Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żukowska broni sikania do umywalki w "Botoksie": "To udowodnienie mężczyznom, że JESTEŚMY INTELIGENTNE!"

156
Podziel się

"Ten film broni kobiet" - przekonywała. "W tej sytuacji mój pracodawca mówi mi: "Dla mnie prawdziwy chirurg to sika do umywalki" i wiesz, co robi moja bohaterka? Udowadnia, że jest prawdziwym chirurgiem - sika do umywalki".

Żukowska broni sikania do umywalki w "Botoksie": "To udowodnienie mężczyznom, że JESTEŚMY INTELIGENTNE!"
bEpFPviZ

Rozpoczynając najnowszy odcinek swojego programu, Kuba Wojewódzki postanowił pokazać, że ma dystans do siebie i nie przestraszył sięchałupniczej psychoanalizy, której dokonał na nim Bilguun Ariunbataar.

Dobry wieczór państwu, wita państwa naczelny homoseksualista kraju - zagaił od razu.

Pierwszym gościem była Marieta Żukowska, która w najnowszym, bezlitośnie zjechanym przez krytyków i większość widzów, filmie Patryka Vegi Botoks zagrała Patrycję, specjalistkę od waginoplastyki.

bEpFPvjb

Podobno Patryk Vega w tej roli od początku widział Małgorzatę Sochę, jednak zrezygnował z niej, gdy odmówiła sikania do umywalki.

Z "Botoksem" jest trochę jak z PiS-em: nikt nie głosował, nikt nie oglądał - skomentował Wojewódzki. Trzy miliony widzów poszły na ten film. Ale nikt nie oglądał...

Żukowska, jak było do przewidzenia, broniła filmu Vegi. Chociaż przedstawione w nim sytuacje wzmacniają już i tak silną w Polsce nieufność wobec medycyny i lekarzy, napędzając klientów znachorom i szeptuchom, ekipa filmu zapewnia, że jest w nim cała prawda o służbie zdrowia. Żukowska, podpuszczona przez Wojewódzkiego, przyznała, że to jeden z tych przypadków, gdy skoro nie wiadomo, o co chodzi, to z pewnością chodzi o pieniądze.

O tym jest ten film, że gdyby lekarze byli lepiej wynagradzani za swoją pracę, godniej, to byliby może lepszymi lekarzami - wyjaśniła. Moja postać jest do bólu uczciwa, ale poznałam lekarzy, chirurgów, którzy zarabiają po dwa sześćset i żeby godnie żyć, muszą brać dyżury.

bEpFPvjh

Nie muszą brać dyżurów - wtrącił Kuba. Mogą brać łapówki.

Ten film jest o jednych i o drugich - wyjaśniła aktorka.

Wiesz, że w tym filmie słowo "ku*wa" pada 87 razy? - zaptał prowadzący. Patryk to naprawdę wielki reżyser... On jak idzie ulicą, to potrąca samochody. 87 razy pada słowo "ku*wa", policzyłem.
Podobno ludzie inteligentni przeklinają - broniła Vegi Żukowska.

No to w takim razie chyba nie ten film widziałem - stwierdził Wojewódzki.

bEpFPvji

Marietta wytrwale walczyła także o prawo kobiet do sikania do umywalki. Jej zdaniem, ta czynność dowodzi nie tylko inteligencji kobiet, lecz także ich profesjonalizmu w pracy. Być może łatwiej obroniłaby się hipoteza, że wszyscy ludzie sikający do umywalek, bez względu na płeć, reprezentują podobny poziom inteligencji, jednak Żukowskiej nie o to chodziło.

Ten film broni kobiet - przekonywała. W tej sytuacji mój pracodawca mówi mi: "Dla mnie prawdziwy chirurg to sika do umywalki" i wiesz, co robi moja bohaterka? Udowadnia, że jest prawdziwym chirurgiem. I moja lekarka, z którą rozmawiałam, zrobiła to. Sikała do umywalki na oczach swojego szefa.

Swoją drogą, ciekawe, czy dla pacjentów też kluczowa jest pewnosć, że ich lekarz umie sikać do umywalki...

To, co zrobiła moja bohaterka, to jest prawda - zapewniała Żukowska. To jest udowodnienie mężczyznom, że jesteśmy tak samo inteligentne. Że są kobiety, które potrafią tak samo dobrze wykonywać swój zawód jak mężczyźni. Dlatego kobiety, które idą do kina, utożsamiają się z tymi postaciami. To nie może być tak, że sugerujemy się opiniami kilku recenzentów. Na Instagramie czy na mediach społecznościowych zalewają nas komentarze kobiet, które są zachwycone tym filmem. Jak czytam recenzje to sobie myślę: "O ku*wa, naprawdę ich to poruszyło, jaki w nich ferment zasiało".

bEpFPvjj

Drugim gościem był Kuba Badach, promujący swój najnowszy solowy album.

To nie jest "Botoks" do słuchania - zauważył Wojewódzki. On nie trafi pod strzechy. Nie sprzedasz tego milion w tydzień.

Ja miliona nie sprzedam nigdy - wyjaśnił Badach. Ale są tacy słuchacze w Polsce i to jest mój wybór. Bardzo mi miło, że tacy słuchacze są i że mogę się z nimi spotkać. Mogę poprosić o wodę? My tu z panią Andżelą już mamy swoją historię. Rozmawiałem z nią za kulisami i mówię, że coś mało ma tego ubranka. A ona na to: "Cięcia budżetowe".

Kiedyś powiedziałeś, że każdy muzyk jest nadważliwcem - przypomniał Wojewódzki. Popek Monster też?

bEpFPvjk

Tak myślę - przyznał Badach. Myślę, że i w nim jest jakaś delikatna struna, która drga i pcha go do tego typu rzeczy. Nie powiedziałem, że mi się podoba. Słyszałem kilka jego utworów i zrobiły na mnie duże wrażenie.
Atrakcją programu był utwór Michaela Jacksona The way you make me feel w wykonaniu Badacha, z Wojewódzkim w chórku. Następnie Wojewódzki, już bez wsparcia, przymierzył się do Beat it.

Starałem się dodać do tego dzikości - wyjaśnił. Żeby to było takie odmienne.

To było bardzo odmienne - skomentował Badach. Nie leżało obok oryginału ani przez sekundę.

Po czym wzięli się za disco polo. Badach zaprezentował szeroko znany utwór zespołu Weekend Ona tańczy dla mnie w wersji soulowej, przy akompaniamencie klawiszy. Wtedy włączyła się także Marieta, która, jak wyznała w pierwszej połowie programu, miała obiecane, że pozwolą jej zaśpiewać. Najwyraźniej nie mogła się już doczekać.

Nie no, uratowałaś nas - skomentował Badach. Bo już grzęźliśmy...

Myślicie, że mężowi Oli Kwaśniewskiej chodziło tylko o muzykę?

bEpFPvjC
KOMENTARZE
(156)
Gość
4 lata temu
Uwielbiam to przypisywanie ideologii lub artyzmu do prymitywnych albo wręcz chorych zachowań. A jak się nie podoba, to jest się za głupim, żeby to zrozumieć.
gość
4 lata temu
prawdziwa chirurg nie musi nic udowadniac szefowi.
Gość
4 lata temu
Badach nawet z żenady wyczaruje zacny utwór. Muzyk przez duże M!
bEpFPvjD
gość
4 lata temu
Żenujące a program Wojewódzkiego to dno
Gość
4 lata temu
Jedna wielka reklama tego filmu, już przez drugi odcinek. A Badach tyle ozdobnikow ładuje w swój śpiew, że jak go słucham to jestem zmęczona.
Najnowsze komentarze (156)
gość
4 lata temu
2600 i nie żyją godnie? Ja dostaję 1500 i jakoś żyć muszę!
gość
4 lata temu
ale Marietta jest piękna
gość
4 lata temu
Samo chęć udowodnienia, że są tak samo inteligentne jak faceci..... pokazuje że NIE SĄ!!!
Gość
4 lata temu
Są dobrzy lekarze i są tez tzw konwaly wiadomo kto krytykuje ten fillm!to jest towarzystwo farmaceutów i lekarzy .Dlaczego nie chcą połączyć medycyny akademickiej z naturalną? Jak pisze Jerzy Zieba (ukryte terapie, )to się tyczy cholesterolu ,chemioterapi itd obudzcie się doktory
Gość
4 lata temu
Program byłby swietny gdyby Żukowskiej tam nie było. Kobieta ktorej sie wydaje ze jest niewiarygodnie seksowna i inteligentna,narcyz.
gość
4 lata temu
tak tak, t**y i prymitywny film a przypisują mu jakies wielkie ideologie, przesłania itd. zalosne
emerytka
4 lata temu
Marieta jest świetna, w każdej roli, a w " Botoksie" jest finezyjna. Kożuchowska może Jej buty czyścić.
Opiniusz
4 lata temu
Nie raz byłem świadkiem, jak moja żona sika do umywalki, bo akurat sracz był zajęty przeze mnie (bywało też na odwrót). Dorabianie do tego jakiejś ideologii, czy filozofii jest żenujące.
bEpFPvjv
Gość
4 lata temu
Świetny jest ten film. Jedynie dretwa Warnke psuje cały obraz . Kiepska aktorka i brzydka kobieta.
gość
4 lata temu
Żukowska zagrała świetnie. A " Botoks " polecam wszystkim uczestniczkom czarnego marszu.
Gość
4 lata temu
Nikt nie ogląda a wszyscy znają Jednak kubuś i autyzm prosiaczka to je to a recenzje można w d.. wsadzic - każdy ma swoje zdanie
Gość
4 lata temu
Kto wymyślił kobiece sikanie do umywalki bo jest "wygodne" to jest i****a. Jakim cudem to ma byc wygodne.
gość
4 lata temu
tkwie w srodowisku lekarzy. to specyficzny trudny wyczerpujacy zawod. w Polsce niestety skandalicznie nisko platny. dlatego wyjechalismy do Niemiec. tutaj lekarz jest szanowany i ma zagwarantowana finansowa satysfakcje. jest mi przykro, ze tak ciezko jest wykonywac ten zawod w Polsce
AS.
4 lata temu
...jeżeli sikanie do umywalki jest dowodem inteligencji, to współczuję ludzkości!
...
Następna strona
bEpFPvjX