Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znaleziono niepublikowany list dziewczyny Carrey'a! "Wprowadziłeś mnie do świata kokainy, prostytutek, zaburzeń psychicznych i chorób. ZNISZCZYŁEŚ MI ŻYCIE"

179
Podziel się:

30-latka napisała go na dwa lata przed samobójstwem. Zarzuca w nim aktorowi, że "zniszczył ją jako człowieka" oraz nazywa "Mr Hydem".

Znaleziono niepublikowany list dziewczyny Carrey'a! "Wprowadziłeś mnie do świata kokainy, prostytutek, zaburzeń psychicznych i chorób. ZNISZCZYŁEŚ MI ŻYCIE"

Ponad rok temu świat zobaczył nieznaną dotąd twarz Jima Carrey'a. Sympatyczny komik stał się bohaterem skandalu po tym, jak jego partnerka, Cathriona White, popełniła samobójstwo, trując się koktajlem z leków i narkotyków. Rodzina kobiety od początku stoi na stanowisku, że to właśnie Carrey doprowadził kobietę do tragedii. Z upublicznionego zapisu SMS-ów wynika, że Jim jest nieobliczalnym, wulgarnym furiatem i manipulatorem, który znęcał się nad 30-latką psychicznie oraz zaraził ją chorobami wenerycznymi.

Choć aktor nie przyznaje się do winy i odpiera zarzuty, twierdząc, że to rodzice Cathriony uwzięli się na niego i próbują wyłudzić pieniądze, w sprawie pojawia się coraz więcej dowodów świadczących o tym, że mija się z prawdą. Adwokaci rodziny White dotarli do wiadomości napisanej przez dziewczynę na iPadzie 8 kwietnia 2013 roku, dwa lata przed samobójstwem. Obwinia w niej ona Jima o wciągnięcie w świat ryzykownego seksu i narkotyków.

Zanim cię spotkałam może nie miałam zbyt wiele, ale miałam szacunek, byłam szczęśliwym człowiekiem. Kochałam życie, byłam pewna siebie i czułam się dobrze w swojej skórze. Byłam dumna z większości decyzji, które podejmowałam. Ty wprowadziłeś mnie do świata kokainy, prostytutek, zaburzeń psychicznych i chorób - napisała White.

W notatce Cathriona opisała ich burzliwą relację oraz to, jak się czuła, gdy Carrey pomiatał nią i jej groził. Nazwała go "Mr Hydem".

Bywałeś dla mnie dobry, ale bycie z tobą zniszczyło mnie jako osobę, Jim. Obiecywałeś mi Jekylla, a stałeś się Hydem. Ponieważ cię kocham, tkwiłam przy Hydzie i robiłam wszystko, co chciał, żeby móc być z Jekyllem, ale ty pozbyłeś się mnie, gdy już wchłonąłeś wszystko, co było we mnie wartościowe.

30-latka miała ogromny żal do aktora o to, że zaraził ją chorobami. Uważała, że jej życie jest przez to zrujnowane.

Nie pomyślałeś, z jakim piętnem przyjdzie mi żyć do końca. Ani razu nie przeprosiłeś ani nie zapytałeś, czy możesz mi jakkolwiek pomóc, nie było w tobie żadnej skruchy. Zaraziłeś mnie chorobami. Chcę, żebyś przeprosił i zrozumiał, że nawet jeśli dla ciebie to nic nie znaczy, to zniszczyłeś mi życie. Chcę żebyś uważał, gdy będziesz z innymi dziewczynami - prosiła go White.

Nie wiadomo, czy dramatyczna wiadomość została kiedykolwiek wysłana do Carrey’a, jednak po jej upublicznieniu aktor zbyt zdecydowanie odparł zarzuty, ujawniając przy okazji, że w 2013 roku zapłacił swojej dziewczynie dużą kwotę pieniędzy, aby nie informowała prasy o ich problemach. Twierdzi też, że po tym jak White otrzymała pieniądze, jej matka i były mąż zaczęli na nim wymuszać kolejne wpłaty. Komik nie chciał ujawnić o jaką kwotę chodziło, ale teraz żąda trzykrotnej rekompensaty. Gwiazdor odniósł się też do zarzutów o spowodowanie śmierci Cathriony. Twierdzi, że odebrała sobie życie, bo miała poczucie winy o to, że dokonywała na nim wymuszeń finansowych. Dodatkowo miała ją przybić "okrutna" wiadomość, którą rzekomo dostała w dniu urodzin od swojej matki.

Carrey twierdzi, że gdy poznał swoją dziewczynę, była "piękną, ale niedojrzałą emocjonalnie kobietą". Uważa, że adwokaci White dokonują wymuszeń i nękają w podobny sposób nie tylko jego, ale i inne sławne osoby w Hollywood.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(179)
Pacjentka
7 lat temu
Tu nie ma litości i zastanawiania. Facet przejawia cechy psychopata, to wiać od niego.
Gość
7 lat temu
Czemu nie odeszła?
Gość
7 lat temu
Piep rzony dwulicowy koziorozec udający anioła a za zamkniętymi dniami diabeł
Gość
7 lat temu
Matko, zaczyna sie walka rodziny o kase i tyle. Przeciez to byla dorosla kobieta, mogla od niego odejsc. Byla juz po rozwodzie. Nie rozumiem... On jest szurniety, mial ciezkie zycie, pracowal od 13 roku zycia, byl bezdomny, nie skonczyl szkoly i od lat ma depre. Ale nie misiala z nim byc ani sie zabijac z tego powodu
gość
7 lat temu
smutne. Bardzo toksyczny związek.
Najnowsze komentarze (179)
gość
7 lat temu
Biedna dziewczyna. Careey jest strasznym hipokrytą i złym człowiekiem.
gość
7 lat temu
po co brac jak ktos czestuje czy nawet namawia? - zgoda to juz osobista sprawa i do nikogo nie mozna miec pretensji jak sie jest doroslym tylko do siebie...
gość
7 lat temu
Obwinianie innych za zniszczenie życia to absurd, co innego gdy jakiś psychopata odbierze komuś życie, ale w tym przypadku mieliśmy dorosłą i teoretycznie dojrzałą kobietę, która powinna mieć swój rozum i powinna wiedzieć czym kończy się zadawanie z nieodpowiednimi ludźmi. Nikt nikogo nie zmusza do sypiania za sobą, do zażywania narkotyków, do bycia z kimś w związku, to są samodzielne decyzje, a znany i zamożny aktor jest łakomym kąskiem. Naiwna jest wiara kobiety że drugi człowiek może się dla niej zmienić, zmiany mogą być tylko chwilowe po to aby uśpić czujność i dać nadzieję, ale wrodzonego i ukształtowanego charakteru u dorosłego już człowieka nie da się zmienić, jest to po prostu niemożliwe.
gość
7 lat temu
Jeżeli to prawda, to jest paskudnym człowiekiem. A kobieta szaleńczo w nim zakochana pozwoliła się zniszczyć.
gość
7 lat temu
Mam za sobą kilka miłości z wzajemnością, żadnej nieszczęśliwej ale nie chciałabym już igły być zakochana. Największe szczęście dają decyzje podjęte po przemyśleniu,ze zdrowym rozsądkiem
gość
7 lat temu
Jedna z fotografiijest dowodem,że to prawdziwy list dziewczyny,w którym opisuje prawdę.Widoczne są bardzo przerzedzone włosy,wręcz już łysienie, zapewne spowodowane notorycznym stresem
Piter
7 lat temu
Myślałem wygląd wariata to kreacja a okazuje się że naprawdę jest wariatem
gość
7 lat temu
Ale ktoś ją trzymał na siłę?Zmuszał do czegoś? Mogła odejść jak coś jej się nie podobało.Leciała na kasę i sławę.
gość
7 lat temu
czym ja zaraził???
gość
7 lat temu
bardzo ładna, taka sarenka, Bambi w żeńskiej postaci.
gość
7 lat temu
Po cholerę z nim siedziała...nie rozumię.Lubią życie na świeczniku i ciężko z niego zrezygnować.Nie była bezrobotną matką 4 dzieci i bez dachu nad głową...a i takie potrafią odejść od oprawcy
Like
7 lat temu
Połasiła się na bogatego i sławnego, a dostała kopniaka od niego.
gość
7 lat temu
laska chciała sie ogrzewać w jego sławie i kasie, a potem nagle pretensje.....
gość
7 lat temu
po cholerę na niego leciała jak taki zły? przylepiła sie dla kasy, czuć to na odległość
...
Następna strona