzegorz Miecugow był cenionym dziennikarzem, publicystą i współtwórcą TVN24, który od kilku lat zmagał się z nowotworem płuc. Tomasz Sianecki twierdził, że bezpośrednią przyczyną śmierci jego kolegi ze Szkła kontaktowego była sepsa.

Zobacz: Grzegorz Miecugow zmarł na SEPSĘ? Tak twierdzi Tomasz Sianecki

Jerzy Zięba, który po wielu wizytach w studiu Dzień Dobry TVN został już "nadwornym" znachorem tej stacji, postanowił po raz kolejny w dość kontrowersyjny sposób wypowiedzieć się na temat medycyny naturalnej. Tym razem, aby dowieźć prawdziwości swojej tezy, posłużył się przykładem Miecugowa, a także porównał leczenie sepsy witaminą C do... hamowania rozwoju łuszczycy.

Wystarczyło podać choremu witaminę C, która działa w przypadku sepsy - zakażenia, które prowadzi do zaburzeń czynności podstawowych narządów - zaczął Zięba po czym jego śmierć nazwał "skandalem": Jeżeli prawdą jest, że pan Grzegorz Miecugow nie zmarł z powodu choroby nowotworowej, a zmarł z powodu sepsy, to jest to skandal. Uważam, że w przypadku Miecugowa można było jeszcze wiele zrobić

Zapytany przez prowadzącego, Marcina Prokopa o to, czego brakuje lekarzom, Zięba odpowiedział:

Tej wiedzy, którą ja przekazuje, o której ja mówię. System kształcenia lekarzy jest tak skonstruowany, że oni tej wiedzy nie mają. Nie wiem dlaczego lekarz nie wie, jak wyleczyć pacjenta z łuszczycy.

A pan wie? - wtrącił Prokop.

Oczywiście, to się robi. Choroba jest uleczalna. W wielu przypadkach współpraca lekarza z naturoterapeutą lub też nabycie tego typu wiedzy doprowadziłoby do tego, że niepotrzebnie chorujemy w tej chwili, niepotrzebnie umieramy, niepotrzebnie cierpimy. To wszystko można zlikwidować czy zredukować w znaczny sposób. - zakończył znachor.

Dodajmy, że Zięba oczywiście nie posiada żadnego wykształcenia medycznego. Dlaczego TVN promuje takich ludzi?

Znachor skazany na 3,5 roku więzienia. Przez jego kurację rodzice zagłodzili dziecko

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1047)

Odpowiedz
92 37
zgłoś
zdrowa 12.09.2017 18:58
2 lata wielu lekarzy nie moglo mi pomoc, wzielam sprawy w swoje rece plus biorezonans , wyrownalam niedobory, usunelam metale ciezkie , teraz wiem ze zyje!! i nie pierd...mi tu o wiedzy lekarzy , ktrozy sa sprzezeni z przemyslem farmaceutycznym!!
Odpowiedz
36 45
zgłoś
Gość 12.09.2017 18:58
Gość:
Gość:
Gość: Lekarze maja wiedze,ale musza nakrecac przemysl farmaceutyczny.
Zięba nie ma wiedzy w ogóle. A takie przygłupy jak ty i tak wybiorą jego, faceta bez żadnego pojęcia o medycynie. Żal mi was przygłupy, odbije sie to na waszym zdrowiu, ale selekcja naturalna musi byc
Tak selekcja naturalna musi byc a ty jestes 1 w kolejce.
Nie kochanie, ja stawiam na naukę, a nie szarlatanerię ;-) dalej leczcie nowotwory terminalne witaminką c i dalej popijajcie płyn Lugola na wszystkie choroby tarczycy, takich przygłupów jak wy kraj nie potrzebuje, przynajmniej odciążycie ZUS 😂😂😂
Odpowiedz
61 26
zgłoś
gość 12.09.2017 18:58
bo to prawda sepse mozna wyleczyc witaminą C
Odpowiedz
55 32
zgłoś
gość 12.09.2017 18:58
POCZYTAJCIE KSIĄŻEK ZIĘBY!!!!! WATROOOO
Odpowiedz
65 31
zgłoś
Gość 12.09.2017 18:58
Ma racje witamina c jest najlepsza nawet na nowotwory!!!! A ze koncerny farmaceutyczne nie mówią bo kasa na lekach trzaskaja!!! Poczytajcie o witminie c ale w proszku!!!! Sa nawet wlewy z kroplowki z witaminy c!!!
Ładowanie komentarzy…