Trwa ładowanie...
Przejdź na

Vega jest wściekły na Cielecką i Ostaszewską! "Nie może zapomnieć, że odważyły się skrytykować jego wizję"

156
Podziel się

Magda i Maja po przeczytaniu scenariusza "Botoksu" od razu wiedziały, że nie przyjmą ról. "Nie sądziły, że Patryk odbierze ich decyzję tak osobiście".

Vega jest wściekły na Cielecką i Ostaszewską! "Nie może zapomnieć, że odważyły się skrytykować jego wizję"
bEhdAmYB

Najnowszy film Patryka Vegi Botoks okazał się wprawdzie sukcesem kasowym, jednak recenzenci dalecy są od entuzjazmu. Reżyserowi udało się także podzielić branżę aktorską na tych, którzy bronią jego artystycznej wizji i zapewniają, że sikanie do umywalki dowodzi nie tylko inteligencji kobiet, lecz także wysokich kwalifikacji chirurga. Oraz takich, którzy po premierze odczuli ulgę, że nie wzięli udziału w tym dziele.

Do drugiej grupy należą Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Chociaż obie współpracowały z Vegą przy jego poprzednich filmach, to po przeczytaniu scenariusza Botoksu zgodnie doszły do wniosku, że tym razem się nie zdecydują.

bEhdAmYD

Maja i Magdalena dostały scenariusz i postanowiły go przeczytać na wspólnych wakacjach - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy znajomy aktorek. Magda poddała się po kilku stronach, a Maja słynie ze swojej zawziętości, więc dobrnęła do końca grubego skryptu. Obie uznały, że nie wezmą udziału w tym przedsięwzięciu. Nie sądziły jednak, że Patryk odbierze to tak osobiście.

Kłopot w tym, że Vega, najwyraźniej zapominając o swoich poprzednich dokonaniach takich jak Ciacho, Last minute czy Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć, sprawia ostatnio wrażenie jakby popadł w manię wielkości i uważa się za wizjonera oraz, niestety, proroka.

Odmowa ze strony Cieleckiej i Ostaszewskiej bardzo do uraziła.

bEhdAmYJ

Patryk chodzi i opowiada, że to on nie chciał Mai i Magdaleny w swoim filmie, że nie nadawały się do wymyślonych przez niego ról. Nie szczędzi przykrych słów na temat Cieleckiej i Ostaszewskiej w środowisku filmowym. Dziewczyny są rozgoryczone, bo przecież do tej pory mieli bardzo serdeczne kontakty. Szczególnie przykro jest Mai, która ze względu na lojalność wobec Vegi zrezygnowała przecież z udziału w filmie jego wielkiego konkurenta, Władysława Pasikowskiego. Patryk jest wściekły i uważa, że nikt go nie rozumie. Nie może zapomnieć, że to Magda i Maja jako pierwsze odważyły się skrytykować jego wizję.

_

bEhdAmYK
bEhdAmYL

_

bEhdAmZe
KOMENTARZE
(156)
😂
4 lata temu
Vega zjedz snickersa.
gość
4 lata temu
Ale gdzie one skrytykowaly jego wizje? Nigdy publicznie się nie wypowiadały na ten temat, a Ostaszewska wręcz broniła go, gdy zabrali mu markę Pitbulla. O co chodzi?
Gość
4 lata temu
Bo to mądre kobiety. Od razu wiedzialy ze badziew.
bEhdAmZf
Gość
4 lata temu
On taki p*****k ! Dramat i wstyd !
Gość
4 lata temu
Niech sie nie zesra z tego wizjonerstwa
Najnowsze komentarze (156)
gość
4 lata temu
Cały film botoks dostepny juz online -->
gość
4 lata temu
Cały film botoks dostepny juz online -->
gość
4 lata temu
Ostaszewska i Cielecka - dwie matrony PO-skie , aktorki z nich zadne.
gość
4 lata temu
No, patrzcie, wizjoner, kolejny von Trier normalnie!
Gość
4 lata temu
Powiem tak : film okay , aktorzy w większości okay , jestem na TAK. Ale już skończmy na tym , nie oczerniajmy tych którzy podziękowali (...) kto ma ochotę film zobaczy , a reżyser ? Cóż ... podobno milczenie jest złotem....
gość
4 lata temu
Szorstka przyjaźń.
gość
4 lata temu
dwie zdziry które nie musza "grac" bo są nimi To zydowskie celebrytki których nawet musliny nie ruszą
gość
4 lata temu
Fajne Dziewuchy :)
bEhdAmYX
gość
4 lata temu
Musi się panienkom dobrze powodzić że wybierają sobie role.
Gość
4 lata temu
Ojej, jakie to ckliwe... A oprócz sikania do umywalki, co jeszcze przeszkadzało? A krytycy? Od tego są, żeby krytykować, niekoniecznie sensownie. Ja rozmawiam z najlepszymi krytykami, widzami i słyszę pozytywne opinie. Patologia służby zdrowia w pigułce. Co tam jest kłamstwem? Vega słynie z mocnego przekazu, który ogłupiałym miłośnikom słodkich, różowych seriali telewizyjnych wydaje się brutalny. Nie spotkaliście się nigdy, albo ktoś z waszej rodziny czy znajomych z sytuacjami pokazanymi w filmie? Nie???
gość
4 lata temu
filmy dla typowego janusza cwierćmózga ktory jedyne co czyta to super express bo ten sam poziom dna
gość
4 lata temu
Film botokks Wegi to totalny chlam
gość
4 lata temu
Ciacho to syf ....współczuje aktorom polskim
Gość
4 lata temu
Pewnie zagrały by gdyby w filmie każdy usuwał ciążę na życzenie i byłby z tego powodu bardzo zadowolony
...
Następna strona
bEhdAmZz