Piątek 06.10.2017

Instagram vs. rzeczywistość: miny Małgosi Rozenek. Wciąż perfekcyjne? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek medialną karierę rozpoczęła od prowadzenia Pefekcyjnej Pani Domu, będąc jeszcze żoną aktora Jacka Rozenka. Z biegiem czasu zapragnęła być "perfekcyjna" nie tylko na szklanym ekranie, ale i w życiu prywatnym. Wymieniła męża na "lepszy model", dzieląc się z mediami nie tylko szczegółami ze ślubu z Radosławem Majdanem, ale i detalami życia prywatnego. Dziś jej poczynania zawodowe, jak i osobiste z zapartym tchem śledzi ponad pół miliona internautów, a Gosia nie szczędzi swoim instagramowym obserwatorom pikantnych zdjęć i prywatnych zwierzeń.

Małgorzata lubi podkreślać, jak bardzo zabiegana i zapracowana jest na co dzień. Mimo to znajduje czas, żeby dbać o siebie, odwiedzać kliniki medycyny estetycznej, a także spędzać wolne chwile z rodziną, które szczegółowo dokumentuje na Instagramie. Obecnie Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek, nic dziwnego więc że często "spotyka" na swojej drodze paparazzi, którzy "przyłapują" ją w dość kłopotliwych dla niej sytuacjach.

Porównajcie zdjęcia zrobione Małgosi przez fotoreporterów z tymi, które sama zamieszcza na Instagramie. Wciąż wygląda perfekcyjnie?

« Poprzednie 1/20

Instagram vs. rzeczywistość: miny Małgosi Rozenek

2Instagram vs. rzeczywistość: miny Małgosi Rozenek