Czwartek 28.09.2017 00:10

Kris Jenner już ma pomysł jak zarobić na ciąży Kylie: "Wypuści linię odzieżową dla młodych mam"

Kylie Jenner ciąża Kylie Jenner Kris Jenner

Kris Jenner już ma pomysł jak zarobić na ciąży Kylie: "Wypuści linię odzieżową dla młodych mam"

Kilka dni temu media za oceanem obiegła wiadomość o rzekomej ciąży Kylie Jenner, której póki co sama zainteresowana nie potwierdziła. Ojcem dziecka ma być amerykański raper, 25-letni Travis Scott, z którym 20-latka spotyka się od czasu rozstania z Tygą.

Przypomnijmy: Kylie Jenner i jej nowy chłopak zrobili sobie "pasujące tatuaże"! (FOTO)

Jak twierdzą osoby z otoczenia Kardashianów, rodzina celowo nie zamierza na razie ujawniać prawdy na temat ciąży celebrytki, ale planuje wykorzystać medialny szum do jeszcze większego wzbogacenia się. Pomysł wyszedł od Kris, która postanowiła, że wypuści "linię odzieżową dla młodych mam". 61-latka jest ponoć bardzo podekscytowana wizją nowego biznesu i zamierza wycisnąć ile się da z zainteresowania ciężarną Kylie.

Kris umawia spotkania w sprawie nowego biznesu odzieżowego - mówi źródło The Sun. Jest szczęśliwa z powodu Kylie nie tylko dlatego, że ponownie zostanie babcią, ale też z powodu nowych możliwości biznesowych.

Przedsiębiorcza Jenner uważa ponoć, że jeśli odpowiednio pokieruje sprawami, jej córka może "zawładnąć rynkiem akcesoriów dla młodych mam". Nie byłby to zresztą pierwszy, świetnie prosperujący biznes celebrytki. Jej firma kosmetyczna, po początkowych trudnościach aktualnie przynosi gigantyczne dochody - w 18 miesięcy na konto Jenner wpłynęło 420 milionów (!) dolarów. Jakby tego było mało, Kylie spodziewa się, że w tym roku zysk wzrośnie o 25 procent. Jeśli tendencja ta się utrzyma, w wieku 25 lat Kylie może już zostać miliarderką.

Między innymi z troski o finanse Kylie rodzina odradzała jej związek z pazernym Tygą, który przehulał co najmniej kilka milionów z kasy swojej dziewczyny. Kris błagała ponoć córkę, żeby się zabezpieczała, bo tak bardzo nie chciała, aby Tyga został ojcem kolejnego Kardashiana. Bliscy widzieli jednak, że Kylie bardzo pragnie zostać mamą.

Spędzała wiele czas z synem Tygi, Kingiem i ze swoimi siostrzeńcami. Mówiła, że "jest już gotowa" - wspomina informator. Widziałem jak się z nimi bawi i wspólnie przyrządza posiłki. Myślę, że będzie wspaniałą mamą. Dorosła szybciej, niż jakakolwiek inna osoba.

Źródło dodaje też, że 20-latka jest już w czwartym miesiącu ciąży i spodziewa się dziewczynki, a poród przewidziany jest na luty 2018 roku. Ponoć już sześć tygodni temu celebrytka chwaliła się najbliższym znajomym, że zostanie mamą. Pomimo ciąży, Kylie i Travis nie zamierzają się jednak pobierać. Zapewne nie bez znaczenia jest tu zdanie Kris, która z pewnością nie chce, aby kolejna osoba dorwała się do rodzinnej fortuny.

 

Halejcio polską Kim Kadrashian? "Ich stylizacje są takie, że można się nimi inspirować"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (114)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114
Odpowiedz
218 32
zgłoś
gość 28.09.2017 00:11
to straszne, że ludzi fascynują te tępaki.....
Odpowiedz
23 18
zgłoś
Gość 28.09.2017 00:12
Czekam az w Polsce powstana Kardaszany.Tylko kto by to ogladal?Polacy to madry narod.
Odpowiedz
333 31
zgłoś
gość 28.09.2017 00:12
ciekawe kiedy zaczną dzieci operować, bo przeciez podobne będą do oryginalnych matek, nie tych po przeróbkach!!!!
Odpowiedz
179 21
zgłoś
Ang 28.09.2017 00:12
Nie wiem czy współczuć czy gratulować takiej matki! Moja mama fajniejsza!
Odpowiedz
26 8
zgłoś
gość 28.09.2017 00:13
Nie wiem kto jest bardziej głupi, te pustaki czy ludzie, którzy je oglądaja
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114