Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ministerstwo Rozwoju wręczyło nagrodę ośrodkowi... "LECZĄCEMU" homoseksualizm! "Za pomoc osobom o NIECHCIANYCH skłonnościach"

312
Podziel się:

Oprócz tego statuetki podczas marcowej gali "Prawda-Krzyż-Wyzwolenie" odebrali m.in. Beata Szydło i Bogdan Chazan. Europa zareaguje?

Ministerstwo Rozwoju wręczyło nagrodę ośrodkowi... "LECZĄCEMU" homoseksualizm! "Za pomoc osobom o NIECHCIANYCH skłonnościach"

Aktualnie rządzący, poza tworzeniem podziałów, wywracaniem Konstytucji do góry nogami i promowaniem Tadeusza Rydzyka mają jeszcze jedną pasję - uwielbiają wręczać sobie nagrody i stawiać pomniki. Również w tej kwestii mają jednak swoje zdanie - dla WOŚP-u na przykład i jego działań charytatywnych nie ma miejsca na liście "honorowych" PiS-u.

W marcu w Ministerstwie Rozwoju odbyła się gala o wiele obiecującej nazwie "Prawda-Krzyż-Wyzwolenie", podczas której "uhonorowano osoby realizujące idee księdza Franciszka Blachnickiego". Uroczystość listem wparł nawet Andrzej Duda, który jednak nie znalazł czasu, by się na niej pojawić.

"Prawda-Krzyż-Wyzwolenie" to wielki program odnowy moralnej nie tylko jednostki, wspólnot, ale i całego narodu. To zadanie dla każdego z nas" - powiedział Wojciech Terlikowski.

Szczególne zasługi w ramach dość specyficznie pojmowanej "odnowy moralnej" zdaniem organizatorów gali należą się m.in. Beacie Szydło czy Bogdanowi Chazanowi. Nagrodę otrzymało też - rzecz jasna - Radio Maryja. Najciekawiej prezentuje się jednak argumentacja, z jaką "nagrodę" przyznano grupie "Odwaga” - za "pomoc duchową i terapeutyczną osobom o niechcianych skłonnościach seksualnych oraz ich rodzinom".

Swoją opinię na temat gali wyraziła m. in. Joanna Senyszyn:

Nazwa nagrody powinna przyjąć brzmienie zgodne z treścią: "GÓWNO PRAWDA-KRZYŻ PAŃSKI-WYZWOLENIE Z ROZUMU - czytamy w naTemat. Facet, który przez lata żył ze skrobanek, dostał nagrodę za "niezłomną obronę życia nienarodzonych - dodała.

Osobliwa gala nie została nagłośniona przez polskie media. Może powinna być ze względu na swoją absurdalność?

**Premier uczy się angielskiego

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(312)
gość
5 lata temu
Średniowiecze.Już nie puka do naszych drzwi.Jest.
gość
5 lata temu
Jak głupim trzeba być żeby głosować na PIS?????
Gość
5 lata temu
Ja piedrole 🙆‍♂️😳🙈 kupa wariatów. Korea 😩
gość
5 lata temu
ale wybraliście rząd ;(
Gość
5 lata temu
Chore. Niech ludzie w końcu poczytają o uwarunkowaniach homoseksualizmu.
Najnowsze komentarze (312)
Gość
5 lata temu
Do wszystkich, którzy pytają jak można głosować na PiS itp. Gdzie byliście na poprzednich wyborach? Sami sobie odpowiedzcie w jakim państwie chcecie żyć i po prostu ruszcie tyłki na wybory...
gość
5 lata temu
A czy "leczą" tam też niechcianą skłonność do cudzych żon? ;-)
gość
5 lata temu
Czemu jeszcze nie wystąpiła o nagrodę Nobla dla takiej "Odwagi", przecież to osiągnięcie rozumu na skalę... no właśnie skal się skończyła
gość
5 lata temu
I jak rezultaty. Pokażcie publicznie tych "wyleczonych" gejów. Włączcie im gejowskie porno i zawieście dzwoneczki na penisach. Z chęcią posłucham jak zaczynają dzwonić. Totalny absurd.
gość
5 lata temu
Fanatyczne, obłudne gęby
ev
5 lata temu
lecza sie z wlasnej woli, wy polglowki .. w czasach gdy wiekszosc ma sprane mozgi i ich jedyny argument to hejt, ta nagroda to oznaka wielkiej odwagi
adam
5 lata temu
pajace i tyle hazan powinien pójsc siedziec znalazł sie nawrócony zbliza sie do bram piekła to sie nawraca
Gość
5 lata temu
Szkoda słów jestem przerażona
gość
5 lata temu
Ośrodek leczenia homoseksualizmu? Oni po prostu zbierają w jedno miesjce potencjalnych kandydatów dla Jarka :D
gość
5 lata temu
Robią z tego kraju jeszcze większy ciemnogród niż jest obecnie. Ośrodek leczący homoseksualizm?! Mam nadzieję, że ta wiadomość szybko obiegnie świat! Takie rzeczy nie powinny się dziać w cywilizowanym kraju!
gość
5 lata temu
żenada i niedowierzanie że ktoś taki może być nagrodzony za brednie
Gość
5 lata temu
Jarek co wpierdalasz na obiad?
Gość
5 lata temu
I pamietaj jarek karm kota
Gość
5 lata temu
Jarek kto wygral rodeo?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie