Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chajzer SZCZUJE SWOICH FANÓW NA OSOBY HOMOSEKSUALNE?! "Niech się gryzą gejowscy redaktorzy tego szajsu"...

559
Podziel się

Filip właśnie urządził sobie na Facebooku niewiarygodny festiwal żenady. Co na to jego pracodawcy, TVN i Pepsi?

Chajzer SZCZUJE SWOICH FANÓW NA OSOBY HOMOSEKSUALNE?! "Niech się gryzą gejowscy redaktorzy tego szajsu"...
bEiPAKuZ

Filip Chajzer kolejny raz popisał się na swoim profilu na Facebooku "błyskotliwymi" wpisami. Choć już wcześniej zdarzało mu się w sposób dość kontrowersyjny wypowiadać o ludziach o odmiennym wyglądzie, orientacji seksualnej czy poglądach, nigdy dotąd pewna granica swobody wyrażania poglądów nie została przekroczona. W wyzywaniu ludzi przez Internet synowi Zygmunta Chajzera nie przeszkadza fakt, że właśnie został tatą i że czas przeznaczony na przepychanki internetowe mógłby z pewnością spożytkować lepiej. Na przykład spędzając go z rodziną.

bEiPAKvb

Dziś rano prezenter opublikował na swoim fanpage'u niewinny post o rozpuszczaniu aspiryny. Z pewnością nie spodziewał się, w jakim kierunku potoczy się rozmowa, która wywiązała się pod nim. Jedna z fanek postanowiła skomentować wpis, wrzucając zrzut ekranu z innej strony na Facebooku, której redaktor określił Filipa Chajzera mianem... "buraka".

Wszystko zaczęło się od podsycania plotek na temat porodu jego partnerki. Filip o drugiej w nocy pozdrowił na Facebooku "matki karmiące". Wpis natychmiast podchwyciły media, gratulując Chajzerowi i jego partnerce powiększenia rodziny.

Gdy jedna z fanek Chajzera (która faktycznie jest matką karmiącą) postanowiła odwzajemnić pozdrowienia, prezenter odpowiedział jej w bardzo nieprzyjemny sposób, że "już jej nie pozdrawia". Wykazał również niezadowolenie z komentowania narodzin jego dziecka, o którym sam publicznie poinformował w Internecie.

Jeden z portali odpowiedział na tę zaczepkę:

bEiPAKvh

Burak Filip pisze o wszystkim, ale burzy sie jak ktos to przedrukuje i teraz jest "ostrozny". Czyli logika celebrytow dotyczaca pisania w necie level milion (pisownia oryginalna)

Filip skomentował zamieszczone zdjęcie w obrzydliwy sposób, starając się poniżyć dziennikarza, wytykając mu... jego orientację!

Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy/redaktorki tego szajsu

W kolejnym komentarzu wkleił zdjęcie jednego z dziennikarzy portalu i... zaczął szczuć na niego swoich fanów. Gdy jedna z komentujących wytknęła mu, że za chwilę zostanie okrzyknięty homofobem lub rasistą, Chajzer odpisując jej jedynie: "Buuuhahahahha" pokazał, że kompletnie się tym nie przejmuje.

bEiPAKvi

Kolejna kobieta, która polubiła stronę Chajzera na Facebooku zapytała go, czy "to coś wyżej ma odwagę nazywać go burakiem". Filip po raz kolejny dał upust swojej złości pisząc: "ja tej Pani / Panu czy co to tam jest gratuluję odwagi".

Potem było już tylko gorzej i ciężko uwierzyć, że osoba, która tyle mówi w mediach o pomocy innym potrzebującym, a także wielokrotnie próbowała przeciwstawiać się przemocy i agresji w sieci, sama podżega do szkalowania osób homoseksualnych. Filip udostępnił zdjęcie z pomalowanym na różowo paznokciem innego redaktora portalu, Patryka Chilewicza, któremu zasugerował, że "się nim podnieca":

Redaktorem Vogule Poland jest Pan Patryk Chilewicz. Raz spotkała go już sroga kara za pisanie w Fakcie bardzo brzydkich rzeczy o mojej rodzinie dwa lata temu, których do dzisiaj powinien się bardzo wstydzić... Ale widzę, że tego homoseksualnego chłopca muszę w jakiś sposób podniecać. Patryku, winszujesz powtórkę z rozrywki...?

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać: jeden z wypowiadających się tam mężczyzn stwierdził, że najlepiej byłoby wysłać dziennikarza na Grochów, dzielnicę Warszawy, która nie należy do najbezpieczniejszych: Zaiste urodziwy dżentelmen. Puściłbym go z tym palcem i w tych okularach nocą po Grochowie.

bEiPAKvj

Filip kontynuował "zabawną" wymianę zdań i wtórował w wysyłaniu "gejowskiego redaktora" również do innych, nieprzychylnych środowiskom LGBT dzielnic: a później jeszcze uberkiem na Wolę.

Zaatakowany personalnie dziennikarz ogłosił, że sprawę postanowił wyjaśnić. Wysłał już maile z dowodami do pracodawców Filipa Chajzera - TVN-u i Pepsi.

Przypomnijmy, że producenci tego napoju niejednokrotnie wyrażali poparcie środowisk LGBT, a także przekazywali ogromne dotacje na poszerzanie świadomości i walkę z homofobią. Durna pyskówka na Facebooku może się więc odbić bardzo negatywnie na dalszej karierze Chajzera. A wystarczyło nie dodawać w każdym wpisie przymiotnika "gejowski"...

Jak sądzicie, która z twarzy Filipa jest tą prawdziwą?

bEiPAKvk

**Zygmunt Chajzer o "Milionerach": Przed telewizorem wygrałbym milion

**

bEiPAKvC
KOMENTARZE
(559)
Gość
4 lata temu
Wyśmiewanie czyjegoś wyglądu i orientacji to zawsze pierwsza rzecz jak komuś brakuje argumentów w dyskusji.
Gość
4 lata temu
Strasznie słabo, Filip, założę się ze jutro będziesz przepraszał.
Gość
4 lata temu
Szok. Popłynął ekstremalnie.
bEiPAKvD
Gość
4 lata temu
Chajzer jest daremny, niech sie zajmie dzieckiem i odpocznie od fejsa
Gość
4 lata temu
Czy należę do grona inteligentnych jak znam odpowiedz na trzy pierwsze pytania w milionerach ?
Najnowsze komentarze (559)
IBM
5 miesięcy temu
Homofobii mówię NIE!
gość
3 lata temu
PEPSI nigdy już nie kupię a tego pajaca więcej oglądał nie będę
Gość
3 lata temu
Co za p***c !!!! Nie da sie oglądać dziendobry TVN ! Robi głupie miny do kamery ... ma nas za idiotów ? Dowc**y w jego wykonaniu to takie raczej ; z pod pachy ; !!!!!! Kompromitacja ! Zmanierowany d***l ! Takie niestety sprawia wrażenie !!!!!
Daniel
3 lata temu
Ten to niczego nie musi się obawiać. Jako jeden z niewielu paszkwili. Nikt nie chciałby tknąć go nawet patykiem. Poczwara.
gość
3 lata temu
Sorry, ale różnica pomiędzy Chajzerem ojcem, a Chajzerem synem, jest mniej więcej taka jak pomiędzy Zygmuntem III Wazą, a Filipem z konopii.
Gość
3 lata temu
Co za hipokryta z tego Chilewicza 😂 sam wyśmiewa się z wyglądu innych „celebrytow” na profilu Vogule Poland a wytyka to jeszcze innym. Niestety ludziom ze środowiska LGBT poprzewracało sie juz troche w głowach i myślą że są nad wszystkimi, a Pudelek jednostronnie przedstawia sprawę bo przeciez gejuchow nie można obrazić.. szkoda słów
gość
4 lata temu
nie rozumiem czemu nazwiska są zamazane na tych screenach? przeciez facebook jest publiczny
Recenzent
4 lata temu
Chajzer! Przecież ty masz takiego porządnego Ojca! A może twoi rodzice cię adoptowali - i masz narobione we łbie po rzeczywistym ojcu biologicznym? Na przykłąd jakimś nekrofilu? I co? Miło, jak ktoś ci przysra bez sensu z grubej rury? To się chłopie w przyszłości zastanów, co mówisz i piszesz!
bEiPAKvv
gość
4 lata temu
dla mnie homofob hajzer jest nikim
gość
4 lata temu
a co na to PEPSI? powinni zerwać z nim kontrakt. wyszła z niego cebula...
gość
4 lata temu
Chajzerek to zwykły POzer i pajac.Szkoda pisac dalej o tym PÓłgłowku. Sam robi z siebie idiotę. Tak trzymaj. Nie POpuszczaj.
gość
4 lata temu
no to podpadł , nie będzie reklamował proszku jak tatuś?
gość
4 lata temu
dzieki tatusiowi zrobił karierę a zaliczył kupe wpadek do ka,,,,wał g,,,noja p*****t jak szybko sie pokazał tak szybko zniknie
gość
4 lata temu
nie cierpię obu Chajzerów. Ojciec od pranie syn od kretynienia. KOSZMAR
...
Następna strona
bEiPAKvX