Przetakiewicz kpi z kolegi Antka Pawlickiego: "Co to ma znaczyć, że on nie pracuje? Robi jakieś chałtury"

289
Podziel się

W ostatniej "Domówce" uczestnicy "Azja Express" skupili się na krytykowaniu Pawła Ławrynowicza. Chcą z niego zrobić "czarny charakter " tego sezonu?

Przetakiewicz kpi z kolegi Antka Pawlickiego: "Co to ma znaczyć, że on nie pracuje? Robi jakieś chałtury"

Drugi sezon Azja Express, w przeciwieństwie do pierwszego, nie wyłonił jak dotąd jednoznacznie czarnego charakteru. Co prawda mocną pretendentką do tego niechlubnego tytułu wydawała się z początku Joanna Przetakiewicz, jednak szybko okazało się, że zarówno grupa jak i poniewierany przez nią Łukasz Jakóbiak są w stanie wiele jej wybaczyć i z pewnością jej status materialny nie jest tu bez znaczenia.

Na znacznie gorszej pozycji jest za to przyjaciel Antka Pawlickiego, Paweł, który niestety nie może się poszczycić zasobnym kontem w banku, nie jest też duszą towarzystwa, a raczej introwertykiem o dość specyficznym podejściu do świata. To wystarczyło, aby szukająca kozła ofiarnego grupa zdążyła go uznać za słabe ogniwo i przy każdej okazji punktować jego "wady". W tym sezonie po każdym odcinku część uczestników spotyka się na kanapach, żeby wspólnie komentować przebieg wydarzeń. Tym razem wątkiem przewodnim były stosunki pomiędzy Jakóbiakiem a Ławrynowiczem właśnie, który nieopatrznie "adoptował" youtubera do swojej pary. Nie spodziewał się zapewne, że przeważnie cichy i stłamszony w obecności milionerki 34-latek, zechce nagle wyjść z cienia i przejąć kontrolę nad sytuacją... oraz nim samym.

Jakóbiak dał popis samochwalstwa i zarozumiałości, twierdząc, że choć mieszka w 20-metrowej kawalerce, to tak naprawdę jest milionerem, który "płacze w BMW", ma trzy mieszkania i regularnie wysyła na wakacje bliższą i dalszą rodzinę.

Trzeba przyznać, że Ławrynowicz z wyjątkową cierpliwością i klasą znosił wywody Jakóbiaka i próby udowodnienia sobie, że w przeciwieństwie do niego nie osiągnął nic w życiu, bo jest pesymistą.

Specjalista od wizualizacji najwyraźniej zdawał sobie sprawę z tego, że przesadził w tym odcinku z autopromocją, bo sam nie był w stanie wytrzymać zażenowania i co chwilę zasłaniał twarz ręką.

Boję się tego odcinka i zastanawiam się, czy uciekać jutro z kraju czy nie - przyznał, siląc się na dowcip.

Zebrani na kanapach Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz, siostry Bijoch i Stanisław Karpiel-Bułecka nie mogli nie odnotować tej nagłej i desperackiej zmiany zachowania youtubera.

Nie ma Aśki to teraz bohater, inny człowiek - ironizowali.

Mnie przytkało, jestem w szoku jak się role odwróciły - stwierdziła z zaskoczeniem pogodynka.

Jakóbiak próbował się tłumaczyć, dlaczego chciał zdominować starszego kolegę. Twierdzi, że nie podobało mu się jego narzekanie.

Problem zaczął się już na samym starcie, kiedy Paweł zaczął narzekać, a ja do niego: "Zamknij się, proszę cię" - pochwalił się Łukasz, a następnie zakpił z kolegi: "Ja wiedziałem, że musiałem drugiego dnia dojść pierwszy na metę, więc Paweł prawie zemdlał, widać było, że na siłkę nie chodził".

W trakcie oglądania uczestnicy mogli usłyszeć m.in., że ich skromny i cichy dotąd kolega "woli płakać w swoim BMW niż w autobusie", oraz "dostaje wszystko, co chce".

Na przechwałki Jakóbiaka Ławrynowicz sarkastycznie odparł, że "może wygra Azja Express i nie będę musiał regularnie pracować".

Wtedy spotkał się z gniewem youtubera.

Ty jesteś ku*wa leniem! - ogłosił "mistrz wizualizacji".

Wraz z oglądaniem kolejnych scen zebranym na kanapach w mieszkaniu Doroty uczestnikom coraz trudniej było ukryć zażenowanie, gdy nagle - zapewne z obawy o własny wizerunek - Łukasza w obronę postanowiła wziąć Joanna.

Ja uważam, że bardzo dobrze, uważam że masz rację - pochwaliła go.

Ja nie wiedziałem, że Ty masz tyle pieniędzy. Myślałem, że ty masz tylko tę kawalerkę, a ty masz trzy mieszkania, BMW... - powiedział wyraźnie zagubiony Staszek.

Przetakiewicz postanowiła pójść o krok dalej i skrytykowała styl życia i ambicje Ławrynowicza, wyraźne dając do zrozumienia, że uważa go za kogoś gorszego.

Co to ma w ogóle znaczyć, że trzydziestoparoletni facet w ogóle nie pracuje, bo jeszcze rozumiem, że ktoś pracuje charytatywnie albo dąży do czegoś, rozwija się artystycznie, pracuje za darmo z dziećmi, ale on właściwe tylko podróżuje będąc w Indiach, robi jakieś chałtury którymi zarabia na 3/4 roku - oburzała się milionerka. J ak może wyglądać życie młodego faceta w ten sposób, ja tego nie jestem w stanie pojąć!

Niespodziewanie po stronie Pawła stanęła gospodyni "Domówki", Dorota, która jako jedyna miała odwagę mieć odmienne zdanie niż reszta grupy.

Tak, bo mierzysz go swoimi kategoriami - odpowiedziała Joannie. Ja rozmawiałam z nim na ten temat i on chce tak żyć. On sobie tak założył, że przyjeżdża do Francji czy do Polski, zarabia przez trzy miesiące, a na resztę roku wyjeżdża do Indii i nie robi nic, po prostu medytuje, doświadcza, jest w kosmosie, ma swój świat.

Przetakiewicz jednak to nie przekonało i próbowała na siłę udowodnić, że kolega Pawlickiego jest w rzeczywistości głęboko nieszczęśliwy.

Osoba, która spełnia się duchowo i spirytualnie, ja znam również takie osoby i one mają zupełnie inną energię, one są spełnione, szczęśliwe - przekonywała. To widzisz, umiesz odczytywać po czyichś oczach. W Pawle jest smutek i tęsknota za czymś, czego nie osiągnął i czego nie ma.

Joanna z pewnością wie, co mówi - w końcu sama jest spełniona i szczęśliwa oraz wiele osiągnęła dzięki swojej ciężkiej pracy. Fakt, że przez lata była partnerką miliardera Jana Kulczyka na pewno nie miał tutaj nic do rzeczy.

**Stanek też krytykuje homofoba Pawlickiego: "Nie przepadam za nim od samego początku"

**

KOMENTARZE
(289)
Gość
2 lata temu
A co ona osiągnęła oprócz wskoczeniu Kulczykowi do łóżka.
Gość
2 lata temu
A ja tam lubie Pawla.. niech kazdy zyje po swojemu poki nikogo nie krzywdzi
gość
2 lata temu
Powiedziała pseudo projektantka, której głównym zajęciem są wieczne wakacje i wizyty u lekarzy medycyny estetycznej.
gość
2 lata temu
Kasy ma jak lodu a wyglada jak wiejska blondyna z remizy
gość
2 lata temu
ona nigdy nie pracowała,hipokrytka! zawsze była utrzymanką.Wstrętna baba która sama więcej czasu spędza na wyjazdach a ta la mania to zabawka,którą kupił jej Kulczyk żeby w końcu czymś się zajęła...
Najnowsze komentarze (289)
gość
2 lata temu
Lubie ludzi prawdziwych, normalnych a nie udawaczy. Brawo Pawel !!!
Gość
2 lata temu
Super Chłopaki a reszta to snoby!!!!! Jesteście świetni!!! Cieszę się że jesteście w finale!!!
Gość
2 lata temu
A Próg to gada same głupoty jak go lubiłam to już go nie lubię wcale
Gość
2 lata temu
Ja też najbardziej lubię Antka. Przetakiewicz to wariatka!!!!!!
gość
2 lata temu
Jakubiak, ale z Ciebie to m***a, nic soba nie reprezentujesz. Jestes opryskliwy, zadufany w sobie!! Do piet Pawłowi nie dorastasz. Zero klasy! Nie jesteś dobrym człowiekiem.....
Gość
2 lata temu
Hehe Przetakiewicz spelniona ale zaden facet z nią dłużej nie wytrzymal ...why
Gość
2 lata temu
Nie przepadałem za Ławrynowiczem od początku programu, ale w tym odcinku bardzo mi zaimponował swoją spokojną reakcją na ględzenie Jakóbiaka - brawo! Ja bym nie wytrzymał!
gość
2 lata temu
Cham zawsze pozostanie chamem panie Jakóbiak
gość
2 lata temu
Kocham Was za zdjęcia !!!!
Gość
2 lata temu
Przetakiewicz strasznie zniszczona
XaXa
2 lata temu
jak dla mnie to cala dwójka Przetakiewicz Jakobiak to najlepsy zart tej edycji..Ona z tym swoim pustym bełkotem i on latający za nią niemięskidupowłaz.Łączy ich jedno.. z ust wypływa tylko pusty bełkot...
gość
2 lata temu
Jak na moje oko to największym dnem tej edycji jest Joanna i Jakóbiak. Tyle w temacie.
gość
2 lata temu
a ona to gdzie pracuje bo widac po niej ze nic nie umie
gość
2 lata temu
Staro zurzyto d**a :-p
...
Następna strona