Trwa ładowanie...
bCFIQalN

Celebryci promują "Figurę jak z ekranu": Felicjańska, Dygant, Jemioł, Widawska... (ZDJĘCIA)

Na premierę książki kostiumografki Anny Męczyńskiej przyszli też wystrojona Macademian Girl i "Pan Lotto" z żoną. Kto wypadł najlepiej?

41
Podziel się
1 z 15
Celebryci promują książkę Anny Męczyńskiej
Celebryci promują książkę Anny Męczyńskiej
0
0

Polskie "gwiazdy" w tym roku nie narzekają na nadmiar pracy. Poza brylowaniem na ściankach i chwaleniem się nowymi stylizacjami, najmodniejszym trendem wśród celebrytów wydaje się być wydawanie książek. Jak się okazuje, rodzimi celebryci są bardzo płodni literacko i chętnie promują "dzieła" sygnowane własnymi nazwiskami. Tematów do pisania książek nie brakuje: Karolina Szostak pochwaliła się "spektakularnym detoksem", Kasia Tusk zdradziła czytelnikom tajniki fotografii, z kolei Deynn i Majewski postanowili nie tylko opisać swój "trening życia", ale także dodatkowo zarobić na fanach, nie wpuszczając ich na spotkanie autorskie bez wcześniej zakupionej książki.

Do grona "sławnych" pisarek dołączyła kostiumografka Anna Męczyńska. Artystka zadbała o to, aby na premierze jej najnowszego dzieła zatytułowanego Figura jak z ekranu, nie zabrakło celebrytów chętnych zapozować z jej książką na prowizorycznej ściance. Do zdjęć pozowali m.in. Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ilona Felicjańska, Macademian Girl, "Pan Lotto" i Łukasz Jemioł w "modnych" papciach Gucci za 4 tysiące złotych.

Kto wypad najlepiej? Zobaczcie zdjęcia:

bCFIQamn
KOMENTARZE
(41)
Gość
3 lata temu
Czy tylko ja mam wrażenie że Jemiol to bufon i ćwierćinteligent?
Gość
3 lata temu
Widzę nie brakuje celebrytow z 3 ligi jak felicjanska
gość
3 lata temu
Romanowska ładnie, skromnie i odpowiednio do figury
bCFIQamr
gość
3 lata temu
Ryszard Rembiszewski z żoną wyglądają najlepiej. Reszta niekoniecznie, a już beznadziejnie niskoskanalizowany Jemioł, Kuligowska- babochłop, czy kicz Giri jakaś taka jakby z zezem.
gość
3 lata temu
Irytująca jest ta cała Tamara. Ot, taki barwny, nieładny ptak.
Najnowsze komentarze (41)
gośc
3 lata temu
Dygant jest najzwyczajniej w świecie brzydka!Ela Romanowska jest bardzo ładna .Ityle!
Gość
3 lata temu
Stara alkoholiczka i bardzo zła i przebiegła kobieta !
gość
3 lata temu
Jemioł wygląda jak bezdomy ...nokatastrofa
rtr
3 lata temu
Ilone Felicjanska chyba powinna zacząć pić na nowo, teraz wygląda tragicznie. Stylista potrzebny od zaraz. Może autorka książki? Zgroza!
Gość
3 lata temu
Dygant i widawska to jedne z najbrzydszych celebrytek
gość
3 lata temu
Dygant a gdzie nos?
kicia
3 lata temu
ej, dlaczego o niektorych celebrytkach/aktorkach/prezenterkach od razu trabi sie, ze poprawily to czy tamto, a o niektorych ani slowa, a ewidentnie widac, ze mialy operacje (patrz Dygant, Wedzikowska) - placa za to, bo nie ogarniam?
Gość
3 lata temu
Jemioł załóż aparat na zęby bo suszysz strasznie
bCFIQamj
Gość
3 lata temu
Dygant koszmar jak zawsze. To jest twarz z która już się nic nie da zrobić! Miliony nie pomogą. Jest brzydka wyjątkowo dziwna z urody , ciężko patrzeć
Psotnick.
3 lata temu
Ja mam wrażenie, że Jemioł to lustra w domu nie ma. Te laczki, spodenki.... i wyraz twarzy jak nierozgarnięty szympansik. Wielki projektant lichych bluz rozdawanych celebrytom w zamian za darmową reklamę i poplecznictwo... Masakra, pustostan i wichura we łbie jak u Pani Ruzin - 8 stopnia w skali 5cio stopniowej.
gość
3 lata temu
WIDAWSKA JAK BABA ZE STRAGANU
gość
3 lata temu
DYGANT -P*****A
Gość
3 lata temu
Zabieraj Jemioł te szmaty z Rossmanna, bo nikt tego badziewia nie kupuje. Może spróbuj wstawić do Biedry- tam się rozejdą, bo dajo nalepki na świeżaki za każde 40 zł.
gość
3 lata temu
i dobrze
bCFIQalV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Miłość Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego kwitnie w restauracji (ZDJĘCIA)

Małżonkowie z czteroletnim stażem wybrali się na wspólny lunch, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Słodko?
9.

Podekscytowana Izabela Janachowska świętuje dopracowane w każdym calu CHRZCINY SYNA (ZDJĘCIA)

W tym wielkim dniu wraz z ekspertką od ślubów, jej mężem i pociechą celebrowała gromada odświętnie ubranych gości. Christopher Alexander będzie miał co wspominać?
bCFIQalW
8.

Pogodna Barbara Kurdej-Szatan eksponuje ciążowy brzuszek, dumnie krocząc po pizzę na wynos (ZDJĘCIA)

Stawiająca na wygodę ciężarna celebrytka zawitała do ogródka przy pawilonie handlowym w czarnej sukience, rajstopach i sportowym obuwiu. Prezentuje się kwitnąco?
7.

Rozweselona Anna Lewandowska spaceruje z małą Laurą ulicami Warszawy w sandałkach za 2 tysiące złotych (ZDJĘCIA)

Podczas przechadzki "Lewa" postawiła na typowo letnią stylizację. Nie zapomniała również o odpowiednio modnym obuwiu. Stylowa?
6.

Garstka znanych znajomych wspiera Larę Gessler na otwarciu jej "pracowni kulinarnej": Ślotała, Wierzbicka, Dec (ZDJĘCIA)

Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki nie pozwoliła, by zaawansowana ciąża pokrzyżowała jej biznesowe plany. Wybierzecie się do jej lokalu?
bCFIQalX
5.

INSTAGRAM VS RZECZYWISTOŚĆ: Rozkoszna Honorata Skarbek smaży się nad rzeczką opodal krzaczka! Poznalibyście ją? (ZDJĘCIA)

Śpiewająca influencerka wybrała się w ostatni weekend na "małe opalanko". Jej instagramowa relacja z wypadu ze znajomymi znacznie różniła się jednak od tego, co udało się uchwycić przyczajonemu w zaroślach paparazzo...
4.

Wakacyjni Blanka Lipińska i Aleksander Baron dodają sobie adrenaliny szaleństwami na desce (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że "Blani" i "Barusiowi" znudziło się leniuchowanie na plaży. Postanowili więc chwycić za wiosła.
3.

Całuśny Krzysztof Bosak dokazuje z żoną w szuwarach (ZDJĘCIA)

Lider Konfederacji i jego ukochana zostali przyłapani na czułościach na łonie natury. Romantycznie?
bCFIQalY
bCFIQamL