Córka milionera UNIKNIE KARY za zabicie sześciu osób? Jej ojciec już zbiera pieniądze...

133
Podziel się

Prawnicy Ołeny zbijają wszystkie argumenty. Twierdzą, że to nie narkotyki, a legalne środki uspokajające zostały wykryte we krwi dziewczyny.

Córka milionera UNIKNIE KARY za zabicie sześciu osób? Jej ojciec już zbiera pieniądze...

W ubiegłym tygodniu w Charkowie na Ukrainie doszło do tragicznego wypadku na przejściu dla pieszych. Sześć osób zginęło, a kilkanaście osób zostało rannych i przewiezionych do szpitala. Zgromadzeni ludzie przed pasami czekali na zmianę świateł. Wówczas wjechał w nich rozpędzony samochód marki Lexus, którym kierowała córka lokalnego milionera, Wasilija Zajcewa. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że dziewczyna nie zwróciła uwagi na sygnalizację świetlną - przejechała na czerwonym świetle, w wyniku czego zderzyła się z samochodem jadącym z naprzeciwka, a potem wpadła w stojący przed pasami tłum.

We krwi 20-latki zostały wykryte narkotyki, które miały stanowić jeden z kluczowych dowodów winy Ukrainki. Niestety, jak się okazuje, bogaty ojciec zainwestował w najlepszych prawników, którzy stają na rzęsach, by dziewczyna uniknęła kary lub by jej wymiar był najniższy. Jak się okazuje, ich starania odnoszą efekty: wyniki badań krwi zostały wytłumaczone zażywaniem środków uspokajających, które na Ukrainie są legalne, a których skład mógł wywołać podobne zaburzenia wyników.

Ponadto ktoś przesłał do mediów nagranie, na którym słychać męski głos ofiarowujący pomoc finansową dla rodzin ofiar poszkodowanych w wypadku. Kwota rekompensaty jest ogromna i wynosi ponad milion euro.

Wszystko, co możemy zrobić dla rodzin ofiar, zrobimy. Zbieramy pieniądze i jesteśmy gotowi zapewnić pomoc finansową - mówił najprawdopodobniej Wasilij Zajcew.

W zamian za pieniądze mężczyzna prosi o wstrzymanie się od zeznań na niekorzyść jego córki. Jeśli rodziny ofiar zdecydują się przyjąć takie pieniądze, dziewczynie uda się uniknąć więzienia. Jeśli nie, grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

**Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

**

KOMENTARZE
(133)
R
2 lata temu
Dziewczyna powinna pójść do więzienia, a szanowny tatuś tak czy owak powinien rodzinom ofiar wypłacić solidne odszkodowanie.
Gość
2 lata temu
Powinni skontaktować się z Dariuszem. On wie co trzeba zrobić żeby wyjść na wolność.
Gość
2 lata temu
NIE! Co z rodzinami ofiar? Bogata czy biedna niech poniesie karę
Gość
2 lata temu
Co jej z tej kasy, jak bedzie miała na rękach krew do końca zycia. Zabiła 6 osob. Prędko o tym nie zapomni. Chore, że tacy ludzie są tak chronieni a to wszystko dzięki kasie...
gość
2 lata temu
i tyle w temacie sprawiedliwości...
Najnowsze komentarze (133)
Gość
2 lata temu
Zero litości dla takich przyglopow a jeżeli rodzimy poszkodowanych wezmą kasę to znak że sprzedali życie swoich bliskich za pieniądze i będą s****a... Temu młodemu k*******no...należy się sroga kara ja na miejscu sędziego dał bym dożywocie
gość
2 lata temu
6 żyć, kilkanaście ludzi rannych i max 10 lat.. ja prdl...
Gość
2 lata temu
Na Ukrainie bieda aż piszczy... Niestety może się to Tatusiowi udać.
Gość
2 lata temu
Ale ma usta spuchniete od botoxu
gość
2 lata temu
może uniknie więzienia, ale życie ze świadomością zabicia 6 osób nie jest lekkie i przyjemne.
gość
2 lata temu
ukraina to inny świat
Gość
2 lata temu
Bogate rosjanki i ukrainki niestety mają trochę n*****e w głowach
Gość
2 lata temu
Uroda shreka trochę
gość
2 lata temu
Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam - 9 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally
Gość
2 lata temu
Tutaj moze i uniknie kary, ale pozniej czeka ja juz tylko pieklo!
Gość
2 lata temu
Ofiarom i tak już nic nie wróci życia. Wypadek był tragiczny. Lepiej dla rodziny żeby wzięli kasę, może ktoś potrzebuje na leczenie, może na wykształcenie dla dziecka itd. Co komu da jej siedzenie w więzieniu? Nie zabiła tych ludzi specjalnie, wtedy to byłoby co innego, tylko był to tragiczny wypadek.
Gość
2 lata temu
Może to skończyć się samosądem!
Gość
2 lata temu
P******a zj****a z wielkimi warami szlaufa do paki powina isc k***a za hajs wszystko da sie zalatwic f**k w to do paki z nia
Gość
2 lata temu
Ale ona jest brzydka Tak czy owak powinna odsiedzieć za swoje winy
...
Następna strona