Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Hani Lis została oszukana! "To nie jest kraj dla starych ludzi! JAK MOŻNA?"

323
Podziel się

"Jak Panu nie wstyd "miły panie"? Dostał pan już premię za oszustwo?" - pyta oburzona dziennikarka i nagłaśnia praktyki nieuczciwej firmy.

Mama Hani Lis została oszukana! "To nie jest kraj dla starych ludzi! JAK MOŻNA?"
bDXUaTNh

Co jakiś czas w mediach pojawia się informacja o kolejnych "firmach" oszukujących starszych ludzi. Ich przedstawiciele próbują nakłaniać - często niestety skutecznie - na zakup produktów bądź usług w nieuczciwy sposób. Ostatnio ofiarą takiej sytuacji padła matka Hanny Lis, do której drzwi zapukał przedstawiciel niejakiej "Twojej Telekomunikacji".

To nie jest kraj dla starych ludzi, czyli ostrzeżenie przed firmą Twoja Telekomunikacja i jej podobnymi, żerującymi na łatwowierności i dobrych sercach naszych Seniorów- zaczęła Hania na Instagramie. Do mojej kochanej mamy zapukał przemiły Pan, oferując jej, jak twierdził, prezent. Przedstawił się jako pracownik firmy Orange. Pierwsze kłamstwo. Wręczył przykutej do łóżka mamie nowy telefon, w podzięce za to, iż od lat jest wierną klientką Orange'a. Prawda, mama jest klientką firmy Orange, ale ten Pan przyszedł, a właściwie naszedł i oszukał mamę w imieniu konkurencji, wspomnianej wcześniej Twojej Telekomunikacji. Miły Pan poprosił mamę o podpisanie pokwitowania "prezentu". Mama powiedziała Panu, że niedowidzi, ale Pan zapewnił, ze nie ma problemu, ze to przecież tylko zwykle pokwitowanie. Dziś okazuje się, ze miły pan i jego firemka to zwykłe hieny, wykorzystujące słabość, chorobę, starość. Mama podpisała prośbę o przeniesienie numeru do Twojej Telekomunikacji, która teraz mówi, ze nie ma problemu, mama może wycofać się z umowy, ale za "drobną opłatą" w wysokości 1600 złotych. W jakim świecie my żyjemy? Jak można tak bezwstydnie, bez skrupułów zarabiać na ludzkiej ułomności? Jak Panu nie wstyd "miły panie"? Dostał pan już premię za oszustwo? Własnej mamie też pan wręczy taki prezent? Panie Marku Montoya (prezes zarządu Twojej Telekomunikacji, jak czytam w KRS), fajnie tak nabijać kabzę na czyimś nieszczęściu? Żeby się to panu czkawką odbiło przy kolejnym łyku szampana - napisała zbulwersowana dziennikarka.

Uda jej się skutecznie nagłośnić sprawę i pociągnąć do odpowiedzialności nieuczciwą firmę?

bDXUaTNj

**Hania Lis pali w samochodzie…

bDXUaTNp

**

bDXUaTNK
KOMENTARZE
(323)
gość
3 lata temu
Słusznie napisała! Takich przypadków wykorzystywania i okradania starszych ludzi są tysiące. Niech się ktoś wreszcie za to bezprawie zabierze.
gość
3 lata temu
dobrze podsumowała oszuścików
gość
3 lata temu
trzymam kciuki aby wiecej gwiazd bylo tak odwaznych w naglasnianiu tego typu spraw!
bDXUaTNL
Gość
3 lata temu
ŚWINIE, A NIE LUDZIE.
Gość
3 lata temu
Jakie podobne
Najnowsze komentarze (323)
gość
3 lata temu
I co dalej z tym oszustwem p.Haniu ,idzie jakoś się z tego wyplątać ?
gość
3 lata temu
ALE....tez jestem przeciw oszukiwaniu starszych ,tez mam swelatka...ale jesli ta pani jest przykuta do wózka...to jak wszedl ten pan?A..jesli KTOS ,byl z ów pania nie reagowala na takie zalatwienie sprawy ,wiec jak to bylo?
gość
3 lata temu
hanka masz rację w tej sprawie ,ale powiedz jak oszukiwałas przyjaciólkę jak się gżiłaś z hieną co?
aaa
3 lata temu
Niech sie Pani Hania przez chorą mamę nie lansuje, wstyd, chora mama przykuta do łóżka a kto miłemu panu drzwi otworzył? sama była w domu bez opieki? a może jakiś c****ł bez szkoły? co to nie wie jak na coś takiego zareagować? Niech sie Pani nie ośmiesza.
gość
3 lata temu
za oszustwo do więzienia
Wujek Samo Zł...
3 lata temu
Hanka, jestesmy z tobą. SPRAWA DO WYGRANIA a ci naciagacze szybko dostana wiele podobnych pozwow jak sadze. SWIETNA ROBOTA Z TYM NAGLOSNIENIEM SPRAWY
Drugi sort
3 lata temu
brawo Pani Haniu, pognac chamstwo,po prostu świnie
gość
3 lata temu
A co z oszukanymi przez Amber Gold? Dlaczego o ich prawach nie mówisz Haneczko? Wtedy lisek by ci nie dał.
bDXUaTND
gość
3 lata temu
"Hania" to może być mała dziewczynka, a nie stare b****o! Pudlu, przestań nazywać tę starą rurę Hanią!
gość
3 lata temu
Kto ochrania tą firme i pozwala jej nadal funkcjonować ? A co robi policja,prokuratura i sądy ?
gość
3 lata temu
Pani Kedaj to matka p. Lis.....Googul powie kto to był i co robił
Gość
3 lata temu
Niestety nic im nie zrobi miała 14 dni na odstąpieniw od umowy. Teraz płać i płacz
Asia S.
3 lata temu
Nigdy bym nie napisała "starych ludzi".
gość
3 lata temu
Tępić bandziorstwo! A swoją drogą starość jest STRASZNA
...
Następna strona
bDXUaTOf