Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk planuje kolejny ślub: "Będzie inny niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy, że zdradzałem i takie tam..."

221
Podziel się:

"Kobieta, która jest przy mnie, wierzy, że jestem teraz zupełnie innym człowiekiem". A Wy wierzycie?

Włodarczyk planuje kolejny ślub: "Będzie inny niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy, że zdradzałem i takie tam..."

Pod koniec zeszłego roku promotor Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka dał do zrozumienia, że w jego małżeństwie nie układa się najlepiej. To akurat nic nowego. Bokser od dawna zapewniał w wywiadach, że darzy żonę raczej szorstkim uczuciem i nie miałby oporów, by przyłożyć jej "z liścia", gdyby uznał, że zasłużyła. Zobacz: "Gdyby żona mnie zdradziła, DOSTAŁABY Z LIŚCIA!"

Sobie, dla odmiany, nie narzucał żadnych ograniczeń i bez wyrzutów sumienia sypiał z innymi kobietami. W końcu Małgorzata Babilińska, mając dość jego zdrad, humorów i przemocy,zabrała syna i wyjechała do Hiszpanii.

Krzyś, niczym prawdziwy gangster, ruszył za nią w pościg. Po odnalezieniu rodziny w nadmorskim kurorcie zdemolował pokój hotelowy, po czym wrócił do Warszawy i połknął 30 tabletek antydepresyjnych... Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka. Zobacz: Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

Po nieudanej próbie samobójczej bokser uprosił żonę, żeby dała mu kolejną szansę. Jednak szybko wrócił do dawnych nawyków. Jeszcze tego samego roku wdał się z romans z Magdaleną Radomską. Namówił ją nawet na wspólne dziecko. Niestety, kiedy córka przyszła na świat, przestał się nią interesować. Oskarżył byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby nie musieć już nigdy chodzić do pracy.

W rozwiązaniu licznych nieporozumień musiał pomóc im sąd. Włodarczyk nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas zeszłorocznych świąt wielkanocnych pobili się o to w Sopocie. Zobacz: Krzysztof Włodarczyk pobił się z matką swojego dziecka!

W międzyczasie bokser uznał, że ma jeszcze ciągle niewystarczającą ilość kłopotów oraz zobowiązań i znalazł sobie trzecią kobietę. Ostatnio wspierał ją na trasie Runmaggeddonu. Zobacz: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wspierał nową dziewczynę

Na konferencji prasowej w Stanach Zjednoczonych przed walką o tytuł mistrza świata, potwierdził, że planuje kolejny ślub. Zapewniał swoich fanów, że jest w doskonałej formie, a także, za sprawą nowej miłości, przeszedł przemianę duchową.

To zasługa kobiety, która jest przy mnie - ujawnił amerykańskiej korespondentce Twojego Imperium. Ona daje mi siłę, wspiera psychicznie. Wierzy, że teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, naprawdę się zmieniłem. A ja odzyskałem spokój wewnętrzny i wreszcie jestem szczęśliwy. Jestem starszy, bardziej doświadczony. To na pewno będzie inny ślub niż pierwszy. Tamten wziąłem, bo miałem poczucie winy wobec partnerki. Zdradzałem ją i takie tam.

Póki co, Diablo może całkiem bezpiecznie i bez żadnych konsekwencji obiecywać ślub nowej dziewczynie. Formalnie ciągle jest mężem Małgorzaty Babilońskiej.

http://www.pudelek.pl/artykul/92932/krzysztof_wlodarczyk_pobil_sie_z_matka_swojego_dziecka/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(221)
Gość
5 lata temu
P******a geba, p******y charakter
gość
5 lata temu
Ja jakbym dostała od chłopa z liścia to byłaby to ostatnia rzecz, którą zrobił tą ręką. Nie dajcie sie babeczki💪
Gość
5 lata temu
I kolejna kobietę będzie okładał
Niro
5 lata temu
PATOLODŻI. Nothing more to add.
Gość
5 lata temu
Patotola bokserska
Najnowsze komentarze (221)
Pop
2 lata temu
Nie , nie wierzymy a już na pewno w slub z ta aktualna kobieta ...jakoś minęły 4 lata i co ? Nadal w planach ?
gość
4 lata temu
LECZ SIĘ !!!!
Gość
5 lata temu
Co ona wygaduje !!!!!
Gość
5 lata temu
On jak on ale co ta 3 kobieta w nim widzi - przecież to są same kłopoty.
gość
5 lata temu
Co te babki w nim widzą? P******y facet, w dodatku przemocowiec skory do zdrad. Musi mieć nieźle gadane, skoro udaje mu się każdą przekonać, że będzie tą jedyną. Albo one takie głupie. Albo jedno i drugie..
gość
5 lata temu
Co za bzdury wypisujecie !!!!! Jak może planować ślub jak rozwodu jeszcze nie ma ....Powiedział ,jeśli będzie ślub to inny ......
gość
5 lata temu
Trzecią kobietę ??? Chyba trzecią - oficjalną kobietę.
gość
5 lata temu
p***c
gość
5 lata temu
co on wygaduje.....
gość
5 lata temu
Okropny gość!!!!
gość
5 lata temu
upssss !
gość
5 lata temu
co on wyprawia !!!!!
gość
5 lata temu
baby same właża im do wyra nie robcie z niego potwora one szukają mocnych wrażen i kasy wcale mi ich nie zal wiedzą co robią i z kim
gość
5 lata temu
Oczywiście ,że będzie inny ( jeśli będzie ) wtedy zacząłeś zdradzać przed ślubem , teraz zaczniesz po ślubie ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie