Czwartek 21.09.2017 20:15

Festiwal w Gdyni: Szulim już nie "piep*zy ścianek", młodzieżowa Cielecka, uradowany Chyra i zabiegany Starak (ZDJĘCIA)

Festiwal w Gdyni Magdalena Cielecka Andrzej Chyra Agnieszka Szulim Piotr Woźniak-Starak Sonia Bohosiewicz Marta Kaczyńska Katarzyna Wołejnio Aleksandra Domańska

Trwający obecnie Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni to dla wielu zapomnianych aktorek i artystów okazja do przypomnienia o sobie. Tegoroczna, 42. edycja imprezy przyciągnęła mało znanych nazwisk, choć "stara gwardia" nie zawiodła i pojawiła się w nadmorskim kurorcie promować swoje najnowsze filmy. We wtorkowy wieczór odbyła się gala rozdania nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Aby nadać sztywnej imprezie trochę spontaniczności, organizatorzy kazali zgromadzonym gościom ubrać się w złote kombinezony. Znudzone gwiazdy, które pozowały na czerwonym dywanie w oryginalnych strojach były wprost wniebowzięte.

Przypomnijmy: Torbicka, Cielecka i dziewczyna Szyca w złotych kombinezonach (!) na rozdaniu nagród w Gdyni (ZDJĘCIA)

Kolejne dni festiwalu nie przyniosły jednak niespodzianek. Fotografowie zebrani przed Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej mieli okazję "przyłapać" kilka gwiazd w ulicznych stylizacjach. Do zdjęć na chodniku pozowali m.in. Magdalena Cielecka, Sonia Bohosiewicz, niezwykle uradowany Andrzej Chyra i Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak z zabieganym mężem. Prezenterka TVN-u chyba już się przeprosiła ze ściankami i podczas oficjalnej części festiwalu zapozowała do zdjęć, eksponując nagie ramię.

Co ciekawe, na imprezie pojawiły się także Katarzyna Wołejnio i… Marta Kaczyńska. Jak myślicie, co tam robiły?

« Poprzednie 1/22

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

2Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni