Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brad Pitt żałuje związku z Angeliną? "Ta relacja była pełna dramatów i złości. DWANAŚCIE LAT PIEKŁA"

210
Podziel się:

Aktor ponoć doszedł do wniosku, że jego relacja z Jolie od początku była toksyczna, a łączył ich jedynie "świetny seks".

Brad Pitt żałuje związku z Angeliną? "Ta relacja była pełna dramatów i złości. DWANAŚCIE LAT PIEKŁA"

Trwający 12 lat związek Angeliny Jolie i Brada Piita rok temu przeszedł do historii, po tym jak aktorka złożyła pozew rozwodowy, oskarżając męża o skłonności do używek i stosowanie przemocy wobec dzieci. Kilka miesięcy później Brad sam przyznał się do alkoholizmu na łamach magazynu GQ, któremu udzielił wywiadu ilustrowanego dziwaczną sesją na pustyni.

Informacja o rozwodzie była sporym zaskoczeniem, bo para uchodziła za niemal idealną. Szczęście budowane na cierpieniu zdradzonej i porzuconej Jennifer Aniston okazało się jednak pozorne i nietrwałe.

Dziś Brad, który uczęszcza na terapię dla anonimowych alkoholików i spotkania z psychologiem twierdzi wręcz, że nigdy nie czuł się dobrze przy ekscentrycznej partnerce. Aktor doszedł ponoć do wniosku, że z Angeliną łączył go jedynie seks, a ich relacja od początku była toksyczna. Tak twierdzi w każdym razie informator magazynu Star.

Z perspektywy czasu uznał, że poza świetnym seksem niewiele ich łączyło. Brad nie przespał wielu nocy, zastanawiając się, co właściwie się stało. Analizował to też w kółko na terapii - mówi źródło. W końcu uświadomił sobie, że jego związek z Angie od samego początku był toksyczny.

Pitt czuł się ponoć ignorowany przez żonę, a wątpliwości próbował zagłuszać alkoholem. Dziś uważa, że jego skłonności do kieliszka, napięte harmonogramy pracy obojga oraz obowiązki rodzicielskie odseparowały ich od siebie.

Ta relacja była pełna dramatów i złości. Angelina kompletnie ignorowała męża - twierdzi informator. Wiedli oddzielne życie, wpędzając się nawzajem w coraz większe przygnębienie. Małżeństwo z Angie było ciężkie, ale rozwód jeszcze gorszy.

Ponoć Pitt do tego stopnia męczył się z Jolie, że dziś nazywa związek z nią... "trwającym 12 lat piekłem".

Demony Brada przejęły nad nim kontrolę. Wcześniej Angelina wydawała mu się ekscytująca, a przy szóstce dzieci stawała się coraz bardziej zmęczona - tłumaczy osoba z otoczenia aktora. Potrzeby Brada zostały zepchnięte na dalszy plan.

Obecnie Pitt jest już na dobrej drodze do rozpoczęcia nowego życia. Znajomi z klubu AA twierdzą, że dobrze sobie radzi z utrzymywaniem trzeźwości, a nawet zaczął już umawiać na randki.

Trzeba przyznać, że jak na tyle lat koszmaru, para całkiem nieźle udawała zakochanych na ściankach i sielankowych, rodzinnych zdjęciach. No, ale niezaprzeczalnego talentu aktorskiego akurat nigdy nie można im było odmówić.

**Zakochany Radzimir Dębski całuje dziewczynę na ulicy

**

KOMENTARZE
(210)
Gość
4 lata temu
Wow kobieta jest zmęczona przy 6 dzieci! Ale mi odkrycie! Może jasniepan by pomógł??
gość
4 lata temu
przy okazji rozstania z aniston powiedzial dokladnie to samo ,dziwny facet
gość
4 lata temu
Wszyscy go tak bronia, ale to on byl alkoholikiem, to on zostawil zone dla Angeliny...
Gość
4 lata temu
I 12 lat wytrzymal dla tego niesamowitego seksu
Gość
4 lata temu
Angelina jest nawiedzona. A on niech się nie dziwi, że przy dzieciach jego potrzeby zchodzą na drugi plan. To normalne.
Najnowsze komentarze (210)
KIniqAni Ani
2 lata temu
Nawet nie zdają sobie te brukowce piszący takie bzdury Są dzieci i nie dość że mają bardzo sławnych rodziców to muszą czytać tę brednie
gość
3 lata temu
pozerstwo wyniszcza, życie w iluzji to syf
Gość
3 lata temu
Sorry może i ona nie jest święta ale to ona wyglada na zakochana na wszystkich zdjęciach. Brat na tylko zafascynowani faceta
gość
3 lata temu
A dzieci?? Oni myślą co będą miały w głowach ich dzieci od oglądania i czytania takich pierdół?
gość
3 lata temu
Wariatki tak mają. Uśmiech, służbowa szóstka, wszystko na pokaz, a potem w domu sajgon.
gość
4 lata temu
mój znajomy tak ma że narobił z żoną gromadkę dzieci,od dawna im się nie układa,boi się, odejść i wsiąść rozwód ze względu na dzieci właśnie,a dlatego się boi że ma mściwą żonę,że zrobi piekło tym dzieciom i nie pozwoli na kontakt albo będzie manipulowała dziećmi!! i chodzi taki sfrustrowany,nieszczęśliwy,brak mu seksu,zrozumienia,pragnie kobiety fajnej i normalnej!!stał się pracoholikiem!! jakiś czas tamu pojawiła się u jego boku śliczna dziewczyna,panienka,be dzieci,miała do niego konkretne zamiary ba nawet się w nim zakochała ale chłop spękał!! tchórzył!! stał się jeszcze bardziej zgorzkniały,niedobry!!dziś to nie jest już ten sam facet co kiedyś!!..życie
gość
4 lata temu
Nikt nie zostaje alkoholikiem dlatego, ze jego zycie bylo uslane rozami...Alkoholem sie znieczulami kiedy zycie nas uwiera...
gość
4 lata temu
Bylo widac, że jest nieszczesliwy. Dziwie sie, ze wytrzymal z nia tyle lat.
hitcher
4 lata temu
Oboje ich cenie za ich aktorstwo, są juz legendarni, nie wierze zeby Brad okreslil 12 lat piekła, takim tabloidom nie wolno wierzyc, to jak nasz "Fakt", uzaleznienie, zdardy to wszystko moze sie przydazyc kazdemu znas, jezeli miedzy dwojgiem ludzi jest namietnosc, milosc, tak samo trudno o zaufanie jak sie pracuje na dwoch krancach swiata, a zwiazek zaczeło od zdrady innej osoby. Wszystko to takie naturalne.
Gość
4 lata temu
Mógłby jaśnie pan p***s pomoc przy 6 dzieci, a nie pic jeszcze więcej!!!
Gość
4 lata temu
Po co takie sprawy wyciagac
gość
4 lata temu
Piotruś Pan. Przyzwyczajony do zachwytu nad sobą dzieciuch nie wytrzyma w żadnych relacjach w których pojawią się poza "świetnym sexem" jakiekolwiek obowiązki. Po co Angelinie 7 dziecko...?
Gość
4 lata temu
Brałabym oj brała....
OTÓŻ TO
4 lata temu
Jennifer otwiera szampana. :D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie