Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura o Czarnym Proteście: "SZKODA MI CZASU na takie marsze. Aborcja NIE JEST NAM PO DRODZE"

536
Podziel się:

Aktor pojawił się w TVP Info, gdzie opowiadał o mocy różańca. "Możemy być dla współczesnej Europy drogowskazem!" - przekonywał.

Pazura o Czarnym Proteście: "SZKODA MI CZASU na takie marsze. Aborcja NIE JEST NAM PO DRODZE"

Mimo całej przewrotności show biznesu, mało jest chyba w nim przykładów tak zniszczonych karier jak ta Cezarego Pazury. Aktor, który wcielił się w wiele ról dzisiaj uznawanych za kultowe, odkąd w wagonie Warsu poznał Edytę Zając, częściej niż na planie pojawia się na siłowni. Oraz w kościele, bo Czarek nie ukrywa, że lubi się modlić. Ostatnio nawet przy przejściach granicznych, by ochronić Polskę przed "lewactwem" i zapewnić jej "napływ miłości": Pazura namawia do... odmawiania różańca: "Modlę się o zdrowy rozsądek, który z nas wszystkich wyparował"

Modlitwy Czarka odniosły jakiś skutek, bo aktora nagle polubiła prawica i nowa, odmieniona telewizja publiczna, która chętnie zaprasza go do swoich programów. To akurat dziwne, bo ktoś w TVP zapomina chyba, jak Cezary jeszcze niedawno spacerował w stroju kurczaka po cmentarzu, a przed laty był mężem Weroniki Marczuk, uwiedzionej przez agenta Tomka i wyprowadzonej w kominiarce przez funkcjonariuszy CBA.

Mimo to Pazura był gościem wtorkowego wydania programu Minęła 20, w którym bronił różańca przy granicach:

Jestem zwolennikiem ludzkiej aktywności, takiej, która czemuś ma służyć. To właśnie taka aktywność. Modlitwy nigdy nie jest za dużo. Przynajmniej dla nas, chrześcijan - przekonywał Michała Rachonia. Pojedynczy człowiek modlący się i żyjący uczciwie, ma siłę zmienić świat, a jeśli połączymy się w miliony, to tym bardziej. Możemy być dla współczesnej Europy drogowskazem. Być może jest on archaiczny, ale myślę, że naprawdę jesteśmy "zieloną wyspą".

Rachoń zapytał Pazurę także o kwestię aborcji i Czarny Protest, który przeszedł ulicami polskich miast w pierwszą rocznicę demonstracji przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Cezary stwierdził, że protesty to tylko strata czasu:

Mi szkoda czasu na takie marsze - powiedział. Jestem może staroświecki, ale przede wszystkim katolik. Aborcja nie jest nam po drodze. Nijak.

**#gwiazdy: Cezary Pazura mocno schudł. Żona zaczyna się o niego martwić

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(536)
Gość
5 lata temu
Katolik z trzecia żoną
gość
5 lata temu
mów za SIEBIE cezary od garów, nie za NAS
gość
5 lata temu
Panie Cezary czy naprawdę nie ma Pan już pomysłu na siebie?
gość
5 lata temu
Pan się już skończył Panie Pazura
gość
5 lata temu
oj czarek czarek...Ty święty rozwodniku...
Najnowsze komentarze (536)
GOŚĆ
5 lata temu
OPLUĆ TEGO DZIADA PAZURE OD GARÓW
GOŚĆ
5 lata temu
pazura zrób sobie drużynę piłkarską puki twoja córko żona jest jeszcze młoda i ciebie chce ty nędzny aktorzyno udajesz wielkiego katolika a jesteś wielkim dnę masz dwa śluby kościelne i jesteś po rozwodach z winy twojej polska cię ogląda i wiedzą o tobie bardzo dużo katoliku przez wielkie k marnoto usuń się bo nie chce się na ciebie patrzeć garnki sprzedawaj ale nie emerytą
gość
5 lata temu
Został ci tylko różaniec !
gość
5 lata temu
Ponieważ to Pazury nie dotyczy wiec nie traci czasu na czarne marsze Gdyby miało mu sie urodzić dziecko z poważnymi wadami rozwojowymi skazane na smierć po urodzeniu pewnie by zmienił zdanie . Oczywiście tego mu nie życzę . Ale myślenie obywatelskie polega na myśleniu nie tylko o własnym nosie . Ale moze zbyt wiele oczekuje od Pazury ?
gość
5 lata temu
Czaruś "inteligencie'' to nie jest protest popierający aborcję.Wydawałoby się że ty to rozumiesz! ale to dla ciebie za trudne!!!
gość
5 lata temu
Pan Cezary robi wszystko zeby podlizać się władzy...To jest żałosne!
gość
5 lata temu
każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie......każdy kiedyś stanie przed sądem ostatecznym i bedzie rozliczany za swoje grzechy......
facet
5 lata temu
Szkoda mi czasu żeby oglądać tego pana....
gość
5 lata temu
Pazura super gość. Zawsze go lubiłam.
acho57
5 lata temu
Mierny aktor to szuka żony z kasą
kastet
5 lata temu
boże chroń nas przed katolikami
gość
5 lata temu
p******i się w główce na starość
gość
5 lata temu
moim zdaniem pazura jest denny
gość
5 lata temu
popatrz na siebie, nie masz prawa uczyć nas moralności, wstyd Panie PAZURA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie