Środa 25.10.2017 08:15

Włodarczyk planuje kolejny ślub: "Będzie inny niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy, że zdradzałem i takie tam..."

Krzysztof Diablo Włodarczyk Małgorzata Babilońska Magdalena Radomska

Włodarczyk planuje kolejny ślub: "Będzie inny niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy, że zdradzałem i takie tam..."Pod koniec zeszłego roku promotor Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka dał do zrozumienia, że w jego małżeństwie nie układa się najlepiej. To akurat nic nowego. Bokser od dawna zapewniał w wywiadach, że darzy żonę raczej szorstkim uczuciem i nie miałby oporów, by przyłożyć jej "z liścia", gdyby uznał, że zasłużyła. Zobacz: "Gdyby żona mnie zdradziła, DOSTAŁABY Z LIŚCIA!"

Sobie, dla odmiany, nie narzucał żadnych ograniczeń i bez wyrzutów sumienia sypiał z innymi kobietami. W końcu Małgorzata Babilińska, mając dość jego zdrad, humorów i przemocy,zabrała syna i wyjechała do Hiszpanii.

Krzyś, niczym prawdziwy gangster, ruszył za nią w pościg. Po odnalezieniu rodziny w nadmorskim kurorcie zdemolował pokój hotelowy, po czym wrócił do Warszawy i połknął 30 tabletek antydepresyjnych... Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka. Zobacz: Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

Po nieudanej próbie samobójczej bokser uprosił żonę, żeby dała mu kolejną szansę. Jednak szybko wrócił do dawnych nawyków. Jeszcze tego samego roku wdał się z romans z Magdaleną Radomską. Namówił ją nawet na wspólne dziecko. Niestety, kiedy córka przyszła na świat, przestał się nią interesować. Oskarżył byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby nie musieć już nigdy chodzić do pracy.

W rozwiązaniu licznych nieporozumień musiał pomóc im sąd. Włodarczyk nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas zeszłorocznych świąt wielkanocnych pobili się o to w Sopocie. Zobacz: Krzysztof Włodarczyk pobił się z matką swojego dziecka!

W międzyczasie bokser uznał, że ma jeszcze ciągle niewystarczającą ilość kłopotów oraz zobowiązań i znalazł sobie trzecią kobietę. Ostatnio wspierał ją na trasie Runmaggeddonu. Zobacz: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wspierał nową dziewczynę

Na konferencji prasowej w Stanach Zjednoczonych przed walką o tytuł mistrza świata, potwierdził, że planuje kolejny ślub. Zapewniał swoich fanów, że jest w doskonałej formie, a także, za sprawą nowej miłości, przeszedł przemianę duchową.

To zasługa kobiety, która jest przy mnie - ujawnił amerykańskiej korespondentce Twojego Imperium. Ona daje mi siłę, wspiera psychicznie. Wierzy, że teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, naprawdę się zmieniłem. A ja odzyskałem spokój wewnętrzny i wreszcie jestem szczęśliwy. Jestem starszy, bardziej doświadczony. To na pewno będzie inny ślub niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy wobec partnerki. Zdradzałem ją i takie tam.

Póki co, Diablo może całkiem bezpiecznie i bez żadnych konsekwencji obiecywać ślub nowej dziewczynie. Formalnie ciągle jest mężem Małgorzaty Babilońskiej.


http://www.pudelek.pl/artykul/92932/krzysztof_wlodarczyk_pobil_sie_z_matka_swojego_dziecka/

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (251)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 251
Odpowiedz
384 19
zgłoś
Niro 25.10.2017 08:16
PATOLODŻI. Nothing more to add.
Odpowiedz
432 23
zgłoś
Gość 25.10.2017 08:16
I kolejna kobietę będzie okładał
Odpowiedz
615 24
zgłoś
Gość 25.10.2017 08:16
Paskudna geba, paskudny charakter
Odpowiedz
314 12
zgłoś
Gość 25.10.2017 08:17
Patotola bokserska
Odpowiedz
52 10
zgłoś
Gość 25.10.2017 08:17
A może napiszecie o Krzysztofie Glowackim? Zostawił żonę i dwójkę dzieci dla młodej d*py.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 251