Sobota 07.10.2017 16:00

Wystrojona Rozenek, błyszcząca Szulim i tańcząca Gessler. Tak bawiły się "elity" na zamkniętej imprezie TVN-u (ZDJĘCIA)

20-lecie TVN-u Agnieszka Szulim Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Dygant Małgorzata Kożuchowska Weronika Rosati Marcin Tyszka Dawid Woliński Magda Gessler

Choć wielka gala z okazji 20-lecia TVN-u oficjalnie była zamknięta dla fotoreporterów i dziennikarzy, zdjęcia z imprezy można zobaczyć dziś niemal na każdym profilu gościa, który został zaproszony do świętowania na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Relacje na Instagramie musiały zrekompensować zaproszonym celebrytom brak ścianki i zainteresowania fotoreporterów. Chyba nie każdy zdawał sobie zdawać sprawę z tego, że na wejściu nie będzie czerwonego dywanu, ale przynajmniej robił dobrą minę do złej gry pozując w eleganckiej kreacji na… mokrym chodniku.

Zobacz: TYLKO U NAS! Gwiazdy idą na galę TVN-u: Szulim, Majdany, Kożuchowska, Rusin i Olejnik w futrze... (ZDJĘCIA)

Brak kamer i błysku fleszy nie zniechęcił jednak przybyłych gości do świętowania urodzin stacji. Najbardziej podnieceni galą wydawali się być projektanci Dawid Woliński i Marcin Tyszka, którzy na bieżąco relacjonowali imprezę na Instagramie, głównie uganiając się za tańczącą Magdą Gessler. Świetnie bawili się także Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Małgorzata Rozenek w balowej sukni i Małgorzata Kożuchowska w kreacji z dekoltem do pępka. Zdjęciami z balu pochwaliły się także: Agnieszka Dygant, Joanna Przetakiewicz i Patrycja Kazadi.

Zobaczcie, jak się bawili przed ekranami swoich telefonów:

« Poprzednie 1/24

"Gwiazdy" na balu z okazji 20-lecia TVN-u

2"Gwiazdy" na balu z okazji 20-lecia TVN-u