Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Grabowskiego opowiada o ostatniej rozprawie: "Podważał kompetencje lekarzy. Był bardzo agresywny, krzyczał!"

400
Podziel się:

"To była straszna rozprawa, wyszłam w trakcie rozstrzęsiona, prawie zasłabłam" - wyznaje Anita Kuszewska.

Żona Grabowskiego opowiada o ostatniej rozprawie: "Podważał kompetencje lekarzy. Był bardzo agresywny, krzyczał!"

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska pomimo dzielącej ich różnicy wieku, osiem lat temu zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Niestety, zaledwie po kilku latach sielanki los postanowił wystawić ich związek na próbę, której nowożeńcy nie przetrwali. Udar Anity Kruszewskiej okazał się wyrokiem dla ich małżeństwa. Grabowski nie wywiązał się z obietnicy bycia przy żonie "w zdrowiu i w chorobie". Nie wspierał jej ani w czasie choroby, ani tuż po niej. Nie zamierza również dzielić się z nią majątkiem.

Tydzień temu informowaliśmy o tragicznym przebiegu ostatniej rozprawy, po której Kruszewska opuściła salę rozpraw w fatalnym stanie. Blada, zrozpaczona kobieta zupełnie nie przypominała siebie sprzed lat. Na łamach Super Expresssu żona Grabowskiego postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia:

To była straszna rozprawa, wyszłam w jej trakcie roztrzęsiona. On był bardzo agresywny, krzyczał. Prawie zasłabłam, bo usłyszałam wiele bzdur oraz ataków. W sądzie Andrzej podważał kompetencje lekarzy, według niego wszyscy mnie źle zdiagnozowali, rezonanse nie działały, a ja nie miałam udaru... Jak można udawać udar?! - pyta zrozpaczona kobieta.

Wszystko po to, żeby nie doszło do uczciwego podziału majątku. A ja chcę tylko tego, żeby to, czego razem się dorobiliśmy, zostało sprawiedliwie podzielone... On upiera się przy swoim. Tylko 10% wartości ma być dla mnie.

Małżonkowie walczą głównie o willę, którą wspólnie wybudowali pod Warszawą. Grabowski nie chce dopuścić do podziału nieruchomości, ani wypłacić należącej się Kruszewskiej części. Anicie ciężko w to uwierzyć. Najpierw mężczyzna, za którego wyszła, zostawił ją w chorobie i zajął się pracą, a teraz próbuje pozbawić ją także środków do życia.

Znałam go tyle lat, kochałam, a teraz nie poznaję go. On, mając na względzie nasze wspólnie przeżyte lata, powinien zachować jakąś godność, klasę... Póki nie unormujemy sprawy dotyczącej rozdzielności majątkowej, nie ma co myśleć o sprawie rozwodej - powiedziała Kruszewska.

**Trudny rozwód Grabowskiego. Żona nie stawiła się w sądzie

**

KOMENTARZE
(400)
Gość
5 lata temu
Andrzej jesteś mega KIEPSKI😨😨😨
gość
5 lata temu
mam nadzieję że nikt tego śmierdzącego, opasłego b**a już nigdzie nie zatrudni
Gość
5 lata temu
Chyba sie wczuł za mocno w role Kiepskiego :/ Wspolczuje kobiecie :(
gość
5 lata temu
Wstyd Ferdek!!!
gość
5 lata temu
Naprawdę szkoda mi tej kobiety, ale tak to jest jak sie za starego dziada bierze. Kasa przesłania zdrowy rozsądek. A kasa to nie wszystko, co sie w życiu liczy.
Najnowsze komentarze (400)
Damian
3 lata temu
Młode osoby piszą "wstyd Ferdek" A później jak przyjdzie co do czego przy rozwodzie to chcą aby druga osoba dostała jak najmniej
gość
3 lata temu
Start wieprz!
Bb
3 lata temu
Zawsze podejrzewałem że Grabowski to Me. da i kawał ch.. ja.
gość
5 lata temu
Panie Grabowski nie sądziłam że spa na taki cham .
gość
5 lata temu
oficjalnie wpisuję go na listę: ludzkie ścierwo. stary ch.j zamierza zabrać ten majątek do grobu?
gość
5 lata temu
Nie brać się za żonatych, na nieszczęściu cudzym się nie buduje. Takie skutki, nie szanował pierwszej, to jakim prawem następna myślała, że w czymś jest lepsza?
jazz
5 lata temu
Grabowski to strasznie p******y człowiek. On nie lubi kobiet, jak się wypowiada o nich to coś strasznego. Niech go piekło pochłonie.
Ofelia
5 lata temu
A co juz cycorow nie pokazyje i nozek....i wodki nie pije...._ a swoja droga to te stare chopy maja za swoje ,zeniaczki na stare lata im sie zachciewa.Taniej wyniesie zatrudnienie gospodyni domowej. Pozdrawiam tez Janka Nowickiego.
gość
5 lata temu
Ciekawe hahahah taka biedna nie zapomnij tylko o tym, że od ponad roku jesteś w związku z innym mężczyzną. Nie rób z siebie biedactwa bo tak naprawdę jesteś potworem. Taka chora i zmarnowana, a na wakacje co chwila jeździsz ze swoim nowym partnerem. W szafie same markowe ciuchy. Traktujesz innych ludzi jak ściery. LUDZIE NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ !!!!!!
gość
5 lata temu
tzn ile ta Pani wniosła do WSPOLNEGO majatku?50%?
KOBIETA
5 lata temu
Zostawil pierwsza zone a teraz by chętnie do niej wrocił . Wcale mi nie szkoda starego PRYKA.
Ffd
5 lata temu
Tylko Pazdziochowa nauczylaby go kultury i rozumu!!!!
gość
5 lata temu
ak tak czulem ze ferdek kiepski to jest on tak w zyciu jak I na ekranie
Mors
5 lata temu
Może zapytalibyscie drugą stronę jak było? Bo tak to jest zwykła propaganda.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie