Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasia Tusk uczy, jak zrobić "profesjonalne" ZDJĘCIE JEDZENIA: "Nie zbieraj okruszków chleba, to podkreśli, że jest chrupiący"

210
Podziel się:

Kasia zdradziła, jak udaje jej się zrobić tak piękne zdjęcia chleba i pizzy. Zastosujecie się do jej porad?

Kasia Tusk uczy, jak zrobić "profesjonalne" ZDJĘCIE JEDZENIA: "Nie zbieraj okruszków chleba, to podkreśli, że jest chrupiący"

Kasia Tusk, z powodu budzącego w Polsce spore emocje nazwiska, cieszy ogromnym zainteresowaniem mediów. Blogerka nie wykorzystuje jednak tej popularności do brylowania na ściankach i rzadko można ją spotkać na branżowych imprezach.

Kasia lubi uznawać się za "profesjonalną" blogerkę lifestyle'ową, która do prowadzenia swojej strony podchodzi niezwykle poważnie. Popularność bloga Make Life Easier pozwoliła jej już na założenie własnej modowej marki i wydanie książki o "tajnikach stylu". Kilka dni temu Tuskówna wydała kolejne literackie "dzieło", w którym tym razem dzieli się swoimi radami na temat fotografii.

Kasia nie ukrywa, że jej książka przeznaczona jest raczej dla przedstawicieli pokolenia robiącego zdjęcia z myślą głównią o Instagramie i innych mediach społecznościowych. W swojej książce, przewrotnie zatytułowanej Make Photography Easier, zdradziła nawet, jak zrobić "profesjonalne" zdjęcia... jedzeniu na stole.

Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć pomyśl, jakie cechy charakterystyczne będzie miało twoje danie - radzi Kasia. Chleb ma ciekawą fakturę, ale mdły kolor, pizza na zdjęciach wygląda dobrze tylko od góry, bo jest płaska (musisz więc przygotować się do pracy na wysokościach albo ustawić blat na podłodze), koktajl owocowy nie ma ani struktury, ani kształtu, ma za to kolor.

Blogerka przestrzega przed zbytnim przekombinowaniem zdjęcia. Jej zdaniem, aby najlepiej oddać urodę chleba, nie potrzeba wiele:

Połóż go na drewnianej desce, dodaj ładną ściereczkę, ukrój kromkę, dzięki czemu pokażesz środek, a okruszków nie zbieraj - to podkreśli, że chleb jest chrupiący - logicznie zauważa Tuskówna. Nie sil się na wydumane dodatki, bo nie będą wyglądać naturalnie. Kostka masła i ładny nożyk naprawdę zrobią swoje!

Zastosujecie się do tych rad profesjonalistki?

**Kasia Tusk w TVN-ie: Make life easier" jest wszędzie

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(210)
gość
5 lata temu
Serio ? Ale serio kto to czyta ?!
f
5 lata temu
urzekła mnie jej historia... :D
gośćf
5 lata temu
te rady odmieniły moje życie! dziękuję Kasiu ;)
gość
5 lata temu
ambitna książka....
Gość
5 lata temu
no ej, to może być czyjeś największe i/lub jedyne osiągnięcie w życiu!
Najnowsze komentarze (210)
Gość
5 lata temu
Hej!!!! Nobel dla niej!!!
gosc
5 lata temu
Kinga Duda o sto procent ladniejsza.
gość
5 lata temu
Żenujące, że nazwisko pozwala różnym miernotom robić "kariery".
gość
5 lata temu
a kto pokaze ile ma mozgu
Magdalena
5 lata temu
okruszki to niedługo będzie zbierał twój tatuś!!!
Buahahahahah�...
5 lata temu
Przez kolano ilać ile wlezie by głupoty wybić z głowy.Następnie wyczyścić konto z tatusiowych piniędzy przepraszam z naszych piniędzy,następnie wysłać do biedronki na kase albo do lidla spytać się co woli🤗 ewentualnie jak nie będzie chciała to do butiku za1456brutto+moze zucą jakąś premie.
GośćBozena
5 lata temu
Dzieki jej ojcu wielu ludzi nie ma przyslowiowego i realnego CHLEBA. Wsztudz sie dziewucho.
Gość
5 lata temu
Powiedzmy szczerze, gdyby polskojezyczna prasa niemiecka nie zrobila jej supet reklamy, ona i jej blog przepadlyby.
Gość
5 lata temu
Oja ale wiadomości......
Gość
5 lata temu
Już wcisnęła implanty w policzki, no co za i*****a!
gość
5 lata temu
jak - kto to czyta? toż to lektura obowiązkowa w PO i Parlamencie Europejskim- w końcu ktoś musi cały nakład wykupić!
gość
5 lata temu
wprost jak Solejukowa- nigdy nie myślała, że autorko zostanie!
gość
5 lata temu
no geniusz! omnibus wprost trudno określić ten ogrom wiedzy na każdy temat! ciekawe komu ile płaci, aby w jej imieniu pisał te wypociny?
Donald T.
5 lata temu
ZWRÓĆCIE UWAGĘ JAK PUDELEK DELIKATNIE PISZE O LUDZI Z LEWICY. DOKŁADNIE TAK SAMO JAK TVN. Najlepiej nie czytać tego i nie oglądać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie