Nelly nie przyznaje się do gwałtu! "Jestem w szoku, te oskarżenia są fałszywe"

58 reakcji
0
0
58
Podziel się

Raper wyszedł już z aresztu, ale wciąż jest podejrzany o gwałt na fance.

Nelly nie przyznaje się do gwałtu! "Jestem w szoku, te oskarżenia są fałszywe"

Amerykańskie media doniosły wczoraj, że popularny raper Nelly zostal aresztowany po tym, jak o gwałt oskarżyła go jedna z fanek.

Dzisiaj o sprawie wiadomo już nieco więcej. Raper, który spędził noc w areszcie, jest już na wolności, ale wciąż uważany jest za podejrzanego w tej sprawie. Przedstawiciele muzyka w opublikowanym przez magazyn People oświadczeniu twierdzą jednak, że oskarżenia wobec ich klienta są "bezzasadne i fałszywe".

Sam Nelly opublikował na Twitterze serię wpisów, w których broni swojej niewinności.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest zaszokowany, że padłem ofiarą tych wstrząsających, fałszywych oskarżeń - napisał. Jestem całkowicie niewinny. Jestem też pewien, że kiedy policja weźmie pod uwagę wszystkie fakty, to jasne stanie się, że to ja jestem tej sytuacji ofiarą.

Raper przeprosił też swoją rodzinę za "ból i stres", jakie sprawiły im doniesienia o jego areszcie.

Muszę przeprosić moich najbliższych za ten wstyd, jaki sprawiła im ta sytuacja - pisze Nelly. - Przepraszam też za to, że w ogóle znalazłem się w sytuacji, w której ktoś mógł wysnuć te fałszywe oskarżenia.

Policja pozwoliła na razie muzykowi kontynuować jego trasę koncertową, ale sprawa wciąż jest wyjaśniana, a nad Nellym ciążą potencjalne zarzuty.

Wierzycie, że jakaś fanka chciała się wzbogacić jego kosztem?

**Została oślepiona, zgwałcona i uwięziona w piwnicy. Wcisnął jej w gałki oczne swoje kciuki

**

58
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(58)
Gość
2 lata temu
Nie wierzę że to był gwałt.
gość
2 lata temu
Wierzę, że jest niewinny
gość
2 lata temu
Co ONA robila w jego autokarze w czasie nocy??
gość
2 lata temu
Chcę lato.. jesień mnie dołuje
Gość
2 lata temu
Hahahahaha laska weszła do jego autobusu a później gościa o gwałt oskarża. Albo ona jest tak g****a albo ci, co w to wierzą. Bo przepraszam, ona tam weszła po co? Z toalety skorzystać? Porozmawiać o głębi tekstów Nelly'ego?
Najnowsze komentarze (58)
gość
2 lata temu
Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage - 9 kg. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally
NELLY (ROKITA...
2 lata temu
no i wystarczy żeby powiedział prawdę, czyli: jestem zwykłym śmierdzącym brudasem, który nie umie śpiewać i pasjonuję się nekrofilią. nigdy nie byłem w łóżku i nie próbowałem uprawiać sexu z żywą kobietą !!!!! no i to wszystko i sami widzicie, że jest niewinny
gość
2 lata temu
wykastrowac dziada
gość
2 lata temu
Nasi muzycy z Decapitated siedzą już ponad miesiąc po podobnych oskarżeniach, a tego wypuścili po nocy i pozwolili kontynuować trasę
Gość
2 lata temu
Ja mu wierze!!! Ladacznica sama poszla sie z nim pruc moze jej.sie nie podobalo ale pewnie chce zarobic troche kaski
gość
2 lata temu
Wierzę że jest winny.
Gość
2 lata temu
Nie wierzę że mogłyby to zrobić jak ma todzibe.on wcześniej takich rzeczy nie robił to teraz by zaczal. Baby w usa szukają lasy i co robiła w jego autokarze
pascal
2 lata temu
S**z chce wydębić od niego kasę. oby prawda wyszła na jaw i s**a odsiedziała swoje
Gość
2 lata temu
Kolejny muzyk oskarzony. A po jaka chole#e zapraszaja fanki do busow? Moze niech przestana liczyc na darmowe du***nie to nie bedzie okazji do skalania ich imienia
Gość
2 lata temu
Oj, jak ja sie kiedys w nim kochalam...
Gość
2 lata temu
Ja wigilie nie wierze ze on ja dotknął. On ma kobiete i jest jej wierny. To wspaniały człowiek uwielbiam go.
Gość
2 lata temu
Nelly jest fajny. Mało w ogóle o Nim się pisze... Czasy Vivy niemieckiej...:) To były czasy. Nelly jesteś najlepszy:). Pozdrów Ashanti :*** Dajcie mu spokoj. W ogóle nie ma żadnych skandali z jego udziałem.
gość
2 lata temu
No i to mnie właśnie najbardziej wkurza - kobiety które usiłują coś uzyskać na oskarżeniach o gwałt czy molestowanie. Niestety to się wciąż zdarza. Nawet nie pomyślą, jaką to szkodę wyrządza innym kobietom, które naprawdę były molestowane.
Gość
2 lata temu
Stać go na każdą dziwny. .nie musi g****ic ludzie
...
Następna strona