Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cezary Pazura promuje żonę na YouTubie: "Jak cię zobaczyłem, to mi przypominałaś MŁODĄ BRIGITTE BARDOT! Z figury..."

339
Podziel się

Aktor przeprowadził wywiad z Edytką, w którym powspominali stare czasy. Edyta studiowała podobno na pięciu kierunkach, ale skończyła tylko jeden.

Cezary Pazura promuje żonę na YouTubie: "Jak cię zobaczyłem, to mi przypominałaś MŁODĄ BRIGITTE BARDOT! Z figury..."
bCXvWgoR

Wiosną Edyta Pazura z domu Zając i Cezary Pazura obchodzili ważną dla siebie rocznicę. 31 maja upłynęło dokładnie 10 laty od ich słynnej jazdy pociągiem relacji Kraków-Warszawa, po której życie Edytki diametralnie się zmieniło. Podobnie zresztą jak jej wygląd.

Nic więc dziwnego, że wzruszona Edyta podziękowała na Facebooku za szansę, jaka otrzymała. Niestety, chyba PKP nie zauważyły tego wpisu i nie obdarowały ich dożywotnim miesięcznym biletem na trasie do Krakowa.

bCXvWgoT

Kariera Cezarego Pazury nie rozwija się już tak prężnie jak kilka lat temu. Co więcej, aktor wprost przyznaje, że od dłuższego czasu nie otrzymuje dobrych propozycji, więc postanowił sam zadbać o popularność i został kimś na kształt youtubera. W nowym nagraniu stylizowanym nieco na słabe wywiady Łukasza Jakóbiaka Cezary występuje... z Edytą.

Wywiad nosi znamienny tytuł Pierwszy raz z żoną. Cezary wypytuje siedzącą na kanapie Edytę, czytając jej pytania z kartki. Zaczął od kilku pytań, na które Edytka nie potrafiła jednak satysfakcjonująco odpowiedzieć, więc Pazura przeszedł do sedna:

Cezary: Zawód?

Edytka: Zawód?

bCXvWgoZ

C: Ile masz zawodów? Wszyscy mnie pytają co robi pańska żona. Jak odpowiadam: "wszystko", to słyszę takie: hehehe

E: Tak i to jest moje przekleństwo, praktycznie jest tak, że umieć zrobić wszystko i ty wiesz o tym najlepiej, ale nie mam takiej jednej profesji...

Cezary postanowił zapytać żonę o wykształcenie. Okazało się, że Edyta studiowała aż pięć kierunków (!), jednak przyznała się do skończenia tylko jednego - zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim (!). Potem ambitna Edytka studiowała jeszcze doradztwo gospodarcze, zarządzanie w mediach, prawo oraz "studia" w studium projektowania wnętrz.

Jak można się było spodziewać, najweselszym momentem wywiadu był ten, w którym Edyta i Czarek rozmawiali o jej wyglądzie. Skupili się zwłaszcza na słynnym zdjęciu w czerwonej kurtce, na którym celebrytka wygląda zupełnie inaczej niż teraz.

bCXvWgpa

C: Co jest z tym zdjęciem w czerwonej kurtce?

E: Ale najlepsze jest to, że ty też nie wyglądasz tam korzystnie... Uważam, że to zdjęcie jest mocno przekombinowane, ja tak nie wyglądałam. Ktoś mocno popracował nad tym zdjęciem, taka jest moja opinia. Mam dużo zdjęć z czasów kiedy się nie znaliśmy... I też je pokażemy, więc nigdy tak nie wyglądałam. Może to jest spowodowane tą modą, która nastała... Zobacz, że wszystkie kobiety pokazuje się w mediach jako brzydkie, które nagle stały się tymi ładnymi. Ja uważam, że to się napędzę pewnego rodzaju biznes...

E: Ale fakt jest taki, że jak cię poznałam byłam jeszcze nastolatką [Edyta miała 19 lat – przyp. red.], wyglądałam zupełnie inaczej. Mniej korzystnie niż teraz.

bCXvWgpb

C: Nie...

E: Kobieta też dojrzewa.

C: To jest tak. W pociągu wszedłem i zobaczyłem ciebie i pomyślałem: fajna brzydka laska, wezmę ją zoperuję...

Pazura zażartował, że kiedy zobaczył Edytę, "policzył kasę w kieszeni" i okazało się, że może zasponsorować jej "pięć operacji oraz zęby gratis". Jak wiemy, chyba policzył dobrze, bo Edyta, rodem z Nowej Huty, szybko odnalazła się na warszawskich salonach.

bCXvWgpc

C: Podkreślasz Nowa Huta, Nowa Huta, ale w twojej krwi płynie krew francuska...

E: No różna...

C: Bo jak cię zobaczyłem, to tak przypominałaś mi taką młodą Brigitte Bardot troszkę. Z figury...

Wywiad skończył się wspomnieniami Edyty ze szkoły gimnazjalnej, kiedy miała średnią ocen 5,5. Potem, już w liceum, nie chciało jej się uczyć, więc osiągnęła tylko 4,5. Być może Edyta opowie nieco więcej w kolejnym odcinku vloga Cezarego.

My już nie możemy się doczekać. Zwłaszcza wątku Brigitte Bardot. A Wy?

**Edyta Pazura: "Byłam przeciwniczką gimnazjów, wyrywanie dziecka bywa obciążające"

**

bCXvWgpu
KOMENTARZE
(339)
gość
3 lata temu
Jakby jej łeb uciął, to rzeczywiście prawie Brigitte
Gość
3 lata temu
To jest właśnie skutek uboczny alkoholu.. zaburzenie widzenia
gość
3 lata temu
Jaki stary, taki g***i
bCXvWgpv
gość
3 lata temu
Żartowniś jak zwykle Pan Pazura ;-)
gość
3 lata temu
Buha ha ha, czarek duparek
Najnowsze komentarze (339)
gość
3 lata temu
Ech p******i cebulaczki... "Szanowna Redakcja" też się nie popisuje "sprzedając" zakłamane informacje nt. ukończonych studiów (przyznała, że nie ukończyła 'tylko" prawa). Pozdrawiam serdecznie tych, którzy ukończyli "aż" liceum o profilu dziennikarskim :)
Gość
3 lata temu
No siostry bliźniaczki - naprawdę 👎
gość
3 lata temu
on to chyba ma bielmo na oczach bo jej podobizna do Bardotki to wielka przesada chyba że na haju
tadzik
3 lata temu
jak ona jest BB to ja jestem Elisabeth Taylor!!!
gość
3 lata temu
OESU, a co to za kiepski kabaret? czy ten stary pie*dziel aż tak zgłupiał? wóda rozum wyżarła, dragi czy co?
Urszula
3 lata temu
sugeruję zmienić okulary
gościówa
3 lata temu
Zdjęcie jak zdjęcie. to nadal tylko zdjęcie.
Gość
3 lata temu
Jak bym byl bryszczaty na jedno oko.
bCXvWgpn
Gość
3 lata temu
Ona jest bardzo ładna, co się czepiacie
gość
3 lata temu
Zryty łeb religià
gość
3 lata temu
Ona zrobiła pięć kierunków, z czego cztery, to studia podyplomowa a rozpiętość tych kierunków świadczy o tym, że sama nie wie czego chce i do czego dąży. Wszystkiego po trochę ale nic konkretnego.
gość
3 lata temu
przypomina bardziej juz wierzbicka z rysow,a swoja droga to pazura ma ciagaoty do zmieniania kazdej swej l***i,z weron ika tez tak bylo,chcial krotkie wlosy i takie miala nosic,z kazdej zrobil swa menadzerke a potem kazda wydudkal,poza jedna,pierwsza,ta byla madra,zrezygnowala przed zmianami to teraz sie ciagnie opinia,ze psychiczna
Gość
3 lata temu
Podobna do tej niemrawej Lenki z M jak Milosc😂
gość
3 lata temu
ona wygląda dużo lepiej niż dawniej co by nie powiedzieć to prawda
...
Następna strona
bCXvWgpP