38-latka poddaje się "ogłupiającej" hipnozie, żeby stać się… "NIEMYŚLĄCĄ BARBIE"! "Nie lubię być człowiekiem"

243
Podziel się

Blondie Bennett przeszła wiele operacji żeby upodobnić się do swojej plastikowej idolki. Teraz chce nią też być mentalnie.

38-latka poddaje się "ogłupiającej" hipnozie, żeby stać się… "NIEMYŚLĄCĄ BARBIE"! "Nie lubię być człowiekiem"

W ostatnich latach, dzięki rozwojowi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, upodabnianie się do idoli i robienie z siebie "żywych lalek" stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pewna Amerykanka postanowiła pójść o krok dalej i zdecydowała się zmienić nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale i mentalnie stać się ideałem, za jaki uważa lalkę Barbie.

Blondie Bennett chce... obniżyć swoją inteligencję, aby stać się stuprocentową Barbie z jak najniższym IQ. W tym celu 38-latka kilka razy w tygodniu uczęszcza na specjalne sesje hipnozy, które mają na celu obniżyć jej iloraz inteligencji, aby mogła stać się lalką "fizycznie i psychicznie". Blondie cieszy się, że sesje już przynoszą efekty i jest... coraz głupsza.

To działa. Mniej myślę, a więcej zapominam - chwali się kobieta. Niedawno pojechałam na lotnisko odebrać przyjaciółkę i nie mogłam sobie przypomnieć, czy mam iść do hali odlotów czy przylotów. Zgubiłam się też w drodze do matki i trzy godziny zajęło mi dotarcie do domu, w którym się wychowałam.

Obsesja Amerykanki trwa od dzieciństwa, odkąd dostała swoją pierwszą lalkę i bezgranicznie się w niej zakochała. Gdy była starsza rozjaśniła sobie włosy i zaczęła jeździć corvettą, tak jak jej "idolka". Bennett szukała też pracy w... sklepach z zabawkami, gdzie dorabiała udając "żywą Barbie". Amerykanka twierdzi, że bycie bezmózgą lalką to jej życiowy cel.

Chcę, żeby ludzie postrzegali mnie jako plastikową seks lalkę, a bycie bez mózgu jest tego istotną częścią - wyznaje szczerze Blondie. Chcę być lalką Barbie, istotą niemyślącą. Nie lubię być człowiekiem.

Aby upodobnić się do lalki Bennett przeszła już m.in. pięć operacji powiększenia piersi i obecnie może się pochwalić rozmiarem JJ. Ma za sobą także botoks, wypełnianie ust oraz odsysanie tłuszczu z brody, aby zbliżyć wygląd twarzy do twarzy Barbie.

To co jest naturalne jest też nudne. Chcę być całkowicie sztuczna, plastikowa - uważa kobieta. Ludzie mogą mnie krytykować, ale taka już jestem i chcę przejść tę metamorfozę od stóp do głów, zewnętrznie i wewnętrznie.

Aktualnie 38-latka nie pracuje, a za operacje i "sesje ogłupiające" płaci z datków od fanów - w zamian wysyła zdjęcia, na których jest ubrana jak Barbie.

Słuchając tego, co mówi Blondie można z całą pewnością stwierdzić, że sesje zmniejszające IQ nigdy nie były jej właściwie potrzebne.

**Oberc: "Dzięki rodzicom, genom i Bogu nie muszę popełniać operacji plastycznej!"

**

KOMENTARZE
(243)
Gość
2 lata temu
Kiedy te idiotki zrozumieją, ze zadne z nich Barbie? Lalka Barbie nie ma wymion w rozmiarze KKK, ust jak ponton i dupska jak szympans...
gość
2 lata temu
hipnoza jej chyba nie potrzebna
Gość
2 lata temu
Chciałabym to jakoś sensownie skomentować, ale nie wiem jak...
gość
2 lata temu
Niestety, w dobie robienia młodym z mózgu wody coraz więcej będzie takich ucieczek w surrealizm...
Aa
2 lata temu
Po co jej hipnoza przecież widać że g****a jak but.
Najnowsze komentarze (243)
Gość
2 lata temu
Gdzie ona ma pepek? :o
gość
2 lata temu
do utylizacji!
Gość
2 lata temu
Ale jak kasę zbierać na swoje przemiany to chce wiedzieć, czyli aż taka g****a nie chce być... Żenada
Gość
2 lata temu
Od kiedy lalki Barbie wyglądają jak ona? Bosh.
Gość
2 lata temu
Nawet w małym procencie nie przypomina lalkę Barbie , bardziej dmuchana lalkę do jednego "celu" ;)
Gość
2 lata temu
Zgubiła już pępek, to rzeczywiście niewiele pamieta
666
2 lata temu
O jo joj.
Gość
2 lata temu
G****a brzydka p***a
Gość
2 lata temu
Lalka Barbie nie jest tak szpetna okropna przebrzydła jak to "COŚ" Fujjjjjjjj to raczej przypomina aktorke PORNO...
Hrc
2 lata temu
grrr fajna można się zakochać
gość
2 lata temu
Przecież już jest mentalnym debilem...Wystawić zaświadczenie?
Gość
2 lata temu
😓😶
gość
2 lata temu
wrecz obrzydliwa
gość
2 lata temu
Pewnie za nią pójdą następne. Ale czy ta hipnoza im potrzebna?....
...
Następna strona