Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miko o strzelaninie w Las Vegas: "Może ten człowiek chciał zabawić się w Boga? Nie ma sensu zastanawiać się nad powodami!"

81
Podziel się

"Wyłączcie CNN i przestawcie się na częstotliwość, która pomoże dokonać zmiany" - apeluje aktorka. "Skupmy się na zmianie prawa, a nie modlitwach za Las Vegas".

Miko o strzelaninie w Las Vegas: "Może ten człowiek chciał zabawić się w Boga? Nie ma sensu zastanawiać się nad powodami!"
bCGYOVVh

Zbrodnia, do której doszło w niedzielny wieczór w Las Vegas przejdzie do nowej historii USA jako najkrwawsza. Życie straciły dziesiątki ludzi, a setki zostały ciężko ranne po tym, jak mężczyzna pod nazwiskiem Stephen Paddock postanowił - z niejasnych dzisiaj przyczyn - mierzyć do bawiących się na koncercie ludzi z 32. piętra hotelu Mandalay Bay.

Jak zawsze w przypadku tak krwawych zamachów, również wśród ofiar tej masakry nie brakuje poruszających historii nagle i niespodziewanie przerwanego życia.

bCGYOVVj

I choć trudno ubrać w słowa żal o kondolencje, które należą się wszystkim dotkniętym tragedią, wśród gwiazd i celebrytów nie brakuje "ślących modlitwę", którzy w mediach społecznościowych publikują zdjęcia z hasztagiem "prayforlasvegas". Swoje zdanie postanowiła przedstawić Iza Miko, której ta forma jednoczenia się z ofiarami nie przypada do gustu:

Może ten człowiek chciał zabawić się w Boga? - pyta na Instagramie. Może to dało mu poczucie władzy, nadrzędności? Dlaczego ktoś decyduje się na taki akt okrucieństwa? Dopóki odpowiedzi na te pytania nie są poparte konkretnymi rozwiązaniami, nie ma sensu zastanawiać się nad powodami. Maszerujcie dla pokoju, nie przeciwko przemocy(...).

Zamiast wysyłać modlitwy, dlaczego nie skupimy się na zmianie prawa do posiadania broni? Dlaczego nie uczymy dzieci w szkołach jak radzić sobie z emocjami?(...) Wyłączcie CNN i przestawcie się na częstotliwość, która pomoże dokonać zmiany.

Zgadzacie się z nią?

bCGYOVVp
bCGYOVVq

**Był autorem pierwszego zamachu na WTC. Tak go schwytano

**

bCGYOVVK
KOMENTARZE
(81)
Gość
3 lata temu
U nas jak komuś odbije, to bierze nóż albo siekierę. Tam - kilka sztuk broni. Jak widać robi to sporą różnicę w ilości ofiar i rannych. Kukizowcy nie mogą sie doczekać?
gość
3 lata temu
Wstrętny jest ten świat,zniszczymy się sami..
Gośćtatatatat...
3 lata temu
Jak mozna zabic drugiego niewinnego czlowieka ? Nie rozumiem tego i nic tego nie usprawiedliwi
bCGYOVVL
Gość
3 lata temu
Nie tak łatwo załatwić nielegalnie kilka sztuk broni automatycznej. To nie gangsterzy strzelają do tłumów, tylko zwykli ludzie. U nas ci zwykli ludzie maja co najwyzej noże i siekiery.
Gość
3 lata temu
Kukiz15 chcą powszechnego dostępu do broni. Myślicie że w Polsce nie ma takich psycholi? Strach będzie z domu wyjść !!!!!!!!
Najnowsze komentarze (81)
gość
3 lata temu
Akurat jedna mądra kobieta. Jest amerykanką i zna tamtejsze relacje i prawa.Nie rozpaczajmy tylko weźmy się za zmiany.Iza jest wierząca i nie obwinia Boga tylko nawołuje do działania. To akurat slabe tłumaczenie z angielskiego nie oddaje w pełni tego co napisała. A szkoda bo to bardzo głębokie i dające do myślenia.
gość
3 lata temu
Weź się ogarnij Miko i puknij się w ten pusty łeb
aanna
3 lata temu
zgadzam się z Izą !!!!!! Ograniczyć możliwość posiadania broni !!!! A w Polsce jestem za całkowitym zakazem
gość
3 lata temu
ale g****a dziewucha. Jesli znsz powod, to mozesz w prszyszlosci zapobiec katasrtrofie, bez powodu, to nic niezrobisz
gość
3 lata temu
Po części ma rację, byłam w LV i tam jest dno moralne, a teraz nagle się będą "modlić"? Buhahahha
Gość
3 lata temu
Strzelano z 10 piętra a nie z 32 są filmiki na Youtube
gość
3 lata temu
te thoughts and prayers to jakis niesmieszny zart, ma racje
Gość
3 lata temu
Kilka dni temu niezrównoważony psychicznie zastrzelił w Polsce partnerkę z broni myśliwskiej czy tam kolejcjonerskiej. Natomiast Polska to nie Stany i temat jest nieadekwatny. U nas mało kto ma broń bo w kilku latach po 1945 roku władze przeprowadziły akcję demilitaryzacji. Kto nie zdał broni, a została u niego znaleziona, automatem był kwalifikowany jako "wywrotowiec" i szedł do więzienia. Dlatego przeciętny przestępca (włamywacz chociażby) nie ma broni w swoim zasięgu, bo jest to rzadkość. Legalizacja zwiększyłaby drastycznie ilość przestępstw z bronią. Natomiast w Stanach przeciwie. Akcja "oddawania" broni raczej nie wchodzi w grę. Przestępcy nadal by nią więc dysponowali, a zwykli ludzie coraz mniej. Nie poprawiłoby to sytuacji, może byłoby mniej zwykłych wypadków gdzie komuś przy czyszczeniu wypali i tyle.
bCGYOVVD
Gość
3 lata temu
Ależ głupota. Co dałby Stanom zakaz posiadania broni? Oni już tę broń mają. Do zakazu zastosowaliby się zwykli ludzie, a szaleńcy po prostu dalej trzymaliby ją w domu. Narósłby czarny rynek. Ten gość strzelał z NIELEGALNEJ broni. Delegalizacja nie zapobiegła by tej tragedii w rzadnym przypadku. Natomiast zastanawianie nad motywami - tak.
gość
3 lata temu
na pewno hujowi namieszało sie we łbie przez jakieś wiary które dawno powinny byc zlikwidowane koniec
Gość
3 lata temu
Nast.zbawicielka
gość
3 lata temu
w tak poważnej sprawie niech się lepiej ta blondi nie wypowiada, za głupiutka jest.
ali
3 lata temu
zrobil to agent sluzb NWO
Gość
3 lata temu
Ma racje, CNN juz sie karmi tragedia, co kogo obchodzi motyw???? Nic nie usprawiedliwia tego bestialstwa!
...
Następna strona
bCGYOVWf