Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Figurska została... prezenterką TVP Info! Razem z Ziemkiewiczem prowadzi "W tyle wizji"

326
Podziel się

Lojalność aktorki znanej z konserwatywnych poglądów i występu w filmie "Smoleńsk" została doceniona przez władze TVP.

Dominika Figurska została... prezenterką TVP Info! Razem z Ziemkiewiczem prowadzi "W tyle wizji"
bEhdbsUl

Wraz z przejęciem władzy w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość całkowicie zmieniło się oblicze państwowych mediów. Z telewizji publicznej usunięto "niewygodnych" dziennikarzy, zastępując ich lojalnymi zwolennikami obecnie rządzącej partii. Dzięki takiemu przetasowaniu szanse na karierę zyskały nowe osoby, a te, które odpowiednio wcześnie zorientowały się w sytuacji i zaczęły schlebiać gustom prezesa Kurskiego, jeszcze bardziej umocniły swoją pozycję.

Od tego momentu. kwitną m.in. kariery Magdaleny Ogórek, Wojciecha Cejrowskiego, Anny Popek oraz Rafała Ziemkiewicza. W gronie ulubieńców szefa TVP znalazła się także znana z M jak Miłość, Dominika Figurska. Aktorka "zasłużyła się" szerzeniem konserwatywnych poglądów, wypowiedziami o Bogu i małżeństwie (przypomnijmy: Uduchowiona Figurska: "Czuję się częścią Bożego planu. Kryzys w małżeństwie bierze się z braku szacunku"), występem w Smoleńsku, a ostatnio nawet zagrała matkę Maksymiliana Kolbego w filmie o świętym zakonniku.

bEhdbsUn

Na liście jej "zasług" znajduje się także współprowadzenie weekendowych wydań porannego programu Polska na dzień dobry w Telewizji Republika oraz występ w spocie MEN promującym reformę edukacji.

Teraz Figurska zyskała możliwość ponownego wykazania się, tym razem na antenie TVP Info. Powierzono jej bowiem współprowadzenie programu W tyle wizji i W tyle wizji extra. Pierwsze wydanie z jej udziałem można było obejrzeć w piątek, gdzie partnerował jej Rafał Ziemkiewicz. Oprócz Dominiki, Kurski docenił także lojalność wicedyrektora radiowej trójki, Wojciecha Surmacza, który dwa tygodnie temu zadebiutował jako gospodarz programów w TVP Info.

Od prowadzenia odsunięto za to Łukasza Warzechę, który naraził się prezesowi tym, że skrytykował niektóre działania obozu rządzącego, m.in. plany ograniczenia handlu w niedzielę oraz wykluczenie z PiS Łukasza Rzepeckiego.

bEhdbsUt
bEhdbsUu

**Łukaszewicz: TVP powinna sfinansować grób "40-latka"

**

bEhdbsUO
KOMENTARZE
(326)
Gość
4 lata temu
Jak oplacalo sie lizanie d**y pisowi,co za karyktura kobiety,żenuła!!!
gość
4 lata temu
nie mogę na nią patrzeć. Medialna prosty.....
Gość
4 lata temu
Krowa niech sama siebie ogląda bo nikt mądry jej nie będzie chciał widzieć. Nie dla TVP i takich prezenterów
bEhdbsUP
Gość
4 lata temu
Wiedziała komu sie sprzedac..
gość
4 lata temu
nie płacę ABONAMENTU !!!!!
Najnowsze komentarze (326)
Gość
3 lata temu
Okropne b****o, nigdy jej nie lubiłem... po niej widać poziom partii, niestety
Gość
3 lata temu
Co za i*****a. Wielka pisiora. Roli w filmie juz nie dostaniesz pozniej. Ale ktoby na ciebie chcial patrzec
Gość
3 lata temu
Nikt mniej niz i a nie nadaje sie na prezenterke.Nawet jak telefon odbiera to to co gada az kluje w uszy.Cos potwornego co ten Kurski odwala. Każdy program zepsuje.!!!
Jilanta
3 lata temu
Panie Kurski logo Pań zatrudnił?Figurska to taka prostaczka ze nie da się jej słuchać.Pani Ogurek ma inteligencję klasę o wszystkich mówi Pan taki a taki,a to prostaczka mówi nazwiskami jak typowe zero !!Panie Ziemkiewicz niech Pan sie nie godzi prowadzi C ta baba bo ja nigdy tego zera mi oglądam.Kurski chrzanu wszystko każdy program psuje zatrudniając g***a.
Joanna
3 lata temu
Dominika prowadzi dziś wtylewizji 24 stycznia 2018, wow
gość
4 lata temu
Spasioną geba zdradzająca swego meża której kariera polega na uległosci wobec PiSu..... Kolejna z bohaterek Jarusia który UWIELBIA ludzi nijakich i uległych!!!
gość
4 lata temu
wielkie wstrętne krowsko
Gość
4 lata temu
A może mnie tez wezmą ? W kościele siedzę w pierwszej ławce...😜
bEhdbsUH
gość
4 lata temu
śmierdziele do siebie lgną niech p*****y ich opłacają i ich fanatycy
gość
4 lata temu
Ta kobieta ma w sobie coś odpychajacego.
gość
4 lata temu
Popatrzcie jak się kobieta nawróciła . Najpierw zdradzała bawiła się i powrót do męża .
wujek
4 lata temu
łajzo precz
wujek
4 lata temu
Panie Kaczyński jak Pan nie wyrzuci tego pacana Kurskiego a właściwie Kurwiskiego to telewizja zdechnie.Jego wybory k**********w zdecydują że będziemy oglądać tylko telewizje prywatne.Kiedy wreszcie nabierze Pan rozumu, wdzięczność ma swoje granice.
wujek
4 lata temu
precz z tą dziwką już nie będę widzem. Ta s****a w tyle wizji precz nawiedzona ścierko
...
Następna strona
bEhdbsVj