Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda "ociepla wizerunek": "Ludzie muszą zaakceptować to, kim jestem. Życie pisze różne scenariusze"

228
Podziel się

Dorota zapewnia, że "kłóci się jak każdy inny śmiertelnik"... Kiedy ostatni raz spaliłyście rzeczy byłego na balkonie albo porysowałyście jego Astona Martina nożami?

Doda "ociepla wizerunek": "Ludzie muszą zaakceptować to, kim jestem. Życie pisze różne scenariusze"
bDnJQHKd

Doda od kilku dni znów jest w centrum zainteresowania mediów – tradycyjnie już nie z powodu jakiejkolwiek działalności artystycznej, ale szykującego się kolejnego procesu. Jej chłopak, producent filmowy Emil S., po wspólnej wyprawie do Cannes nazywany "nositorbą", spędził noc w areszcie po tym, jak prokuratura postanowiła sprawdzić jego powiązania z wymuszeniami na "warszawskim biznesmenie".

W nowym wywiadzie, którego Dorota udzieliła Gwiazdom WP, ewidentnie stara się ocieplić wizerunek, chociaż w jej sytuacji, aby ratować mocno "nadszarpniętą" reputację i zacząć od nowa, musiałaby chyba wyjechać za granicę z nowym dowodem osobistym. Oczywiście Doda zaprzecza, jakoby jej działalność charytatywna i założenie fundacji miało jakikolwiek związek z konfliktami z prawem. Na pytanie, czy zdaje sobie sprawę, że wiele osób pomyśli, że to "sposób na autopromocję i "przykrycie" ostatnich afer, w których przewija się jej nazwisko" odpowiedziała:

bDnJQHKf

Totalnie mnie to nie obchodzi, ponieważ najważniejsze jest dla mnie to, ilu osobom pomogę. A ilu osobom się to nie będzie podobało... Niech zgłaszają reklamacje dzieciom, które dzięki mnie się uśmiechną. Jak dodała, przestała już' walczyć z "łatką skandalistki", której coraz bardziej zbliża się do "kryminalistki":

Ludzie muszą zaakceptować to, kim jestem. Mają grzeczne gwiazdy, muszą mieć też niegrzeczne. Szanujcie je, bo dzięki nim macie kolorowo!

Dorota przy zakładaniu swojej fundacji, która, jak twierdzi, jest już na ukończeniu, mocno zainspirowała się działaniami charytatywnymi jednego z dziennikarzy sportowych, Krzysztofa Stanowskiego, który na co dzień zbiera pieniądze dla potrzebujących za pomocą Twittera. Jego akcja nazywa się "DobroWraca" czyli dokładnie tak, jak nazywać się będzie fundacja Dody: "Bumerang: Dobro wraca".

W drugiej części rozmowy poruszane są już tylko tematy prywatnego życia Doroty, a przede wszystkim konfliktów i bójek, o które sądzi się z niemal wszystkimi osobami, z którymi kiedykolwiek miała do czynienia.

bDnJQHKl

Problem polega na tym, że moje prywatne animozje są wyciągane na światło dzienne, mimo że nie zawsze sobie tego życzę. Każdy z nas się kłóci w czterech ścianach i niekiedy nie chciałby, żeby usłyszał o tym cały świat, a u mnie na drugi dzień to zawsze odbija się szerokim echem. I to jedyna różnica, bo jak każdy inny śmiertelnik kłócę się ze swoimi narzeczonymi, potrafię im podrzeć w złości koszulę, jeśli mnie zdradzają albo w pijackim amoku zostawiają na tydzień samą w domu. (…) Życie pisze różne scenariusze, ale jeśli mam być oceniana, to chciałabym, aby robiono to przez pryzmat mojej twórczości jako piosenkarki.

Może więc Dorota powinna przekierować energię z bójek na pisanie nowych utworów? Przysłużyłoby się to nie tylko jej karierze, ale i potencjalnym ofiarom. Poza tym, kiedy ostatni raz spaliłyście rzeczy byłego na balkonie albo porysowałyście jego Astona Martina nożami?

bDnJQHKm
bDnJQHKn
Zobacz także: #gwiazdy: Doda znowu jest zakochana? Została przyłapana na randce
bDnJQHKG
KOMENTARZE
(228)
gość
3 lata temu
Haha dobry bezczel. Otóż w imieniu własnym i myślę, że jeszcze paru osób informuję Cię Dorotko, że ja nic nie muszę. A jako obywatel jestem ogromną zwolenniczką równości wobec prawa i czekam na prawidłową reakcję wymiaru sprawiedliwości wobec Twojej osoby.
Gość
3 lata temu
Nikt nie musi ciebie akceptowac tranzystore i nikt tego nie robi jak sie okazuje. Dlatego nie masz faceta ani przyjaciol. Jedyni ludzie ktorzy cie akceptuja i wmawiaja ze jestes wspaniala do Kulfon i Joker
Gość
3 lata temu
Tymi wynurzeniami wizerunku nie ociepliła.
bDnJQHKH
Gość
3 lata temu
Odpowiadam nsvtwoje pytanie pudlu:nigdy! Trzeba miec klase jako kobieta
gość
3 lata temu
Wariatka z przerośniętym ego.
Najnowsze komentarze (228)
MOGĘ - NIE MU...
3 lata temu
Ja mogę, ale nic nie muszę - "to wolny kraj. Każdy może robić w nim co mu się tylko podoba" - przecież tak zawsze mówiłaś,,,)
gość
3 lata temu
nie ma akceptacji i tolerancji dla chamstwa, bicia i grożenia! tej kreaturze już dawno powinni postawic zarzuty i wsadzic do więzienia!
doda elektrod...
3 lata temu
Ona ma iq 150, ale na minusie, bo żaden p*****k nie ma 150.
gość
3 lata temu
ludzie nic nie muszą zwłaszcza oglądać twoich popisów
gość
3 lata temu
a mi nie, g****a byla, jest i bedzie...samotnosc to jej cel
gość
3 lata temu
ludzie to MUSZA wysrac sie gdy trzeba,a najlepiej na twoja glupkowata gebe
Atena
3 lata temu
"osobo dodo" My nic nie musimy! Nie dość że p******a, g****a to jeszcze wredna!!! Skąd tyle wstrętnych cech w ludzkiej istocie. A najgorsze to to, że są tacy , których to jara! ZGROZA !!!
gość
3 lata temu
No i własnie na tym polega jej problem z psychiką. Chce wymusić na innych , aby ją podziwiali, kochali i akceptowali, a jak nie to posuwa się do przemocy i szantażu. Typowe zachowania psychopaty.Obrzydliwy b******l.
bDnJQHKz
gość
3 lata temu
Przecież to jest typowy sposób myślenia psychopaty.
Gość
3 lata temu
Tak lansuje się na biednych chorych dzieciach nie ma już statusu gwiazdy i wymyśla co zrobić aby mieć to jest właśnie po to te przeslodzone odwiedziny (ona nawet nie przepada za dziecmi i nie chce albo nie może ich miec )czemu kiedyś jak była chwilę na topie nie jeździła po szpitalach jakoś Socha ,Kurdej szatan są b.zaangażowane i go głowy im nie przyjdzie chwalić się z takiej wizyty ze szpitali na insta gdzie dodzia oprócz pokazywania d**y cycow wrzuca fotki z chorymi dziećmi grosza nie daje bo nie ma tylko się na tym lansuje ile osób pomaga czytaj (staraki dają wielkie pieniądze i słowa o swoich fundacjach nie mówią )a o jej selfi z chorymi dziećmi od 3 lat jest głośno i jest to obrzydliwe mam nadzieję że dzieci nie czytają pudelka ich rodzice owszem ja bym ja wywalia od mojego chorego dziecka będzie się kryminalistka wybielac dzięki Bogu mój synek jest zdrowy😊😊😊
gość
3 lata temu
Ale okropne ma buty!
gość
3 lata temu
Dlaczego ona tak brzydnie? Coraz gorzej wygląda.
ANN
3 lata temu
Jej scenariusz przewiduje tylko mordobicie i podłości. TO PROSTA KOBIETA.
ANN
3 lata temu
Jej scenariusz przewiduje tylko mordobicie i podłości. TO PROSTA KOBIETA.
...
Następna strona
bDnJQHLb