Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kibice Legii nie pobili Malarza, bo ten "stał z boku i obserwował"? "Wychodzi NA ZDRAJCĘ!"

79
Podziel się

Nie milkną echa zamieszek pseudokibiców z zawodnikami stołecznego klubu. "To bzdura" - bronią piłkarza koledzy.

Kibice Legii nie pobili Malarza, bo ten "stał z boku i obserwował"? "Wychodzi NA ZDRAJCĘ!"
bCzCFwWd

Nocą z 1 na 2 października po powrocie Legii Warszawa z przegranego meczu z Lechem Poznań doszło do zamieszek, skutkiem których część piłkarzy miała zostać pobita przez pseudokibiców niezadowolonych z wyniku meczu. Na oficjalnej stronie klubu pojawiło się w tej sprawie oświadczenie:

_Pierwsze ustalenia wskazują, że grupa osób weszła na teren stadionu zgodnie z przyjętą praktyką po meczach wyjazdowych, co nie dawało ochronie obiektu podstaw do niepokoju. N**iestety po wjeździe autokaru na parking doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny z udziałem zawodników oraz członków sztabu, które łącznie trwały ok. 8 minut**_ - czytamy.

Sprawę bada policja, tymczasem w szatni legionistów nie cichną echa tego skandalicznego zdarzenia. Podczas gdy część zawodników została zaatakowana, innych "nie tknięto". W tej drugiej grupie miał znajdować się Arkadiusz Malarz - jego podobno chuligani oszczędzili. Anonimowy informator Sportowych Faktów powiedział, że Malarz: "zamiast jakkolwiek zareagować, stał obok autokaru i obserwował zamieszanie".

bCzCFwWf

To mocno zdenerwowało sportowca, który odpowiedział:

Nic nie wiesz. A nawet gdybyś wiedział, to nie zrozumiesz. A za zarzut, że zostawiłem drużynę sam bym ci chętnie dał w r*j.

Sytuacja jak widać zasiała konflikt nie tylko na linii trybuny-murawa, ale również wewnątrz drużyny. W obronie Arka stanął kierownik Legii, Konrad Paśniewski:

Arek Malarz wychodzi na zdrajcę, sprzedawczyka, gościa bez jaj. To bzdura. Na parkingu było tak: jeden z kibiców, który wszedł do autokaru, powiedział, że mają zostać w nim Malarz i Michał Kucharczyk. Arek wstał i powiedział: "Nie, jesteśmy drużyną i wychodzimy wszyscy". I wyszli z autokaru, ruszyli w stronę garażu, gdzie miało odbyć się spotkanie. Nagle z tego garażu wyleciała banda, która zaczęła okładać piłkarzy. Arek był w pierwszym rzędzie i też dostał w głowę.

bCzCFwWl

Arkadiusz Malarz nie chce dalej komentować sprawy.

bCzCFwWm

**Romeo Jozak: Legia musi grać agresywnie i ofensywnie

**

bCzCFwWG
KOMENTARZE
(79)
gość
3 lata temu
"kibice" Legii to nie kibice, tylko zwykli kibole. szukajace zadymy puste lby
gość
3 lata temu
polska patola a taki niby kraj katolicki buahahaha nie no parodia prawilny Mati i Sebix lejoo piłkarzy a potem do kościołka
mp
3 lata temu
Cytat : " jeden z kibiców wszedł do autokaru i powiedział " - to nie kibic to b*****a.
bCzCFwWH
gość
3 lata temu
takie rzeczy tylko w polsce, żeby poniżać i bić zawodników za to że przegrali mecz? to sie w głowie nie mieści!
gość
3 lata temu
po co c***iłkarze w garniaki sie ubierają? chcą udawac byznesmenow? przeciez to proste chłopaki często bez ukonczonej szkoly
Najnowsze komentarze (79)
Gość
3 lata temu
Piescilbym
Gość
3 lata temu
A myslalem ze warszawa i jej mieszkancy to taka cywilizowana spolecznosc. XD
gość
3 lata temu
Jestem pewien że Klub posiada wizerunki "kibiców" uwiecznione na monitoringu - raczej mają kamery. Dożywotni zakaz stadionowy to takie minimum, które powinno być zastosowane. Z drugiej strony jak biją innych to wszyscy mają w nosie. Teraz się wrzawa podniosła bo pobili swoich piłkarzy.
LLLLL
3 lata temu
"Arek był w pierwszym rzędzie i też dostał w głowę" - on dostał w głowę pewnie w młodości bo to widać ...
Lotek
3 lata temu
Brawo tak powinno być !!!brawo Legia
Gość
3 lata temu
Czesław Niemien przewraca się w grobie. "Kibic' który wtargnął to pseudonim Staruch , znany kibol plus osoba , która kieruje sektorem kiboli , zachęcając do spiewu,okrzykow itd. Powinni im zakazać śpiewania "sen o Warszawie" , bezczeszcza dzielo Niemiena
gość
3 lata temu
Legii juz nie ma to nie piłkarze tylko karierowicze Malarz taki kozak a kolegów zostawił bo po prostu bał sie dostać legia zawsze rzadzili kibice tak było jest i bedzie graja jak c***y zachowuja sie jak celebryci jak klub był wojskowy to grali w nim prawdziwi piłkarze a nie lamusy w rurkach
gość
3 lata temu
To są efekty przyzwalania na zdziczenie pseudo-kibiców !
bCzCFwWz
gość
3 lata temu
Malarz to NAJLEPSZY piłkarz (L)!
gość
3 lata temu
Arek Malarz po swoim komentarzu wychodzi na osobę łagodnie mówiąc mało kulturalną. Osoby które dokonały napaści, muszą ponieść karę. Ale piłkarze powinni mieć więcej dobrego wychowania. A tymczasem wali teksty z rynsztoku. Żałosne.
gość
3 lata temu
A kogokolwiek pobili? Bo jednak różnic miedzy pobiciem a spoliczkowaniem jest znaczna.
gość
3 lata temu
Na miejscu włodarzy kluby dawno bym tych kiboli wyj...ł ze stadionu, niech kibicują Makabi Pruszków
gość
3 lata temu
patola
A 1916 L
3 lata temu
Weź pudel pisz o wszystkim i o wszystkich gwiazdach , gwaizduniach i innych patologiach Ale nie o LEGII !!!!!!!!!!
...
Następna strona
bCzCFwXb