Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowska poniża matkę karmiącą 5-latkę: "Jest pani FABRYKĄ MLEKA!"

296
Podziel się

Monika znów zabłysnęła w "Pytaniu na Śniadanie". Kiedy nauczy się taktu?

Zamachowska poniża matkę karmiącą 5-latkę: "Jest pani FABRYKĄ MLEKA!"
bDRWLOMR

Temat długiego karmienia piersią wzbudza niemal tak gorące dyskusje jak publiczne karmienie. Jedną z orędowniczek naturalnego pokarmu jest młoda żona Andrzeja Sołtysika, Patrycja, która na Instagramie walczy o swoje racje, pokazując zdjęcia dwuletniego synka przystawionego do piersi.

Długim naturalnym karmieniem zainteresowało się także Pytanie na Śniadanie, które do poniedziałkowego wydania zaprosiło trzy kobiety: "konsultantkę laktacyjną" (sic!) oraz dwie matki, z których jedna nie karmiła naturalnie prawie w ogóle, druga za to podawała pierś nawet 5-letniej córce.

bDRWLOMT

Ta druga z kobiet wzbudziła szczególne zainteresowanie Moniki "nie mówią już do ciebie Jaszczur?" Zamachowskiej, która trochę pobłażliwie wysłuchała jej historii. Kobieta opowiadała, że paradoksalnie długie karmienie piersią pomogło jej w trakcie zapalenia, bo córka "wyciągała" niedobre mleko:

Jak ja miałam zapalenie piersi, to mój syn nic nie mógł wyciągnąć, skończyłam w szpitalu z 40 stopniami gorączki... - pożaliła się Zamachowska.

Kobieta opowiadała też, że karmienie piersią młodszej córki było nieco bardziej skomplikowane, ale ostatecznie starała się wprowadzać do diety dziewczynki normalne posiłki. Nie przekonało to Moniki, która znów jej przerwała i stwierdziła, że kobieta była... "fabryką mleka przez siedem lat", zapominając chyba, że starsze dziecko gościa to pięciolatka.

Tak czy siak, przez siedem lat była pani fabryką mleka - taktowanie zauważyła Monika.

bDRWLOMZ

Przez pięć lat... - poprawiła ją matka.

Było widać, że Zamachowskiej bardziej podoba się historia drugiej kobiety, która ze względów zdrowotnych karmiła syna tylko przez cztery miesiące. Mimo to i tutaj zabłysnęła:

Kobiety, które karmiły krótko, mają zawsze poczucie winy, takie przekonanie, że nie dałam rady, poniosłam porażkę. Doskonale panią rozumiem - pocieszyła kobietę.

Najgorsze przyszło jednak na koniec, gdy Zamachowska podsumowała rozmowę i podziękowała mężowi kobiety, którą nazwała "fabryką mleka". Monika stwierdziła, że bardzo się cieszy, że "przeżył tę rozmowę, zachowując godność"...

bDRWLONa

Tak, my mężczyźni mamy mało do czynienia z karmieniem piersią... - wtrącił Michał Olszański, drugi prowadzący.

Pamiętajmy, że to również dzięki niemu pani Żanecie udało się karmić, bo jej pomagał - zreflektowała się zaproszona położna.

Niestety, Monika chyba nie wie, czym jest refleksja. Jak myślicie, czy Zamachowska kiedykolwiek nauczy się rozmawiać ze swoimi gośćmi?

bDRWLONb
bDRWLONc

**Zamachowska znów o synu: "Jest bardzo zadowolony z tekstu, to nowe otwarcie!"

**

bDRWLONu
KOMENTARZE
(296)
gość
3 lata temu
Monia jest tępawa, ale karmienie tak dużego dziecka jest obrzydliwe i dziecko, ktore juz ma pewną świadomość wkracza w sferę seksualności
Gość
3 lata temu
Nie ma taktu nie ma klasy ale ma rację! To jest chore wręcz patologiczne!
gość
3 lata temu
bez przesady tu ma rację, to chore
bDRWLONv
gość
3 lata temu
Moze nietaktowne, ale prawdziwe. Jak dlugo bedzie karmic to dziecko? Az bedzie miec 12 lat? 16? 25? To powoduje psychologiczne uzaleznienie i nie jest zdrowe dla dziecka. Max do drugiego roku zycia, nie dluzej.
gość
3 lata temu
akurat tu ma rację Karmi się niemowlęta. Jak wszytskie inne ssaki.
Najnowsze komentarze (296)
gość
3 lata temu
brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń? 1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet na www*igortreneronline*pl 2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie. 3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca na www*igortreneronline*pl 4. wygraj 10.000 zł !!!
Gość
3 lata temu
Wyrzucić z roboty Monikę. :-D
Gość
3 lata temu
Kto nie chce karmić piersią ok. Kto chce, niech swojemu dziecku od drugiego miesiąca życia podaje kotlety schabowe. Ale dajcie spokój babkom które kierując się aktualnymi badaniami podają dziecku to, co tylko najlepsze. Poczytajcie co zawiera mleko kobiece. Żadne mleko z puszki nie może się z nim równać
Gość
3 lata temu
Ludzie, ogarnijcie się... Nie ma ŻADNYCH badań które potwierdzają że długie karmienie powoduje szkody fizyczne lub psychiczne. Kobieta ma prawo karmić tak samo jak ma prawo urodzić (lub np. nie mieć dzieci). Piersi należą do kobiety, nie do jej faceta, ani do kogokolwiek.
Ave
3 lata temu
Nie lubię Zamachowskiej i to bardzo, nie lubię od kiedy została Zamachowską. Tu jednak przyznaję jej rację, absolutną.
Gość
3 lata temu
Ta karmiąca 5lat ma najwidoczniej parcie na szkło skoro pcha sie do tv z takimi patologiami, niedługo pewnie sie pojawi w DD Tvn i opisze swą nieudaną walke o nieseplenienie.
linda
3 lata temu
bo ona tępą kobietą jest
Ruda
3 lata temu
Nie wiem co mają do karmienia piersią mam co prawda już syna co ma skończone 21lat Ale jestem dumna że mogłam karmić syna do 4.5 roku życia pozdrawiam wszystkie mamy karmiące piersią jest to coś pięknego
bDRWLONn
Gośćja
3 lata temu
To dziwne i dzieci wyrosna na dewiatow seksualnych. Dziewczynka będzie lesba co lubi cycki, a chlopczyk jako dorosły będzie szukal bab ktore karmia cycem
Gośćja
3 lata temu
Dżizas-to piersi jak skarpetki po 7latach,a podczas sexu sika jej mleko! Chore, chyba że mąż na boku robi swoje.Takie duże dzieci są wysmiewane później przez rówieśników. Powinno chorą na łeb matkę ugryźć w ten cyc zeby zrozumiala ze tylko sobie robi dobrze bo dzieci mają ze stalych pokarmów czerpać witaminy
Gośćja
3 lata temu
Dżizas-to piersi jak skarpetki po 7latach,a podczas sexu sika jej mleko! Chore, chyba że mąż na boku robi swoje.Takie duże dzieci są wysmiewane później przez rówieśników. Powinno chorą na łeb matkę ugryźć w ten cyc zeby zrozumiala ze tylko sobie robi dobrze bo dzieci mają ze stalych pokarmów czerpać witaminy
Gość
3 lata temu
To ordynarna, prymitywna i zakłamana karierowiczka - do tego rozwalaczka małżeństw i nie powinna przebywać z uczciwymi ludźmi w jednym pomieszczeniu
gość
3 lata temu
Matki karmiac tak dlugo niestety maja problem psychiczny. Mleko po 6 miesiacach jest bezwartosciowe i nalezy wprowadzac inne pokarmy. A matki, ktore tak dlugo chca karmic piersia powinny wybrac sie do psychologa!
Gość
3 lata temu
Ma racjrac. Wszedzie trzeba miec jakies granice. Matka nie ma intymnosci a dziecko nie zrozumie jak mamusi sie zechce zasuszyc. Takie duze dziecko ma juz swoj uklad odpornosciowy i nie potrzebuje ssac. Chore
...
Następna strona
bDRWLONP