Sobota 30.09.2017

Zelnik broni różańca przy granicy: "Modlitwy nigdy dość! Nie możemy ROZTOPIĆ SIĘ W BEZIDEOWEJ EUROPIE!"

Różaniec Do Granic Cezary Pazura Jerzy Zelnik

Zelnik broni różańca przy granicy: "Modlitwy nigdy dość! Nie możemy ROZTOPIĆ SIĘ W BEZIDEOWEJ EUROPIE!"

Już za tydzień Fundacja Solo Dios Basta planuje szeroko zakrojona akcję obronną polegającą na odmówieniu różańca przy granicach Polski. Chodzi o to, by "otoczyć kraj modlitwą" i zapewne nie dopuścić do niego zagrożenia w postaci uchodźców. W modlitwę przy przejściach granicznych zaangażował się między innymi Cezary Pazura, dla którego różaniec to "tarcza, na której spotyka się z Matką Boską".

Przypomnijmy: Pazura namawia do... odmawiania różańca: "Modlę się o zdrowy rozsądek, który z nas wszystkich wyparował"

Wśród ambasadorów nietypowej akcji obronnej nie mogło zabraknąć także Jerzego Zelnika, wielkiego admiratora zakazu aborcji, który w młodości był jednak mniej konserwatywny: Zelnik zwierza się w katolickim tabloidzie: "Kilkakrotnie złamałem przysięgę wierności. Byłem kochliwy, CZĘSTO ZMIENIAŁEM DZIEWCZYNY"

Zelnik udzielił komentarza portalowi WP Gwiazdy, w którym zapewnił, że modlenie się przy granicach to wyśmienity pomysł, bo Europie grozi "rozpuszczenie się w bezideowości":

Modlitwy nigdy dość. Tym bardziej jeżeli się modlimy w słusznym celu, będę wspierał takie akcje - deklaruje Faraon. Będziemy się modlić w intencji obrony tradycji chrześcijańskich, z których Polska słynie od wieków. Musimy być wobec tych chrześcijańskich wartości suwerenni, żeby nie roztopić się w tej bezideowej Europie. Doszło do tego, że człowiek ma się wstydzić tego, że jest wierzący, żeby przypadkiem nie urazić innowierców albo ateistów. To chore!

Jerzy Zelnik denerwuje się także na uchodźców, przez których tworzone są getta podobne do tych z czasów III Rzeszy:

Czy uchodźcy mogliby nam zagrażać? Tak, to możliwe. W Europie udają, że nie ma tego problemu, a tak naprawdę tam gdzie otwierają granice i chętnie ich przyjmują, tworzą się getta. Tak, mamy teraz w Europie getta, tak jak kiedyś mieli Niemcy - powiedział. Chyba nie o to chodzi. Myślę, że polski rząd w tej sytuacji postępuje bardzo dobrze. Chce pomóc tam, na miejscu, gdzie toczy się konflikt i jako chrześcijanin uważam, że trzeba pomagać. Jednak nie w taki sposób, jak to robią na Zachodzie. Drżałby pan o swoje dzieci, gdyby po ulicach chodziły hordy nieokiełznanych ludzi, którzy gwałcą - pogroził dziennikarzowi.

Zelnik o in vitro: rodzą się chore dzieci

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (649)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 649
Odpowiedz
262 145
zgłoś
Gość 30.09.2017 00:16
Ma rację, to nie jest wstyd wierzyć i się modlić
Odpowiedz
220 153
zgłoś
Gość 30.09.2017 00:16
Nie rozumiem w czym wam to przeszkadza, nikomu krzywdy nie robi
Odpowiedz
248 174
zgłoś
gość 30.09.2017 00:17
Panie Zelnik,ma pan racje,ze modlitwy nigdy za duzo.Teraz ludzie uccciekaja od Boga,bo swiat oszlal.Wszystko toczy sie kolo forsy i seksu.
Odpowiedz
247 83
zgłoś
gość 30.09.2017 00:17
Spoko, ale bez przeszkadzania innym, tak jak np miesięcznice smoleńskie.
Odpowiedz
39 70
zgłoś
Gość 30.09.2017 00:17
Większym zagrożeniem to uchodźcy są dla związków partnerskich.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 649