Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tymański o żonie: "Ma PARCIE NA SZKŁO, bo nie było z nią biologicznego ojca"

122
Podziel się

"Muzyk ujawnił, że jego młodsza o 19 lat żona chciała pojechać z nim do Azji. "Marysia była bardzo zdolną dziewczyną, ale trochę nie utuloną i stąd się bierze parcie na szkło".

Tymański o żonie: "Ma PARCIE NA SZKŁO, bo nie było z nią biologicznego ojca"
bCNXoBOZ

Tymon Tymański wiosną tego roku postanowił wybrać się z ekipą TVN-u na żebry do Azji. Zabrał ze sobą swojego najstarszego syna Lucasa, z którym przez wiele lat nie utrzymywał kontaktu. Przy okazji wyszło na jaw, że Lucas nie ma 17 lat, jak wskazywałby jego wygląd i zachowanie, tylko prawie 25.

Tymon wyznał w programie, że jego związek z matką najstarszego syna przypominał bardziej układ przyjacielski niż miłość i dlatego ich drogi rozeszły się krótko po narodzinach dziecka. Przy okazji pochwalił się, że gdy tylko Lucas zjawił się w Polsce i oznajmił ojcu, że potrzebuje go w swoim życiu, ten natychmiast stanął na wysokości zadania.

My z mamą Lucasa właściwie nie mieliśmy związku - wyznał muzyk. Byliśmy bardziej przyjaciółmi niż parą. Jak Lucas wrócił do Polski i powiedział, że chce mieć tatę, to bardzo się postarałem, ale ja się ojcostwa uczę w zasadzie cały czas.

bCNXoBPb

Ojcowskie obowiązki Tymański wypełnia sumiennie, nauczając syna, jak ważne w życiu człowieka jest właściwe wypróżnienie oraz że pojęcie gender to kompletna bzdura.

Niestety, w programie nie poszło im najlepiej i odpadli jako pierwsi. Po powrocie Tymon przyznał, że do Azji chciała z nim jechać jego młodsza o 19 lat małżonka Maria Bros. Wytłumaczył jej jednak, że się do tego nie nadaje, bo ktoś musiał zostać z dziećmi. W rozmowie z Faktem muzyk ujawnia, że jego żona przejawia wyraźne "parcie na szkło", a to dlatego, że w dzieciństwie zabrakło jej ojcowskiej miłości. Widać, że dokładnie przemyślał całą tę "chałupniczą" psychoanalizę.

Marysia ma też większe parcie na szkło, ale to nie jej wina. To wszystko przez to, że nie było z nią biologicznego ojca - tłumaczy naukowo. Marysia była bardzo zdolną dziewczyną, ale trochę nie utuloną i stąd się bierze parcie na szkło. Jeżeli stary cię nie chce, a ty chcesz mu pokazać, że jesteś świetnym gościem, to mówisz mu przez szkło: Tato, popatrz!.

Może to niezły pomysł na kampanię społeczną, by uświadomić ojcom, że przez ich obojętność dzieciom grozi los celebrytów...?

bCNXoBPh
bCNXoBPi
bCNXoBPj

Załamany Tymon w "Azja Express": "Nie lubię tłoku"

bCNXoBPC
KOMENTARZE
(122)
gość
3 lata temu
co za i****a.. jak można tak mówić o żonie i jej sytuacji rodzinnej?
Pacjentka
3 lata temu
Czasem wiele starszy mąż próbuje z żony zrobić gówniarę co nie zna życia, a przy tum sam jest nieodpowiedzialny.
Gość
3 lata temu
A skąd twoje parcie, Tymku? Patologia? 🤢
bCNXoBPD
gość
3 lata temu
Ma parcie, do tego stopnia, że związała się z egocentrycznym Piotrusiem Panem w nadziei na życie w świetle kamer.
Gość
3 lata temu
Maria Bros, lol
Najnowsze komentarze (122)
Gość
rok temu
Co za t***n
gość
3 lata temu
Tymonek to pedofil. Wiąże się z bardzo młodymi pannami, bo boi się tych dojrzałych i w dodatku nie chce, żeby żona kiedykolwiek stała się dorosłą osobą. Poniża ją wygadując te brednie. Gościu ma patolę we łbie. Fuj.
gość
3 lata temu
nie wiem kto gorszy.........ona czy on.......
Gość
3 lata temu
Widziały gały...
gość
3 lata temu
ona jakas taka przybrudzona
gość
3 lata temu
Taki dziad, co pirzy głupoty. Maryśka wydorosleje i kupi sobie bilet sama, w jedną stronę. A jego marnych pieniędzy nawet na alimenty nie wystarczy.
gość
3 lata temu
Chcial dowartościować syna wiec go wziął do programu...dobrze zrobił ...
gość
3 lata temu
Facet sie stara i gwiazda za to ...nie przesadzajcie...
bCNXoBPv
gość
3 lata temu
Facet szczery jest i tyle...widac ze dobre ma podejscie do syna...
gość
3 lata temu
Mówi jak myśli i co w tym złego !
gość
3 lata temu
W Polsce nie można być szczerym bo odrazu hejt sie pojawia!wolimy zakłamanie w tv żeby sie lepiej prezentowało ?????!!!!!
gość
3 lata temu
Bardzo fajny facet!
gość
3 lata temu
redakcjo!!! przy okzaji ponownej "popularności" tego pana, przypomnijcie swoim czytelnikom wywiad, którego udzielił najprawdopodobniej vivie- płakał, że zostawiła go 19 letnia panna, córka brylewskiego a on był dla niej taki dobry, że chociaż mógł ją stuknąć jak miała 13 lat to on, ponieważ jest gentelmaem, poczekał aż kończy 15. jęczał, że kupował jej perfumy a ona mu z gniazda wyfrunęła. jeden z bardziej żenujących wywiadów w polskim "szołbiznesie"!!!
gość
3 lata temu
Facet przynajmniej nie ma ludzi za idiotów i nie wciska ciemnoty o potrzebie pomocy kobietom, jakiejś misji jak te Lewandowskie i Chodakowskie. Nie cenzuruje się i mówi jak jest. Aczkolwiek tą cześć o tacie małżonki mógł sobie darować.
...
Następna strona
bCNXoBPX