Wtorek 17.10.2017 11:00

Celebryci promują "Figurę jak z ekranu": Felicjańska, Dygant, Jemioł, Widawska... (ZDJĘCIA)

Agnieszka Dygant Ilona Felicjańska Daria Widawska Łukasz Jemioł Anna Męczyńska Macademian Girl

Polskie "gwiazdy" w tym roku nie narzekają na nadmiar pracy. Poza brylowaniem na ściankach i chwaleniem się nowymi stylizacjami, najmodniejszym trendem wśród celebrytów wydaje się być wydawanie książek. Jak się okazuje, rodzimi celebryci są bardzo płodni literacko i chętnie promują "dzieła" sygnowane własnymi nazwiskami. Tematów do pisania książek nie brakuje: Karolina Szostak pochwaliła się "spektakularnym detoksem", Kasia Tusk zdradziła czytelnikom tajniki fotografii, z kolei Deynn i Majewski postanowili nie tylko opisać swój "trening życia", ale także dodatkowo zarobić na fanach, nie wpuszczając ich na spotkanie autorskie bez wcześniej zakupionej książki.

Przypomnijmy: Deynn NIE WPUSZCZA na spotkania autorskie fanów, którzy NIE KUPILI KSIĄŻKI! "Nie wpuszczą cię na zdjęcie i pionę"

Do grona "sławnych" pisarek dołączyła kostiumografka Anna Męczyńska. Artystka zadbała o to, aby na premierze jej najnowszego dzieła zatytułowanego Figura jak z ekranu, nie zabrakło celebrytów chętnych zapozować z jej książką na prowizorycznej ściance. Do zdjęć pozowali m.in. Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ilona Felicjańska, Macademian Girl, "Pan Lotto" i Łukasz Jemioł w "modnych" papciach Gucci za 4 tysiące złotych.

Kto wypad najlepiej? Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Celebryci promują książkę Anny Męczyńskiej

2Celebryci promują książkę Anny Męczyńskiej