Poniedziałek 16.10.2017 16:30

Pola Lis jest NĘKANA PRZEZ STALKERA! " Być może motywacją są względy polityczne. NIE SPOCZNIEMY, DOPÓKI GO NIE ZNAJDZIEMY"

Iga Lis Tomasz Lis Pola Lis Kinga Rusin

Pola Lis jest NĘKANA PRZEZ STALKERA! " Być może motywacją są względy polityczne. NIE SPOCZNIEMY, DOPÓKI GO NIE ZNAJDZIEMY"Ogromna popularność rodziców Igi i Poli Lis powoduje, że obie nieustannie znajdują się na celowniku mediów. Obecność w show biznesie wiąże się jednak również z wieloma negatywnymi konsekwencjami. Być może dlatego Kinga Rusin jak tylko potrafi stara się ustrzec Igę przed karierą w modelingu.

Zobacz: Iga Lis już nie będzie modelką? "Przed nami matura, trudny rok"

W cieniu aspirującej modelki nieco "skromniej" romansuje z mediami Pola, której profil na Instagramie śledzi znacznie mniej osób. Mimo to, jak właśnie się okazuje, ktoś próbuje poważnie jej zaszkodzić.

Na profilu Kingi Rusin pojawiło się poważne oświadczenie sugerujące, że jej córka ma stalkera, który jest w posiadaniu "spreparowanych dokumentów":

Oświadczenie Kingi Rusin i Tomasza Lisa:

Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne. Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie - czytamy. "Posługuje się nieprawdziwym ip i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata. Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany. (...) Po wielu miesiącach bezskutecznego jak narazie śledztwa, gdyż szantażysta staje się coraz bardziej bezpardonowy i nie mamy pewności że nie wprowadzi swoich gróźb w życie. Spreparowanie w naszych czasach maili, zaświadczeń, dokumentów, listów nie jest najmniejszym problemem.

Również na profilu Poli pojawiło się podobnie oświadczenie. Kto i dlaczego chce jej zaszkodzić?

Chylińska ma stalkera! "Ktoś podszywa się pod nią na Instagramie!"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (401)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 401
Odpowiedz
97 57
zgłoś
gość 16.10.2017 16:37
Biedna :(
Odpowiedz
197 67
zgłoś
Gość 16.10.2017 16:38
Normalna dziewczyna
Odpowiedz
32 19
zgłoś
gość 16.10.2017 16:38
phi
Odpowiedz
75 94
zgłoś
Gość 16.10.2017 16:38
Bzdury chce sie dziwa wylansowac.
Odpowiedz
88 62
zgłoś
Oli 16.10.2017 16:39
Szkoda dziewczyny :/
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 401