Nowy gadżet od Lewandowskiej: Kalendarz motywacyjny za... 50 złotych! Kupicie?

310
Podziel się

Ania przekonuje w nim, że lepiej myśleć pozytywnie, bo wtedy będzie się lepiej żyło. Brzmi motywująco?

Nowy gadżet od Lewandowskiej: Kalendarz motywacyjny za... 50 złotych! Kupicie?

Obserwując karierę Anny Lewandowskiej, niegdyś Stachurskiej, można odnieść wrażenie, że chce znać się na wszystkim, co może przynieść jakiekolwiek pieniądze. Najwidoczniej judo i karate nie były tak dochodowe jak kulki mocy i słoiki motywacyjne. Ania sprzedaje zresztą nie tylko pospolite gadżety dla zapatrzonych w nią fanek, ale także produkty "innowacyjne" w rodzaju koszul do karmienia oraz podpórek pod książki z motywacyjnym napisem.

Mimo krytyki przeplatanej politowaniem i kpinami z "wszechstronności", Ania idzie w zaparte i produkuje coraz więcej motywacyjnych gadżetów. Teraz przyszła pora na... kalendarz motywacyjny za 49,99 zł. Jak można sądzić ze zdjęcia, którym Lewandowska pochwaliła się na Instagramie, gadżet będzie zawierał prywatne zdjęcia Ani i Roberta:

Związek świadome wsparcie, świadoma przyjaźń, świadome cele! I MOTYWATORY 2x (na tym zdjęciu już w zasadzie 3x) Foto. z kalendarza HEALTHY YEAR BY ANN 2018 -(Kwiecień 2017) - zareklamowała, pokazując jedną ze stron kalendarza.

Na fotografii widać także jedną ze złotych myśli Ani: Jeśli złapiesz się na negatywnym myśleniu, zadaj sobie pytanie: Po co ci to?.

Obserwując karierę Ani, my zadajemy sobie takie pytanie nawet bez negatywnego myślenia.

**Bojarska-Ferenc broni Lewandowskiej: "Wymiotować się chce, Polacy są tak mało inteligentni?"

**

KOMENTARZE
(310)
Meg
2 lata temu
Ta to się nie może nachapać!
Gość
2 lata temu
Byłoby spoko gdyby nie ich zdjęcia. Gdyby był neutralny dużo osób by kupiło coś takiego. Ktoś jest aż takim fanem, żeby kupić kalendarz ze zdjęciami Lewandowskich na cały rok?
gość
2 lata temu
Ile ona jeszcze chce tej kasy
gość
2 lata temu
na pewno zmotywuje patrzenie na nią każdego dnia...zrobi się aż tak mdło i niedobrze że nic się do ust nie weźmie haha Niezły pomysł!
Gość
2 lata temu
Zakochana w sobie Ania- Ci co mają insta wiedzą o co chodzi ;-)
Najnowsze komentarze (310)
Gość
rok temu
Wole kalendarz ze zwierzętami ze schroniska!
Gość
rok temu
Bardzo interesujące w końcu gwiazda i ladna
gość
rok temu
zalosne
M
2 lata temu
Jacy Wy jesteście ograniczeni.. 50 zł to cena okładkowa, detaliczna, jak wolicie. W księgarniach internetowych kosztuje około 30 zł. Czy to dużo? Nie, tyle kosztują wszystkie inne porządne kalendarze, z resztą czy to jest tak duży wydatek na cały rok? :D
gość
2 lata temu
nope, nope, NOPE.
gość
2 lata temu
Ale to juz bylo... w wersji Chodakowskiej...
Gość
2 lata temu
P. Bojarska-Ferenc nie może mam wrażenie przeżyć tego że czas przemija i ktoś może być lepszy od niej. Najpierw Chodakowska, teraz Lewandowska jak ktoś pojawi się kolejny zachęcający na zdrowy i przede wszystkim aktywny tryb życia znów nie będzie się jej podobać.
gość
2 lata temu
Te jej "by Ann" porzygać się można.
Gość
2 lata temu
Nawet za darmo bym nie chciała 👎
Gość
2 lata temu
Nawet za darmo bym nie chciała 👎
gość
2 lata temu
i bediemy pisać otwieram lodówke a tam wyskakuje lewandowska, ide do lalzienki a tam wyskakuje z wanny lewandowska ide do kibla, wyskakuje lewandowska.
gość
2 lata temu
gdyby papier toaletowy z jej facjatą się dobrze sprzedawał podejrzewam ze tez by się zdecydowala na taki krok.
Gość
2 lata temu
Tia na bank od patrzenia na nią będzie mi się lepiej żyło moim dziecią też pfff trzeba zapierd... By mieć co do gara włożyć i mieć lepsze życie, myślenie jeszcze nikogo nie nakarmiło
gość
2 lata temu
Koleżanki celebrytki kupią!
...
Następna strona