Poniedziałek 09.10.2017

Chodakowska odpowiada Wellman za słowa o "du*ie w legginsach": "Opona na brzuchu to OZNAKA LENISTWA I IGNORANCJI!"

Ewa Chodakowska Dorota Wellman

Chodakowska odpowiada Wellman za słowa o "du*ie w legginsach": "Opona na brzuchu to OZNAKA LENISTWA I IGNORANCJI!"

Dorota Wellman należy do grona gwiazd, które nie boją się wyrażać własnego zdania. Ta szczerość już niejednokrotnie zaprowadziła ją pod ścianę, ale jednocześnie spowodowała przypływ jeszcze większej sympatii ze strony fanów. Internauci i telewidzowie cenią Wellman za to, jaką jest kobietą, a nie za to, jak wygląda.

Ostatnio zresztą Dorota pozwoliła sobie na dosadną krytykę wszechobecnego trendu na chwalenie się pośladkami. Dziennikarka w nowym tekście dla Wysokich Obcasów zapytała retorycznie, dlaczego nikt nie chwali się głową, tylko "du*ą w legginsach, w stringach, na łożu i na leżaku": Dorota Wellman pyta: "Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują du*py?"

Wygląda na to, że echo tego tekstu dotarło do Ewy Chodakowskiej, która opublikowała na Facebooku osobliwy wpis. Chociaż nie zaznaczyła wprost, do kogo kieruje swoje słowa, między wierszami można domyślić się, że to odpowiedź na felieton Wellman. W poście Chodakowskiej, która bardzo uważa, by nie kłócić się z nikim personalnie, też padają słowa o "du*ach w legginsach", jednak Ewa podkreśla, że wysportowane ciało to powód do dumy, a nie krytyki:

O Madonno!! Jeszcze chwila i w mediach zacznie się demonizować ZDROWY STYL ŻYCIA - przeraża się na Facebooku. Serio? Aż tak uwiera zdrowe ciało? Jędrna - pardon - du*a? Płaski brzuch - i nie pisze tutaj o tarce..

Jak zgrabna to głupia? A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? Jakiejś szczególnej wybitności? - pyta Ewa. Najczęściej jest oznaka choroby lub lenistwa.. często tez oznaką ignorancji... "Lubię siebie w rozmiarze XXL?" Super! Tylko co na to zdrowie! Otłuszczone organy wewnętrzne? Serducho walące z ciężarem kilofa przy wejściu na czwarte piętro? Zawał za zakrętem.. Pakując śmieci na talerz z czego chcesz regenerować swoj organizm? Prowadząc siedzący tryb życia jak chcesz spóźniona podbiec bez zadyszki pare metrów? (...)

Nie widzę nic złego w pokazywaniu przezwyciężania swoich słabości.. efektów sumiennej i ciężkiej pracy.. ciało jest tutaj wizytówką Waszej silnej woli! (...) Nie dawajcie się obrażać ludziom, którym daleko do zdrowego przykładu... Czuję się odpowiedzialna, za te wszystkie "dupy w opiętych leginsach", za te bezwstydnie płaskie brzuchy, za te dumnie podniesione głowy.. za poprawę jakości życia..

Oczywiście fanki od razu ją poparły, chwaląc się efektami swoich metamorfoz, które przeszły dzięki ćwiczeniom z Chodakowską i jedzeniu wyważonych posiłków.

Myślicie, że Wellman to zauważy i też jej odpowie?

 

Chodakowska chwali się nogami w kabaretkach

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (2112)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2112
Odpowiedz
3072 426
zgłoś
gość 09.10.2017 20:31
Ale chamówa...Dorota walczyła by mieć dziecko, hormony jej zniszczyły figurę, ale ona ćwiczy, mimo to nie może schudnąć... Jak tak można mówić!
Odpowiedz
2915 354
zgłoś
gość 09.10.2017 20:32
Czasami nadwaga oznacza chorobę np. tarczycy. Zastanów się Ewka zanim coś napiszesz.
Odpowiedz
141 133
zgłoś
Gość 09.10.2017 20:32
Wellman też kiedyś pokazała 4 litery..u Majewskiego :P
Odpowiedz
763 89
zgłoś
gość 09.10.2017 20:32
goły tyłek powinnien być zarezerwowany dla męża
Odpowiedz
224 445
zgłoś
gość 09.10.2017 20:33
No i dobrze. Po co w ogole komentowac czyjakolwiek figure. Poza tym promowanie otylosci jest chore
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2112