Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Hanks obiecuje, że PRZYJEDZIE DO POLSKI! "Dzieją się rzeczy niemożliwe, cuda się zdarzają"

77
Podziel się

Inicjatorka akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" spotkała się z aktorem w Los Angeles. Wyremontowany samochód już na niego czeka.

Tom Hanks obiecuje, że PRZYJEDZIE DO POLSKI! "Dzieją się rzeczy niemożliwe, cuda się zdarzają"
bEhhWlnp

Gdy kilka miesięcy temu Tom Hanks zaczął się fotografować z napotkanymi Fiatami 126p, a zdjęciami chwalić w mediach społecznościowych, z pewnością nie spodziewał się, że wywoła aż takie poruszenie w kraju nad Wisłą. Polacy docenili jego gust motoryzacyjny i słabość do "Maluchów", a mieszkanka Bielska-Białej, Monika Jaskólska, wpadła na pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy na kupno Malucha dla gwiazdora, a jednocześnie na wsparcie miejskiego Szpitala Pediatrycznego.

Wyremontowane auto czeka już na potwierdzenie terminu odbioru przez aktora. Samochód ma lśniący biały lakier, skórzane wnętrze i herb Bielska-Białej zatopiony w dźwigni zmiany biegów. Do końca roku ma zostać podarowane Hanksowi z okazji jego 61 urodzin.

Aktor jest podekscytowany całą sytuacją i chętnie kontaktuje się z inicjatorką akcji. "Pośrednikiem" i tłumaczem w ich rozmowach jest wybitny operator filmowy i dwukrotny laureat Oscara, Janusz Kamiński.

bEhhWlnr

Jaskólska ma także plan sprowadzenia gwiazdora do Bielska-Białej i wygląda na to, że jest coraz bliżej jego realizacji. We wtorek na fan page’u Bielsko Biała dla Toma Hanksa pojawił się film z jej spotkania z Tomem w Los Angeles.

Hej, to ja Tom Hanks, a to Monika Jaskólska - przywitał widzów Tom. Jesteśmy teraz dobrymi przyjaciółmi. Jest ubrana na biało, tak jak mój maluch. Nie mogę się doczekać, kiedy go poprowadzę. Czekamy z niecierpliwością na wizytę w Polsce.

Hanks podarował Monice książkę z dedykacją, która zostanie zlicytowana na rzecz dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Obiecał też, że odwiedzi Polskę. Stojąca obok Monika nie kryła podekscytowania.

bEhhWlnx

Ja ledwo żyję, nie jestem w stanie nic powiedzieć. Tom jest zadowolony, to jest przygoda życia i obiecał, że będzie w Bielsku. Dzieją się rzeczy niemożliwe, cuda się zdarzają - cieszy się Monika.

Dzięki pieniądzom dotychczas zebranym w akcji rozpoczęto już remont szpitala oraz utworzono oddział psychiatrii, gdzie będą trafiać dzieci z zaburzeniami psychomotorycznymi.

bEhhWlny
bEhhWlnz

**Hanks podziękował za malucha

**

bEhhWlnS
KOMENTARZE
(77)
Gość
4 lata temu
Tom to fajny gość. Wydaje się, że Hollywood go nie zepsuło.
Gość
4 lata temu
Poczciwy, stary Gump. Ta sama żona, zero skandali. Tak trzymaj Tom!
Gość
4 lata temu
Fajna akcja i fajni ludzie :)
bEhhWlnT
Gość
4 lata temu
Lubię takie pozytywne artykuły, a nie tylko fit fit matki
Paulaaa
4 lata temu
Wielki człowiek o Wielkim sercu :) nie wiem jak Wy ale ja zawsze mam uśmiech na twarzy, gdy widzę Toma Hanks'a
Najnowsze komentarze (77)
gość
4 lata temu
Love Tom!💕
palacz
4 lata temu
gdzie on ją przyjął w kotłowni
Gość
4 lata temu
W Bielsku musi koniecznie odwiedzić w takim razie „Maluch Cafe” :)))
Gość
4 lata temu
Ach te wspomnienia jak zwymiotowałam zupę mleczną w białym maluchu mojego taty xD
gość
4 lata temu
mogli wybrac inny kolor, np. zolty,
gość
4 lata temu
Wow, jak malo negatywnych komentarzy 😀
Gość
4 lata temu
Tom jest spoko!!!
gość
4 lata temu
Super inicjatywa. Popieram!
bEhhWlnL
Gość
4 lata temu
Wspaniała akcja i świetny artykuł!
gość
4 lata temu
Świetna sprawa !!!
gość
4 lata temu
koniecznie jakies panstwowe odznaczenie dla tej pani, tacy ludzie zasluguja na nie, a nie jakas kozuchowska
rer
4 lata temu
Tom, jak tu Cię nie kochać? Fantastyczny facet.
Młoda.
4 lata temu
Czyż to nie jest piękne?!Bogaty,sławny i uwielbiany aktor zachwyca się "byle jakim" samochodem!Kto jest w pełni i prawdziwie wartościowym człowiekiem,nie potrzebuje szpanować luksusem przed sąsiadami.Tak,tak bracia rodacy.To jest Polska nasza kochana.Bierzcie kredyty,kupujcie na raty,bo wiecznie czegoś wam brak!Kiedyś bylo skromnie i ciasno w mieszkaniach,a rodzinne więzi byly bardzo silne.Dziś każdy dzieciak musi mieć swòj pokòj.....Mamona robi swoje.Coraz większe i bogatsze domy i każdy daleko od siebie.....Prostota jest piękna!
gość
4 lata temu
bierz przykład panie Kaczyński jak trzeba byc pogodnym i normalnym człowiekiem , bez jadu i nienawiści do innych
...
Następna strona
bEhhWlon