Sobota 07.10.2017

TYLKO U NAS! Gwiazdy idą na galę TVN-u: Szulim, Majdany, Kożuchowska, Rusin i Olejnik w futrze... (ZDJĘCIA)

20-lecie TVN-u TVN Agnieszka Szulim Agnieszka Woźniak-Starak Weronika Rosati Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Małgorzata Kożuchowska Kinga Rusin Monika Olejnik

TVN w tym roku obchodzi 20-lecia istnienia, o czym nieustannie przypomina w nachalnych kampaniach promocyjnych emitowanych razem z reklamami i wspomnieniami gwiazd stacji, którym występy w komercyjnej telewizji otworzyły drzwi do kariery w show biznesie. Nic dziwnego więc, że władze TVN-u postanowiły zorganizować huczną galę i pochwalić się swoimi sukcesami przed wszystkimi gośćmi imprezy. Najwyraźniej bal na Festiwalu Filmowym w Gdyni był tylko "wstępem" przed właściwą galą.

Zobacz: Gala TVN-u na festiwalu w Gdyni: zachwycona Szulim, szczupła Dygant i rozczochrana Olejnik (ZDJĘCIA)

W piątek wieczorem na warszawskim Torze Wyścigów Konnych zaprezentowała się plejada wystrojonych gwiazd, aktorów, celebrytów i dziennikarzy. Ze względu na zamknięty charakter imprezy, zamiast na ściance, goście musieli zadowolić się pozowaniem na chodniku przed budynkiem. Fotoreporterom udało się "złapać" m.in. Agnieszkę Szulim-Woźniak-Starak z mężem, Małgorzatę Kożuchowską, Małgorzatę Rozenek z Radosławem Majdanem, Kingę Rusin z Markiem Kujawą, ciężarną Weronikę Rosati z partnerem, a także Monikę Olejnik otuloną futrem.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/20

Gala 20-lecia TVN-u

2Gala 20-lecia TVN-u

PUDELEK EXCLUSIVE