Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pola Lis jest NĘKANA PRZEZ STALKERA! " Być może motywacją są względy polityczne. NIE SPOCZNIEMY, DOPÓKI GO NIE ZNAJDZIEMY"

337
Podziel się

"Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie" - napisała Kinga w wydanym wspólnie z Tomkiem (!) oświadczeniu.

Pola Lis jest NĘKANA PRZEZ STALKERA! " Być może motywacją są względy polityczne. NIE SPOCZNIEMY, DOPÓKI GO NIE ZNAJDZIEMY"
bCNjLwnF

Ogromna popularność rodziców Igi i Poli Lis powoduje, że obie nieustannie znajdują się na celowniku mediów. Obecność w show biznesie wiąże się jednak również z wieloma negatywnymi konsekwencjami. Być może dlatego Kinga Rusin jak tylko potrafi stara się ustrzec Igę przed karierą w modelingu.

W cieniu aspirującej modelki nieco "skromniej" romansuje z mediami Pola, której profil na Instagramie śledzi znacznie mniej osób. Mimo to, jak właśnie się okazuje, ktoś próbuje poważnie jej zaszkodzić.

bCNjLwnH

Na profilu Kingi Rusin pojawiło się poważne oświadczenie sugerujące, że jej córka ma stalkera, który jest w posiadaniu "spreparowanych dokumentów":

Oświadczenie Kingi Rusin i Tomasza Lisa:

Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne. Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie - czytamy. "Posługuje się nieprawdziwym ip i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata. Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany. (...) Po wielu miesiącach bezskutecznego jak narazie śledztwa, gdyż szantażysta staje się coraz bardziej bezpardonowy i nie mamy pewności że nie wprowadzi swoich gróźb w życie. Spreparowanie w naszych czasach maili, zaświadczeń, dokumentów, listów nie jest najmniejszym problemem.

Również na profilu Poli pojawiło się podobnie oświadczenie. Kto i dlaczego chce jej zaszkodzić?

bCNjLwnN
bCNjLwnO
bCNjLwnP

**Chylińska ma stalkera! "Ktoś podszywa się pod nią na Instagramie!"

**

bCNjLwoi
KOMENTARZE
(337)
Gość
3 lata temu
Za duzo fb za dużo Instagrama.zs bardzo sie obnażają a pozniej jest płacz....
gość
3 lata temu
Sami sie pchaja dla kasy do wszystkich mediow to trzeba sie liczyc z ryzykiem, ze ktos zacznie ich przesladowac, taka cena, ale widac sie opłaca bo nie przestaja
gość
3 lata temu
No i macie ! Wszystko na sprzedaz . Teraz nie jest ok ale jak by sie zglosily firmy ze sponsoringiem to by bylo ok ? ps. Tak na pewno wzgledy polityczne...Glupota i zadufanie ludzkie nie zna granic !
bCNjLwoj
Gość
3 lata temu
Fotoshop na zywo przecietna😂
Gość
3 lata temu
Normalna dziewczyna
Najnowsze komentarze (337)
TOM
3 lata temu
No i bardzo dobrze !!! Dlaczego Rusinowa, wspólnie ze swoimi brzydkimi córkami, nękaja nas , i nie mamy, na to wpływu ?????Zasmiecaja fora , zdjęciami,, robią, z siebie idiotki ( mała Rusinowa, nie ma dystansu, ani do swoich lat, ani do wyglądu !!!! uWAZA, ŻE POWINNIŚMY, SIĘ CIESZYC, OGLĄDAJĄĆ, TE POKRACZNOŚCI !!!!!
Wizier
3 lata temu
Z tych radosnych zdjec wynika ze rodzinka Rudych lansuje swoje bidule czy to jest przesladowanie polityczne czego dla forsy nie wymysla
gość
3 lata temu
Efekt lansowania bachora
Strielok
3 lata temu
Sidorowicz dużo da za te "spreparowane, nieprawdziwe" dokumenty i maile
gość
3 lata temu
"spreparowanych". Taa
karaluch
3 lata temu
Dobrze, niech zdechnie s****a
Gość
3 lata temu
taka jest cena facebooka i insta.gratuluje!!!
Fuj
3 lata temu
Kto by się przejmował takim pasztetem
bCNjLwob
gość
3 lata temu
Córek Hani Lis nikt nie szkaluje i nikt na nie nie pluje , bo Hania ich nie pokazuje , wiec g***i lisie bierz przykład 👅👅👅👅👅💄💄💄
gość
3 lata temu
Jego cióruniek to nie wolno obrażać , ale b****k jak szkalował côrkę prezydenta to Ok , w końcu może znikną lisiarze raz na zawsze🐷🐷🐷🐷🐷🐷
gość
3 lata temu
Czy są jeszcze jagody w lesie to mnie bardziej interesuje niż życie witalisów , No w końcu ktoś im się do d**y dobiera brawo😾😾😾😾😾😾
gość
3 lata temu
Ta jak ten rudy wredny szkalował Kingę Dudę to było w porządku , frajer on może innych obrażać ale jego to już córuniek nie haaaaa dobrze mu tak niech poczuje to na swojej d***e
gość
3 lata temu
Czy Lis zapomniał jak sam haniebnie i niesłusznie upokarzał córkę Pana Prezydenta Dudy, która nie afiszuje się w mediach.
gość
3 lata temu
Spreparowane listy.maile?Akurat...
...
Następna strona
bCNjLwoD