Wtorek 03.10.2017 19:15

Miko o strzelaninie w Las Vegas: "Może ten człowiek chciał zabawić się w Boga? Nie ma sensu zastanawiać się nad powodami!"

Iza Miko Izabella Miko zamach w Las Vegas strzelanina w Las Vegas Stephen Paddock

Miko o strzelaninie w Las Vegas: "Może ten człowiek chciał zabawić się w Boga? Nie ma sensu zastanawiać się nad powodami!"

Zbrodnia, do której doszło w niedzielny wieczór w Las Vegas przejdzie do nowej historii USA jako najkrwawsza. Życie straciły dziesiątki ludzi, a setki zostały ciężko ranne po tym, jak mężczyzna pod nazwiskiem Stephen Paddock postanowił - z niejasnych dzisiaj przyczyn - mierzyć do bawiących się na koncercie ludzi z 32. piętra hotelu Mandalay Bay.

Jak zawsze w przypadku tak krwawych zamachów, również wśród ofiar tej masakry nie brakuje poruszających historii nagle i niespodziewanie przerwanego życia.

Zobacz: Uczestniczka masakry w Las Vegas wspomina męża: "Uratował mi życie. Złapał mnie i zaczął biec..."

I choć trudno ubrać w słowa żal o kondolencje, które należą się wszystkim dotkniętym tragedią, wśród gwiazd i celebrytów nie brakuje "ślących modlitwę", którzy w mediach społecznościowych publikują zdjęcia z hasztagiem "prayforlasvegas". Swoje zdanie postanowiła przedstawić Iza Miko, której ta forma jednoczenia się z ofiarami nie przypada do gustu:

Może ten człowiek chciał zabawić się w Boga? - pyta na Instagramie. Może to dało mu poczucie władzy, nadrzędności? Dlaczego ktoś decyduje się na taki akt okrucieństwa? Dopóki odpowiedzi na te pytania nie są poparte konkretnymi rozwiązaniami, nie ma sensu zastanawiać się nad powodami. Maszerujcie dla pokoju, nie przeciwko przemocy(...).

Zamiast wysyłać modlitwy, dlaczego nie skupimy się na zmianie prawa do posiadania broni? Dlaczego nie uczymy dzieci w szkołach jak radzić sobie z emocjami?(...) Wyłączcie CNN i przestawcie się na częstotliwość, która pomoże dokonać zmiany.

Zgadzacie się z nią?

Był autorem pierwszego zamachu na WTC. Tak go schwytano

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (93)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 93
Odpowiedz
3 25
zgłoś
puk puk komornik 03.10.2017 19:16
a moze na osmanczyka klapuszkiem maz moze wywalic drzwi do sypialni bylej zonie?
Odpowiedz
25 46
zgłoś
bN 03.10.2017 19:17
Miko, a ty wylacz internet.,,,
Odpowiedz
14 49
zgłoś
Gość 03.10.2017 19:18
Kolejna debilka. Jakie te celebrytki mają puste łby. Widać że z edukacją miały pod górkę. Aż żal komentować.
Odpowiedz
217 38
zgłoś
Gość 03.10.2017 19:18
U nas jak komuś odbije, to bierze nóż albo siekierę. Tam - kilka sztuk broni. Jak widać robi to sporą różnicę w ilości ofiar i rannych. Kukizowcy nie mogą sie doczekać?
Odpowiedz
9 31
zgłoś
gość 03.10.2017 19:18
Używanie mózgu nie boli stąd te przemyślenia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 93