Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chylińska też się obraziła na Donatana? "Będzie promował tylko utwór z Górniak"

68
Podziel się

Producent chciał zrobić wszystko, jak zawsze, po kosztach.

Chylińska też się obraziła na Donatana? "Będzie promował tylko utwór z Górniak"
bEhdcoQB

Najlepsze czasy w swojej karierze Donatan ma, jak się wydaje, już za sobą. Latami udawało mu się oszukiwać współpracowników, nie płacąc im za wykonaną pracę i podejmując arbitralne decyzje, dotyczące ich karier. Póki miał do czynienia z osobami bez doświadczenia z show biznesie, za to dużym "parciem na szkło", uchodziło mu to bezkarnie.

Kłopoty się zaczęły, gdy swoje metody pracy postanowił wypróbować na prawdziwych gwiazdach.

Producent od roku nosił się z zamiarem nagrania albumu, na którym znalazłyby się duety ze znanymi wokalistkami. Do współpracy zaprosił między innymi Edytę Górniak i Agnieszkę Chylińską. Edyta początkowo narzekała, że Donatan pracuje chaotycznie i ciągle nie mogą nagrać zaplanowanej piosenki. W końcu się udało. Powstał nawet teledysk, jednak utworu do tej pory nikt nie słyszał, bo Donatan... blokuje jego wydanie.

bEhdcoQD

Postanowił bowiem piosenką Edyty promować cały album, a ciągle ma kłopot z jego ukończeniem. Piosenkarka, która woli sama decydować w sprawie własnej twórczości, już zapowiedziała, że to był pierwszy i ostatni raz, kiedy zdecydowała się pracować z Donatanem. Zobacz: Donatan nie chce wydać wspólnej piosenki z Górniak? "Edyta jest OBURZONA"

Do podobnego wniosku doszła Agnieszka Chylińska, która też się dała namówić producentowi na wspólną piosenkę. Dopiero po jej nagraniu dowiedziała się od Donatana, że... nie zamierza promować ich wspólnego utworu. Nawet nie nagra do niego klipu.

Stwierdził, że swoją płytę z duetami ze sławnymi piosenkarkami będzie promował tylko utworem z Edytą Górniak, który uważa za najlepszy - ujawnia w Fakcie osoba z branży muzycznej. Tylko do niego został nagrany teledysk. Teraz musi ciąć koszty. Agnieszka jest bardzo rozgoryczona**.**

bEhdcoQJ
bEhdcoRe
KOMENTARZE
(68)
Gość
4 lata temu
Nawet już o nim nie pamietam
BarbaPapa
4 lata temu
Takie kurde gwiazdy, a dały się podpuścić byle Donatanowi. Buahahahaha@
Gość
4 lata temu
Chylinska jaki transformer. Szkoda.
bEhdcoRf
gość
4 lata temu
Nie lubię skąpców !
gość
4 lata temu
Górniak jednak ma najlepszy głos,szkoda,że go dobrze nie wykorzystała...
Najnowsze komentarze (68)
gość
4 lata temu
Ewa Chlubera z Knurowa to godzilla
Gość
4 lata temu
Chylińska,podaj mi adres swojego fryzjera,żebym szerokim łukiem omijała! Hahaha
Gość
4 lata temu
Donatan,to dla ciebie🖕🏿Tyle znaczą dla wielu Polaków twoje wypociny💩
Gość
4 lata temu
Wstrętny,obleśny,chciwy grubasek 😖
Gość
4 lata temu
O co kaman z tą fryzurą Aga?! Wygląda to tak,jakby przesunął ci się beret !!!!😲😬
Ewelina Sz.
4 lata temu
Agnieszko!!! błagam! Przestań już ćpać!!! Gołym okiem widać. Coś Ty z siebie zrobiła? Kobieto, obudż się bo będzie za pózno!!!! trzymam kciuki, "jest nadzieja w nas".
dobranoc
4 lata temu
Nie znacie się na muzyce. Konkretna, żywa twórczość, to w dzisiejszych czasach rzadkość. Poniżej link, do utworu pod tytułem "Seperate Ways" ze wczesnych lat osiemdziesiątych.
gość
4 lata temu
Ale Wiesiu! Nic dodac nic ujac .
bEhdcoQX
gość
4 lata temu
Ale Wiesiu! Nic dodac nic ujac .
Mastojani
4 lata temu
ktoś słucha tego g****a blokersowego ? hę?
Gość
4 lata temu
A na złote sztućce pieniądze na ;)
Gość
4 lata temu
D***l z tego Donatana
gość
4 lata temu
A ona co? Z księżyca spadła? No k****. To jest jednak polski szołbiznes. Na gębę się umówili czy co? Takie rzeczy się spisuje przed faktem w szczegółowej umowie czy kontrakcie. Wtedy jeśli Donatan się nie wywiąże to ponosi prawne i finansowe konsekwencje i basta.
gość
4 lata temu
przez chwile myslalem ze chylinska wyszla na prosta, ale mylilem sie to patologia najczystszej wody, czym skorupka nasiaknie za mlodu, tym na starosc smierdzi I to widac, powinna zniknac z przestrzeni publicznej, nie chcemy ogladac ludzi z marginesu spolecznego, dewiantow, psycholi, narkomanow I przyglupow
...
Następna strona
bEhdcoRz