Żona Grabowskiego opowiada o ostatniej rozprawie: "Podważał kompetencje lekarzy. Był bardzo agresywny, krzyczał!"
anita kruszewska
03.11.2017 12:45

Żona Grabowskiego opowiada o ostatniej rozprawie: "Podważał kompetencje lekarzy. Był bardzo agresywny, krzyczał!"

"To była straszna rozprawa, wyszłam w trakcie rozstrzęsiona, prawie zasłabłam" - wyznaje Anita Kuszewska.

Podziel się
Dodaj komentarz

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska pomimo dzielącej ich różnicy wieku, osiem lat temu zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Niestety, zaledwie po kilku latach sielanki los postanowił wystawić ich związek na próbę, której nowożeńcy nie przetrwali. Udar Anity Kruszewskiej okazał się wyrokiem dla ich małżeństwa. Grabowski nie wywiązał się z obietnicy bycia przy żonie "w zdrowiu i w chorobie". Nie wspierał jej ani w czasie choroby, ani tuż po niej. Nie zamierza również dzielić się z nią majątkiem.

Tydzień temu informowaliśmy o tragicznym przebiegu ostatniej rozprawy, po której Kruszewska opuściła salę rozpraw w fatalnym stanie. Blada, zrozpaczona kobieta zupełnie nie przypominała siebie sprzed lat. Na łamach Super Expresssu żona Grabowskiego postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia:

To była straszna rozprawa, wyszłam w jej trakcie roztrzęsiona. On był bardzo agresywny, krzyczał. Prawie zasłabłam, bo usłyszałam wiele bzdur oraz ataków. W sądzie Andrzej podważał kompetencje lekarzy, według niego wszyscy mnie źle zdiagnozowali, rezonanse nie działały, a ja nie miałam udaru... Jak można udawać udar?! - pyta zrozpaczona kobieta.

Wszystko po to, żeby nie doszło do uczciwego podziału majątku. A ja chcę tylko tego, żeby to, czego razem się dorobiliśmy, zostało sprawiedliwie podzielone... On upiera się przy swoim. Tylko 10% wartości ma być dla mnie.

Małżonkowie walczą głównie o willę, którą wspólnie wybudowali pod Warszawą. Grabowski nie chce dopuścić do podziału nieruchomości, ani wypłacić należącej się Kruszewskiej części. Anicie ciężko w to uwierzyć. Najpierw mężczyzna, za którego wyszła, zostawił ją w chorobie i zajął się pracą, a teraz próbuje pozbawić ją także środków do życia.

Znałam go tyle lat, kochałam, a teraz nie poznaję go. On, mając na względzie nasze wspólnie przeżyte lata, powinien zachować jakąś godność, klasę... Póki nie unormujemy sprawy dotyczącej rozdzielności majątkowej, nie ma co myśleć o sprawie rozwodej - powiedziała Kruszewska.

**Trudny rozwód Grabowskiego. Żona nie stawiła się w sądzie

**

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
03-11-2017

GośćAndrzej jesteś mega KIEPSKI😨😨😨

03-11-2017

gośćmam nadzieję że nikt tego śmierdzącego, opasłego buca już nigdzie nie zatrudni

03-11-2017

GośćChyba sie wczuł za mocno w role Kiepskiego :/ Wspolczuje kobiecie :(

03-05-2019

DamianMłode osoby piszą "wstyd Ferdek" A później jak przyjdzie co do czego przy rozwodzie to chcą aby druga osoba dostała jak najmniej

02-05-2019

gośćStart wieprz!

02-05-2019

BbZawsze podejrzewałem że Grabowski to Me. da i kawał ch.. ja.

14-11-2017

gość Panie Grabowski nie sądziłam że spa na taki cham .

10-11-2017

gośćoficjalnie wpisuję go na listę: ludzkie ścierwo. stary ch.j zamierza zabrać ten majątek do grobu?

10-11-2017

gośćNie brać się za żonatych, na nieszczęściu cudzym się nie buduje. Takie skutki, nie szanował pierwszej, to jakim prawem następna myślała, że w czymś … Czytaj całość

10-11-2017

jazzGrabowski to strasznie paskudny człowiek. On nie lubi kobiet, jak się wypowiada o nich to coś strasznego. Niech go piekło pochłonie.