W duńskiej telewizji powstaje nowy program... "CIĄŻA Z NIEZNAJOMYM"! "Jego realizacja wzbudzi ogromne emocje"

223
Podziel się

Zespół ekspertów dobierze uczestniczkom odpowiednich kandydatów na ojców ich dzieci. Potem nastąpi zapłodnienie...

W duńskiej telewizji powstaje nowy program... "CIĄŻA Z NIEZNAJOMYM"! "Jego realizacja wzbudzi ogromne emocje"

W Polsce trwa obecnie druga edycja programu _**Ślub od pierwszego wejrzenia**_, w którym osoby, które nigdy wcześniej się nie spotkały, muszą poślubić wybranego im przez "ekspertów" partnera. Kandydaci są dobierani na podstawie testów psychologicznych, uwarunkowań biologicznych oraz preferencji seksualnych. Jak jednak pokazuje praktyka, pary kojarzone w ten sposób już kilka tygodni po ślubie nie mogą ze sobą wytrzymać, a nowa sytuacja przerasta uczestników show.

W poprzedniej edycji wszystkie trzy śluby zakończyły się rozwodami. Obserwując relacje uczestników tej edycji można przypuszczać, że będzie tak samo. Zobacz: Kryzys i skandal w "Ślubie od pierwszego wejrzenia": "Czuję się zraniona!"

Oglądalność programu w każdym kolejnym kraju, który wykupuje licencję jest jednak na tyle duża, że jego twórcy nie tylko nie rezygnują z pomysłu, ale też idą o krok dalej.

Jak podają Wirtualne Media, należący do Discovery Networks duński Kanal 4 przygotowuje właśnie nowe reality-show, zatytułowane _**Ciąża z nieznajomym**_. Za realizację będzie odpowiadać firma Snowman Productions - ta sama, która wprowadziła do telewizji Ślub od pierwszego wejrzenia.

Castingi do nowego programu już ruszyły, a show ma wystartować jesienią. Program promowany jest jako "odejście od tradycyjnego modelu rodziny" i odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie posiadania dziecka, ale niekoniecznie partnera. Zespół ekspertów, na podstawie kryteriów podanych przez kobiety, dobierze odpowiedniego kandydata na ojca ich dzieci. Po wykonaniu psychologicznych i fizycznych testów dojdzie do zapłodnienia, a po narodzinach dziecka rodzice podzielą się opieką nad nim, ale nie będą tworzyć rodziny, ani nawet związku.

Producenci argumentują, że w Danii coraz więcej kobiet korzysta z nasienia anonimowych dawców i decyduje się na wychowywanie dziecka bez angażowania się w związek partnerski. Format zaprezentowano na targach telewizyjnych MIPCOM w Cannes.

To, co zdecydowanie interesujące, to fakt, że ewentualny udział w tym eksperymencie telewizyjnym będzie miał konsekwencje dla jego uczestników na całe życie. To otwiera bardzo kontrowersyjną dyskusję o granicach. Z pewnością jego realizacja wzbudzi ogromne emocje - powiedział uczestnik targów, producent i prezes Golden Media Polska, Grzegorz Piekarski.

Myślicie, że poczęte w ten sposób dzieci będą w przyszłości wdzięczne, że z ich przyjścia na świat zrobiono telewizyjną farsę?

**Siwiec zapewnia: "Urodzenie córeczki to mój największy sukces"

**

KOMENTARZE
(223)
gość
2 lata temu
Upadek cywilizacji europejskiej rozgrywa się na naszych oczach. Rzym też miał trwać wiecznie.
Gość
2 lata temu
Granica została przekroczona , co się dzieje z tym światem ?!
Pozdrawiam
2 lata temu
Taki program jest w polskich dyskotekach od zawsze.
gość
2 lata temu
Dziwny jest ten świat
Gość
2 lata temu
Kim trzeba być, żeby świadomie fundować dziecku rozbitą rodzinę i to na oczach całego świata? Z pewnością, jak podrośnie będzie bardzo wdzięczne...
Najnowsze komentarze (223)
Gość
2 lata temu
A pomyśleć ze kiedyś big brother uznawany był za program upadlajacy człowieka ....
fy!
2 lata temu
Co wam sie nie podoba? Przeciez nikt nie zmusza do udzialu oraz nikt nie zmusza do ogladania. Nie rozumiecie ze to nie jest dziwnosc. To jest dla wielu jednyna szansa na dziecko. A to czy jest to glupie czy niepowazne - to sa subiektywne wybory jednostki i reszcie wara od ich wyborow.
Gość
2 lata temu
Aaaa tam, u nas ciezko, bo jestesmy konserwatywnym spoleczenstwem....chociaz znam katolikow ktorzy maja nieslubne dzieci albo nie wiedza z kim zaszly w ciaze. Coraz wiecej ludzi w Polsce ma dzieci bez slubu. Slub przestal byc gwarancja trwalosci jakiegokolwiek zwiazku. Banki s****y sa normalne w USA czy Azji. Mezczyzni i kobiety moga wynajmowac sobie surogatki, jak w Indiach. W Danii jest tak duzo rozwodow, ze rozwiesc sie mozna przez internet. Wiecie ile czasu to oszczedza, pieniedzy i nerwow?
Gość
2 lata temu
Nie wierzę
Gość
2 lata temu
Omg
ej
2 lata temu
ale to jak? będzie invitro czy dadzą kobiecie chłopa i ma się z nim bzykać na oczach widzów?
Gość
2 lata temu
Co będzie następne "gwałt na życzenie? "
gość
2 lata temu
pozniej mozna zrobic reality show o takim dzieciaku, ale to juz bylo "truman show" ;) chore czasy.
gość
2 lata temu
Koniec swiata...sie zaczal
gość
2 lata temu
krotko mowiac...pop********* lo ich
gość
2 lata temu
To coś, co praktykuje się w PL dla pińcet plós:D
Gość
2 lata temu
Powinien zapakować jej w*******a.
gość
2 lata temu
program? hahaha to już tv sięgnęło dna!!!
Gość
2 lata temu
Program dla lesbijek?
...
Następna strona