Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg sugeruje, że PAWLICKI ZDRADZA NARZECZONĄ? "Na wizji nie należy mówić o takich rzeczach"

204
Podziel się

Michał postanowił odegrać się za słowa o "pe*ałach". Co na to Więdłocha?

Piróg sugeruje, że PAWLICKI ZDRADZA NARZECZONĄ? "Na wizji nie należy mówić o takich rzeczach"
bCOulZSd

Wyemitowany w zeszłym tygodniu odcinek Azja Express narobił sporo zamieszania, zwłaszcza wokół pary Antoni Pawlicki-Paweł Ławrynowicz. Ich żarty na temat orientacji seksualnej Michała Piroga oraz "cyców" Doroty Gardias jakoś mało kogo rozbawiły. Szczytem żenady było zaś wyjaśnienie agentów Pawlickiego, że obrażając Michał używał słowa "gej", nie zaś "pe*ał", czyli, ich zdaniem, wszystko jest w porządku: Administratorzy strony na Facebooku "przepraszają" za Pawlickiego: "Nie mówił "PE*AŁ", użył jedynie sformułowania "GEJ"!"

Tymczasem Michał postanowił przypomnieć w Super Expressie, że Antoni i jego kolega słowem "pe*ał" miotali na prawo i lewo.

Odkąd odpadli górale, oni ciągle powtarzają, że teraz to juz zostały same dziewczyny i pe*ały - wyznał w szóstym odcinku Azja Express.

bCOulZSf

W rozmowie z tabloidem tłumaczy, że najwyraźniej Antoni i Paweł pojęciem "pe*ał" objęli wszystkich pozostałych w programie mężczyzn, czyli także Łukasza Jakóbiaka oraz Piotra Czaykowskiego. Przy okazji sam rzuca dziwną uwagą, o której sami nie wiemy, co myśleć.

Być może Piróg, wspominając o "robieniu laski", miał na myśli dziwną relację łączącą Pawlickiego i Ławrynowicza, w której jeden ciągle demonstruje fochy i humory, obrażając się co chwila o wszystko, zaś drugi dopytuje troskliwie, o co tamtemu chodzi. To znaczy, przez wzgląd na narzeczoną Antka, mamy nadzieję, że właśnie o to chodziło Michałowi. Między słowami wydaje nam się, że Michał zasugerował, że Pawlicki nie jest zbyt wiernym narzeczonym...

Nie wiedząc nic ani na temat Piotrka Czaykowskiego, ani Łukasza Jakóbiaka, nazywa się kogoś "pe*ałem". To jest słabe - wyjaśnia w tabloidzie. Po pierwsze, jakie to ma znaczenie? Warto byłoby wiedzieć, czy tak jest faktycznie. A jeżeli już chcesz mówić, to najpierw się upewnij. Ja uważam, że nie należy o takich rzeczach mówić, tak samo jak nie mówi się na wizji o tym, że ktoś zdradza swoją dziewczynę. Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?

Cóż, w tym wszystkim najbardziej chyba żal Agnieszki Więdłochy. Przyjmując oświadczyny Antka pewnie nie spodziewała się, że narobi jej takiego obciachu...

bCOulZSl
bCOulZSm

**Wierzbicka żali się: "Paweł powiedział, że nie jestem aktorką, a celebrytką"

bCOulZSn

**

bCOulZSG
KOMENTARZE
(204)
Gość
3 lata temu
Ta drama jest bez sensu, ale Pawlicki to burak. O Pirogu można wiele mówić, jednak to pozytywny facet. Po co go obrażać za wyznanie lub orientację?
gość
3 lata temu
Pawlicki - rozczarowanie. W niczym nie przypomina granych przez siebie bohaterów. Cham.
gość
3 lata temu
Kształcie się dziewczyny,uczcie języków,zdobywajcie PASJE i nie liczcie na znalezienie bogacza która za was przeżyje życie w łatwy sposób.W domu wam tego nie powiedzą bo wychowuje was teraz Instagram ale wiedzcie że większość modelek, aktoreczek,celebrytek to zwykłe kurfy latające regularnie do Rzymu,Monako,Miami,Dubaju i Cannes na jachty na spotkania jako callgirl. Chcesz mieć kasę?Musisz sama iść do UCZCIWEJ ROBOTY albo dawać du.py.Wiele Polskich tancerek/aktorek z pierwszych stron gazet tak właśnie dorabia. Taka jest rzeczywistość i nie wierzcie w to, że jakaś samozwańcza aktoreczka broniąca piesków kotków albo np.z” Miłości Na Bogato” która nie ma stałych dochodów ani nazwiska,niewiadomo skąd ma 10 koła na operacje biustu, regularnie wypełnia usta i policzki co też kosztuje grube tysiące, kupuje markowe ciuchy,chodzi na zabiegi w SPA, ma swoje mieszkanie,a codziennie rano idzie na siłownie po czym wstawia zdjęcia na FB i twierdzi,że żyje ot tak sobie od czasu do czasu tylko z modellingu i aktorstwa. To przykrywka. Jeśli sama nie dorobiła się firmy albo nie ma bogatych rodziców to odpowiedź jest tylko jedna: kureffstwo i tyle w temacie.Gdzie jaki modelling jakie aktorstwo jak to są rzadkie mało płatne zlecenia a zycie na poziomie kosztuje kokosy? I pytanie jak długo na tym ujedzie? A kac moralny wyjdzie prędzej czy później co robiła i ile razy gdzie z byle kim. Badania udowodniły, że takie kobiety mają zniszczoną psychikę i nie są w stanie czerpać przyjemności z seksu na lata.Sa nieodwracalnie uszkodzone.Wiele pozostałych kobiet szuka bogatego łosia aby wżenić się na gotowe w luksusy,bardzo szybko jednak zostają zamienione,zdradzane na inne też gotowe i młodsze albo zostaje im dziad 30 lat starszy z kasą ewentualnie strach, że to się skończy. Mężczyzni już dawno skapnęli się o co tu chodzi i zrezygnowali z utrzymywania i dotowania darmozjadów które chcą siedzieć w domu ...
bCOulZSH
gość
3 lata temu
Żenujący i****i.
Gość
3 lata temu
Jak zwykle przesadzacie
Najnowsze komentarze (204)
Gość
3 lata temu
Brednie. Edukacja na pudelku,żałosne.
gość
3 lata temu
Zaden mój negatywny komentarz na temat pary Piotrunio i Pieróg się nie pojawił. To się nazywa manipulacja opinia publiczną! Brawo TVN i przestańcie pieprzyć na PIS skoro jesteście tacy sami!!! I tu nie chodzi o poprawność polityczną, o to, że sa homo, tylko o to jakimi ludźmi są obaj panowie- złośliwi, zarozumiali, zadufani w sobie, trole jakich mało! Żenująca, niska postawa Piróga!!!!! Ciągle wspomina, że ma żydowskie korzenie i....aż ciśnie się na usta, że w tym programie udowadnia to dobitnie na każdym kroku!!! Taka złośliwa mend* w stosunku do Antka i Pawła! Niski, nie tylko wzrostem człowiek....!!!
Zuzka
3 lata temu
Zaden mój negatywny komentarz na temat pary - Piotrunio i Pieróg się nie pojawił na oficjalnej stronie. T się nazywa manipulacja opinia publiczną! Brawo TVN i przestańcie pieprzyć na PIS skoro jesteście tacy sami!!! I tu nie chodzi o poprawność polityczną, o to, że sa homo, tylko o to jakimi ludźmi są obaj panowie- złośliwi, zarozumiali, zadufani w sobie, trole jakich mało! Żenująca, niska postawa Piróga!!!!! Ciągle wspomina, że ma żydowskie korzenie i....aż ciśnie się na usta, że w tym programie udowadnia to dobitnie na każdym kroku!!! Taka złośliwa mend* w stosunku do Antka i Pawła! Niski, nie tylko wzrostem człowiek....!!!
gość
3 lata temu
Najwiekszymi homofobami sa kryptogeje
Gość
3 lata temu
Pół Polski tak gada ale tu zadyma ! Prawie hak pedofilia na Watykanie
gość
3 lata temu
Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Jednak Antek powiedzial na glos to co wielu z nas pomyslalo - bo ja Michala Pieroga lubie, ale jego zachowanie czesto jest zniewiesciale. Dla przykladu Freddie Mercury byl gejem, ale mezczyzna byl meskim.
gość
3 lata temu
Jakóbik to gej i sam o tym mowi...Kochał się w Łukaszu Misiukanisie i jego aucie, mówiąc o nim "ale gejowóz" . Od zawsze był nie tyle gejem co zmanierowaną, zblazowaną ciotą . Każdy kto go poznał, wie o czym mówię
Gość
3 lata temu
Tia. Paweł tak bardzo przeżywał ze jesto jedno wąskie łóżko na którym będzie musiał spać z Antkiem.
bCOulZSz
anka
3 lata temu
a niech się wszyscy pozabijają będzie święty spokój
gość
3 lata temu
P****y p***ł p***l
Pedale
3 lata temu
Jest pedalem wiec nie rozumiem czemu nie mowic mu po imieniu. Tak po ludzku Pedale.
gość
3 lata temu
nie lubię jej
gość
3 lata temu
a ona go zdradzała
Gość
3 lata temu
Piróg okazuje się być w dodatku kapusiem. A przecież Pawlicki powiedział prawdę ze Piróg to p***l. P****y same o innych pedalach mówią p****y.
...
Następna strona
bCOulZTb