Piątek 13.10.2017

"Jestem mądrzejsza od głupszych i głupsza od mądrzejszych". Poznajcie Niewyparzoną Pudernicę, "wiejską blogerkę" (ZDJĘCIA)

Wiejska blogerka Wiola Pyzik Niewyparzona Pudernica

W erze blogerów, youtuberów i szeroko pojmowanych "influencerów", nie brakuje chętnych, by swoje źródło zarobku znaleźć właśnie w Internecie. Wirtualny świat oferuje możliwość lepszego wyglądu i kreowania rzeczywistości, w której miliony osób mogą zostać "fanami" na co dzień anonimowej osoby.

Od retuszowania zdjęć podobno jednak się odchodzi, a świat, który w sieci pokazują blogerzy ma być coraz bardziej "przyziemny". Taką wizję blogowania chce ponoć realizować Niewyparzona Pudernica - Wiola Pyzik, która lubi mówić o sobie per "wiejska blogerka".

Lubię balansować na granicy kiczu - może czasami nawet jestem nad przepaścią - powiedziała Wysokim Obcasom. Jestem wieśniarą, bo jestem ze wsi. Nie uważam się jednak za wieśniarę mentalną, czyli osobę mało inteligentną, niepotrafiącą się zachować. Takie wieśniary są wszędzie, niezależnie od pochodzenia. Jestem mądrzejsza od głupszych i głupsza od mądrzejszych, ale w głowie mam poukładane - dodaje.

Zajrzeliśmy na jej bloga - znaleźć tam można porady zarówno na temat wakacji jak i przedłużania rzęs. Poznajcie niektóre z nich.

"Wiejska blogerka" też zostanie celebrytką?

« Poprzednie 1/14

Wiola Pyzik prowadzi bloga od czterech lat

2Wiola Pyzik prowadzi bloga od czterech lat