Była członkini Pussycat Dolls o zespole: "Byłyśmy PROSTYTUTKAMI, którym przydarzyła się sława"

95
Podziel się

"Było tak źle, że zrezygnowałam z kontraktu wartego 13 milionów dolarów" - wyznała. Jej koleżanka twierdzi, że to tylko próba zemsty.

Była członkini Pussycat Dolls o zespole: "Byłyśmy PROSTYTUTKAMI, którym przydarzyła się sława"

Pussycat Dolls to jeden z najsławniejszych amerykańskich girlsbandów, który działał kilka lat jako formacja taneczna, by później, po dołączeniu do składu Nicole Scherzinger, przekształcić się w zespół wokalny. Sławę zespołowi przyniósł utwór Don't Cha z gościnnym udziałem rapera Busta Rhymesa. Popularność na wysokim poziomie pomagały utrzymywać liczne featuringi ze znanymi muzykami z branży: The Black Eyed Peas, Snoop Doggiem, Timbalandem. Dziewczyny sprzedały wówczas swoją pierwszą płytę PCD w siedmiomilionowym nakładzie.

Niestety, kilka lat później, jak brzmiała oficjalna wersja wydarzeń, zespół zawiesił działalność z powodu "różnic charakterów". Członkinie zespołu miały się ze sobą kłócić o wszystko. Jak się okazało po szczerych wyznaniach Kayi Jones na Twitterze, powodów było mnóstwo.

"ie byłam w zespole. Byłam w grupie prostytutek. Ah, no tak, oprócz tego śpiewałyśmy i byłyśmy sławne. Wszyscy ludzie, do których należałyśmy, zarabiali na nas duże pieniądze - napisała na Twitterze była członkini zespołu i od razu załączyła odpowiedź na pytania fanów: Ludzie pytają, czy naprawdę było mi tak źle, jak to przedstawiam. Odpowiem: było tak źle, że porzuciłam swoje marzenia, koleżanki i zrezygnowałam z kontraktu płytowego wartego 13 milionów dolarów

Tancerka i wokalistka przyznała, że wielokrotnie na początku kariery ona i jej koleżanki były zmuszane do seksu z wysoko postawionymi osobami w branży, które w zamian za seks inwestowały w ich rozwój i promocję:

Żeby być częścią grupy, musisz grać zespołowo. Sypiać z kim Ci każą. Jeśli tego nie robisz, naciskają.

Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia niemal wszystkich będących obecnie na topie gwiazd, nie trudno uwierzyć w wersję Jones.

Wszystkiemu zaprzecza jednak założycielka zespołu, Robin Antin. Sugeruje, że Jones mści się za to, że nigdy nie została nazwana oficjalną częścią Pussycat Dolls i tu należy szukać źródła jej "obrzydliwych i absurdalnych kłamstw".

KOMENTARZE
(95)
Gość
2 lata temu
Wspolczesna Sodoma i Gomora to cale Hollywood.
gość
2 lata temu
Już nic mnie nie zdziwi w showbizie.
Gość
2 lata temu
W ramach zemsty sama siebie nazwała prostytutką?
gość
2 lata temu
czego ludzie nie zrobią dla sławy..
gość
2 lata temu
klasyczny przykład molestowania. I wiem, wiem - zaraz spadnie na mnie lawina komentarzy - że miały parcie na karierę, że same się pchały, itp. itd. Ale wykorzystywanie swojej pozycji i "zawodowego" uzależnienia ofiar do składania takich propozycji jest po prostu niewłaściwe i obrzydliwe. To, jak wiele ktoś jest w stanie poświęcić dla tego czy innego celu - to już inna sprawa...
Najnowsze komentarze (95)
Gość
rok temu
Pedofile z Sodomy słudzy Szatana
Gość
2 lata temu
Kawałek Don't Cha był nagrany ze Snoop Dogiem marny redaktorzyno.....
gość
2 lata temu
Przeciez od samego poczatku ich istnienia chodzily plotki, ze sa prostytutkami, wiec ja jej wierze.
gość
2 lata temu
Grupa powinna sie nazywać Nicole Scherzinger and The Pussycat Dolls 😂
gość
2 lata temu
hm, no ale to przecież nie muszą sypiać z kim im każą. Siłą ich zmuszali? To wybierz godność osobistą zamiast zawrotnej kariery to nie będziesz później mazać się w wywiadach i narzekać na swój los. Pieniądze zainkasowała to niech siedzi cicho. Mogłaby zrobić aferę po tym jak dostała taką propozycje/przykaz, a nie po tym jak zaksięgowała przelew.
kim
2 lata temu
przeciez wiadomo, że tak jest było i bedzie ,,,może z 1 % w co watpie dochodzi na szczyt sławy bez pomocy łożka reszta jest przekazywana sobie z rak do rak
Lina
2 lata temu
Najładniejsza z nich jest Nicole. A ta Jones to po prostu obrzydliwa. Zawsze była najbrzydsza i taka obła. Lepiej niech zainwestuje w jakieś iqacai, żeby jej trochę z wagi zeszło i zacznie zajmować się normalnym życiem a nie wywołuje skandale, żeby tylko o sobie przypomnieć. Żałosne.
gość
2 lata temu
ja mam w firmie babe, ktora dawala staremu oblechowi w zamian za umowe na stale.. i teraz czuje sie nietykalna, bo ma ``plecy``
gość
2 lata temu
ej ale pamietam jak był z nimi wywiad w bravo powiedziały ze tanczyły w klubie nocnym znim zczeły spiewać :D
Gość
2 lata temu
Nicole naprawdę potrafi śpiewać
Gość
2 lata temu
Popatrzcie jaka teraz jest fala molestowan. Powariowaly. Takie biedne a dobwyrawskakiwaly heh
gość
2 lata temu
już po strojach widać, że coś w tym jest. jak tirówki wyglądają wszystkie.
Gość
2 lata temu
Przecież każda kariera w show-biznesie opiera się na dawaniu tu lub tam dla profitów żadna nowość
Gość
2 lata temu
Jedno mnie dziwi w dobie wszechobecnych fyktatfonowvi mimikamer które kosztują grosze żadna molestowania nie nagrała nic a wystarczyłoby krótkie nagranie audio z propozycją "nie do odrzucenia" żeby na zawsze udupic takiego zboka niezależnie od tego jakie ma wplywy
...
Następna strona