Córka Kopiczyńskiego o jego nagrobku: "Podłe podjudzanie do WYRZYGIWANIA HEJTÓW"

264
Podziel się

Katarzyna Kopiczyńska tłumaczy, dlaczego jej ojciec nie doczekał się pomnika. "Poza względami finansowymi dochodzą jeszcze procedury".

Córka Kopiczyńskiego o jego nagrobku: "Podłe podjudzanie do WYRZYGIWANIA HEJTÓW"

Andrzej Kopiczyński polskim widzom zapadł w pamięć przede wszystkim jako "Czterdziestolatek", bohater kultowego polskiego serialu. Aktor odszedł rok temu, a fani nie przestają odwiedzać go na cmentarzu. Kopiczyński nadal nie ma jednak nagrobka, co postanowił zaznaczyć jeden z nich.

Fakt ten nie zaskakuje biorąc pod uwagę, że o braku funduszy na pochowanie aktora było głośno od samego początku. Medialne doniesienia zabolały jednak jego córkę, Katarzynę, która na Facebooku skomentowała całą sytuację:

Kochani...przeserdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają dobrym słowem, swoją obecnością i reakcją tu, w komentarzach czy prywatnie. Od półtora roku czołg po mnie jeździ ale widząc, słysząc i doświadczając tyle serca i dobrej myśli jest mi dużo lżej - zaczęła. Tak jak wcześniej mówiłam, na ostateczne doprowadzenie go do porządku muszę jeszcze sporo poczekać. Poza względami finansowymi dochodzą jeszcze procedury dotyczące zezwoleń i akceptacji na dotknięcie czegokolwiek zwłaszcza w tej części cmentarza, gdzie leży Tata.

(...) miażdżące i rozwalające jest smarowanie i bezmyślne kopiowanie niesprawdzonych informacji, podsycanie niezdrowych emocji oraz nawoływanie nieświadomych ludzi do organizowania akcji i zrzutek bez jakiegokolwiek kontaktu ze mną, sprawdzenia sytuacji i zorientowania w temacie...podłe i upokarzające podjudzanie do wyrzygiwania hejtów pod otoczką chęci niesienia pomocy...komu? - bulwersuje się.

Kibice Legii Warszawa zapowiedzieli, że skontaktują się z rodziną aktora i po uzyskaniu zgody, zorganizują zbiórkę na nagrobek.

**Prezydent Duda na warszawskich powązkach

**

KOMENTARZE
(264)
Gość
2 lata temu
Poprawila po aferze byłam tam parę godz po i były popękane płyty! !!!
gość
2 lata temu
Ważniejsza od nagrobka jest pamięć o zmarłym .
gość
2 lata temu
naprawde trzeba robić z tego aferę?
gość
2 lata temu
nie ma co krytykowac, grob moze, byc krzyz i nazwisko jest ,widocznie nie stac corki na cos innego
Gość
2 lata temu
Dopiero teraz zrobiła. Durna baba.
Najnowsze komentarze (264)
gość
2 lata temu
Marny z niego był ojciec, taki kobieciarz o poczciwej gębie. Rozwiódł się z Żukowską, ale z córką się też nie identyfikował, po co kłopot z byłą żoną i byłym dzieckiem. Ktoś stary i z demencją wzbudza litość, tylko pytanie jak żył i czy na litość zasłużył?
gość
2 lata temu
To po jakiego diabla na ten cmentarz a nie do żony
gość
2 lata temu
Ten grób za nim też jest zaniedbany powinni teraz rodzine tej osoby zmarłej po komentować.
gość
2 lata temu
Ten grób za nim też jest zaniedbany powinni teraz rodzine tej osoby zmarłej po komentować.
Gostek
2 lata temu
Wstyd dla córki. Pieniędzy nie ma ? W każdym mieście, nie wspomnę o wioskach rodzina stawia pomnik bliskiemu zmarłemu i nikt nie narzeka na brak kasy, nawet ci biedniejsi..... I niech nie zwala na pozwolenia...i takie tam..to jest cmentarz, fakt , część histotyczna i zabytkowa ale dostala zezwolenie na pochowek to i na pomnik na pewno.
Gość
2 lata temu
Pogrzeb to duży wydatek. Wujek w Warszawie za pogrzeb (miejsce na cmentarzu, kostnicę, ubranie, przewóz zwłok, msza, itp) Cioci zapłacił 16 tys. I on i moja siostra musieli wziąć pożyczkę bo nie było ich stać. Rodzina traci kogoś bliskiego a tu jeszcze takie wydatki. Pogrzeb powinien byc za darmo za to ze całe życie człowiek pracuje i opłaca składki. Msza tez!!!
ala
2 lata temu
Jeżeli komuś to przeszkadza - może sfinansować pomnik z własnej kieszeni. Już widzę jak się pchają z kasą.
gość
2 lata temu
chore jest to przyzwyczajenie do pomników ... ja chcę być skremowany i rozrzucony na wietrze.
gość
2 lata temu
do wszystkich "pomagających" - może pora, żebyście sprawdzili jak wyglądają groby waszych bliskich; przecież dbacie o nie tylko przy okazji zbliżających się świąt - nawet chryzantem z ubiegłego roku nie posprzątaliście, a pouczacie kobietę.....
gość
2 lata temu
Odziedziczyła pokażny spadek po ojcu i śmie mówić, że ją nie stać na nagrobek? P******a sprawa...
gość
2 lata temu
Podobno Rafał Olbrychski jej dał mieszkanie które należało do jego matki i ojczyma. Niektórzy młodzi w dzisiejszych czasach nie dbają nawet o zmarłych rodziców, a jeszcze jak mało kasy po nich mają.
gość
2 lata temu
Wlasnie skasowano moj pozytywny dla P Katarzyny komentarz Wiec w skrocie powtorze Pani Katarzyno prosze nie czytac szmatlawcow ktorym zalezy na sianiu zametu i sensacji przez male S A. moze sie pani komus narazila ,a moze jest zbyt ladna zbyt inteligientna I to juz jest powod...,,,prosze sie nie przejmowac Moja rada Najlepsza reakcja jest brak reakcji Prosze nie pozwolic obrzydzac swego zycia
gość
2 lata temu
jesli mam wypowiedziec wlasne zdanie to chyba te zdjecie ktore umiescila to zaraz po pochowku,rok czeka na zgode na wylanie pomnika skoro jak twierdzi kase ma??
mada
2 lata temu
On tzn kopiczynski byl dla niej tylko ojcem na papierze!!! Nieinteresowal sie corka po rozwodzie i zadnego pomnika bym mu na jej miejscu niestawiala, mial pasierbow, ktorych wychowywal to i bardzo prosze niech mu stawiaja nawet mauzoleum...dLACZEGO PROBUJECIE ROBIC Z NIEGO BOHATERA???
...
Następna strona