Trwa ładowanie...
Przejdź na

Melanie Griffith ma NAWRÓT RAKA. "Udało się wykryć nowotwór w początkowym stadium"

39
Podziel się:

Była żona Antonio Banderasa w 2009 roku walczyła z rakiem skóry.

Melanie Griffith ma NAWRÓT RAKA. "Udało się wykryć nowotwór w początkowym stadium"

Melanie Griffith stała się ikoną Hollywood i przykładem, jak miano ikony seksu może zgubnie wpłynąć na poczucie własnej wartości. Przez ostatnich kilka lat aktorka zdecydowała się bowiem na szereg zabiegów, które zmieniły jej twarz, niestety z małą korzyścią dla niej samej.

Griffith od dawna nie dostała żadnej dobrej propozycji filmowej, a rozwód z mężem podobno bardzo ją załamał. 60-latka dostała też wiadomość od producentów serii filmów o Greyu, w których jedną z głównych ról gra jej córka, iż ta jest wyjątkowo kapryśna i trudna we współpracy. Te wszystkie czynniki bez wątpienia złożyły się na pogorszenie jej stanu zdrowia. Jak informuje magazyn Us Weekly, Melanie dowiedziała się właśnie, że rak skóry, który wykryto u niej osiem lat temu, wrócił.

Aktorka jest po zabiegu i czuje się dobrze. Udało się wykryć nowotwór w początkowym stadium - twierdzi źródło magazynu.

**Selfie z rezonansem. Czyli tak komik choruje na guza mózgu

**

KOMENTARZE
(39)
Gość
5 lata temu
Opowiem wam pewną historię może będziecie się śmiać. Kiedy miałam 10 lat chciałam bardzo być Wielka gwiazdą madonna, britney spears tylko z takimi się rownałam wieczorami Kiedy wszyscy szli spać ja koncertowalam po całym świecie miałam piękny różowy mikrofon do każdej piosenki miała własną choreografię pamiętam jak tanczylam i myślałam sobie ile ludzi mnie ogląda ahahah to były czasy aż tęsknię za nimi teraz pracuje w aptece a marzenia wielkiej gwiazdy szlak wzięły haha
Gość
5 lata temu
Przeklęte raczyska, tyle osób mi bliskich odeszło..
Gość
5 lata temu
Zdrowia!
gość
5 lata temu
Pudel śmiejesz się, że matka Dody dostała raka od słuchania plot o swoim mężu, ale w to, że Melanie dostała raka, bo jej córka grymasiła na planie filmu to już wierzysz?
XOXOXOX
5 lata temu
A za mlodych lat, godzinami sie wylegiwala na sloncu! Zawsze opalona.. zawsze na plazach..urlopach.. pamietam tamte jej czasy.. dlatego uwaga do mlodych kobiet: NIE OPALAJCIE SIE DLUGO NA SLONCU! A WLASCIWIE WYSTRZEGAJCIE SIE SLONCA(!!) bo po kilku lub kilkunastu latach choroba moze o sobie dac znac!! Zycie jest tylko JEDNO!
Najnowsze komentarze (39)
gość
5 lata temu
Byłoby uczciwie, żebyście dodali, że powodem, przez który Banderas się rozwiódł to były ciągłe operacje plastyczne, jakim poddawała się Melanie, mimo próśb Antonio, by tego nie robiła i to chyba ona go zostawiła.
gość
5 lata temu
Lubię ją za Pracującą Dziewczynę. Mam nadzieję, że zwalczy chorobę.
gość
5 lata temu
nowotwór raka???????
abc
5 lata temu
Ludzie zlitujcie się to rak skóry czy czerniak? Bo to sa dwie różne choroby. Rak skóry jest bardzo prosty do wyleczenia w przeciwieństwie do czerniaka.
gość
5 lata temu
Ona jest z pokolenia mody na opalanie.A tego skóra nie zapomina.Gdy ogląda się filmy z lat 70-tych i 80-tych to mam wszyscy spieczeni...Opalanie nie jest potrzebne.Spacery słoneczne tak. Trwa nagonka na Dakotę,że kaprysiła na planie.To jest absolutna bzdura!!!Zdjęcia z planu temu przeczą.Ona zawsze uśmiechnięta,obejmowała kolegów.Była tam szczęśliwa,bo na swoją zgubę zauroczyła się Dornanem.O tym,że on latał nago na filmie tylko zachwyty.Dakota naga-no,hello!!! Może rzeczywiście było tak,że nie było aktorek chętnych do zagrania roli Any.Ale Dakota zrobiła to genialnie!!!
gość
5 lata temu
trzymaj się Melania, kochana!
gość
5 lata temu
trzymaj się Melania, kochana!
Gość
5 lata temu
Fonda 19lat starsza Bozeeee
Gość
5 lata temu
To nie wrozy niczego dobrego. Zycze jej duzo zdrowia.
gość
5 lata temu
nałóg zniszczył jej zdrowie i choróbska się ciągną
gość
5 lata temu
Pudel, ona jest gorsza od naszej Kotulanki. Spójrz co zrobiła z Banderasa, to wrak człowieka. Woził ją na odwyki, dbał jak nikt żeby jej niczego nie brakowało. I tak wybrała wódę i narkotyki. No to ją zostawił, ileż można się męczyć. Zniszczyła mu karierę i życie.
gość
5 lata temu
nawrót głupoty chyba ma
gość
5 lata temu
Narkomanka od 14 roku życia. Wódka, imprezy, papieroski. No to ma skutki. Głupich nie żal.
gość
5 lata temu
Słońce,słońce,słońce
Oferty dla Ciebie