Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weinstein zatrudniał AGENTÓW WYWIADU, którzy śledzili jego ofiary? "Był gotów zapłacić 600 tysięcy dolarów za uciszenie sprawy"

106
Podziel się:

Dziennikarz "New Yorkera" dotarł do wstrząsających informacji. "Opłacał też dziennikarzy, który mieli dowiadywać się od gwiazd, jakie mają zarzuty wobec Weinsteina".

Weinstein zatrudniał AGENTÓW WYWIADU, którzy śledzili jego ofiary? "Był gotów zapłacić 600 tysięcy dolarów za uciszenie sprawy"

Rok 2017 przejdzie do historii Hollywood jako jeden z najbardziej burzliwych. Ujawnienie seks skandalu z Harveyem Weinsteinem w roli głównej, które udało się dzięki odważnym wyznaniom aktorek i śledztwu amerykańskich dziennikarzy odbiło się szerokim echem na świecie. Nic chyba nie jest już w stanie powstrzymać lawiny kolejnych oskarżeń, nie tylko wobec Weinsteina:

Weinsteinowi, któremu można nadać niechlubny przydomek "ojca chrzestnego" jednego z największych skandali w Hollywood, błyskawicznie odebrano wszelkie zaszczyty. Został już wykluczony z przyznającej Oscary Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, której był członkiem od ponad 20 lat. Najnowsze doniesienia, które właśnie ujrzały światło dzienne, rzucają na niego jeszcze mroczniejsze światło.
Dziennikarz New Yorkera, Ronan Farrow, dotarł do informacji dotyczących... współpracy producenta z izraelskim wywiadem.

Harvey miał opłacić działania Black Cube - jednostki śledczej utworzonej przez byłych agentów Mosadu - by zebrać informacje na temat jego domniemanych ofiar. Pomagała mu w tym też znana światowa korporacja Kroll, zatrudniająca agentów wywiadu.

Dziennikarz dowiedział się, że Weinstein zaoferował 600 tysięcy dolarów w zamian za powstrzymanie pubikacji dotyczących skandalu. Jedna z agentek wynajętych przez niego miała nawet udawać... aktywistkę, której zadaniem było "wyciągnięcie" informacji od Rose McGowan.

To jednak nie wszystko. Weinstein wynajmował też "dziennikarzy", którzy prowadzili osobne śledztwo - mieli za zadanie dowiedzieć się, jakie konkretnie oskarżenia mają przeciwko niemu aktorki. Dochodzenie dziennikarza wykazało też, że ekipa Weinsteina próbowała dotrzeć do... bliskich dziennikarzy zaangażowanych w sprawę.

Harvey Weinstein jest coraz bliższy wylądowaniu w więzieniu?

Zbieramy dowody na potrzeby możliwego nakazu aresztowania - poinformował ostatnio Robert Boyce z wydziału detektywistycznego nowojorskiej policji.

**Gwiazdorzy Hollywood oskarżani o molestowanie

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(106)
gość
5 lata temu
teraz sie dziwicie ze ofiary milcza? bo taki kazdego nasle zeby zastraszyc, uciszyc, skompromitowac a samemu taka dziewczyna co moze zrobic.
gość
5 lata temu
A autor tego postu do tytułu idioty roku.
Gość
5 lata temu
Biedroń na prezydenta! Owsiak na ministra zdrowia!
Gość
5 lata temu
Wieprz
gość
5 lata temu
hollywood to dno, a jego przypadek to tylko wierzcholek gory lodowej. pytanie, komu podpadl...
Najnowsze komentarze (106)
Gość
4 lata temu
Biedna Rose?! Niezły sposób na zwrócenie na siebie uwagi gdy kariera tkwi w miejscu... wzięła kasę, a teraz gdy jest szansa się wybić, bo temat na topie to robi z siebie ofiarę. Jak taka trauma, to po co tworzy serial dokumentalny o swoim "cierpieniu"??!
toja
5 lata temu
większość zboków to ż***i
matkapolka
5 lata temu
dla mnie ciekawe jest to, że większość zborów jest w różnym stopniu pochodzenia żydowskiego... czyżby miało to związek z O brzezaniem???
gość
5 lata temu
Andrzej Zuławski w książce "Nocnik" opisał Weinsteina nazywają Go "największym knurem Hollywood"!!! U nas książka była wyśmiewana, a Zuławski zawarł w niej proroctwo!
gość
5 lata temu
Dawały to brał...
Gość
5 lata temu
A wszystkie się tak ładnie obok niego uśmiechały...
gość
5 lata temu
Rosati za darmo mu dawałq
gość
5 lata temu
on wygląda jak żydowski wieprz czyli oksymoron
gość
5 lata temu
to pisał Maciarewicz w obronie Misiewicza
gość
5 lata temu
a ja myślę, że raczej nie kobieta, ale specjalnie użyto formy żeńskiej...
gość
5 lata temu
"Jedna z agentek wynajętych przez niego miała nawet udawać... aktywistkę, której zadaniem było "wyciągnięcie" informacji " - to jest dopiero p***a robota. Gorsze nawet niż naciąganie emerytów na garczki i kołdry!!
Gość
5 lata temu
Spaślak. Mam ogromną nadzieję, że trafi do więzienia i tam karma do niego wróci z podwójną siłą.
gość
5 lata temu
a rosati nadal milczy???
Gość
5 lata temu
Jakby to robily dla wyzej wymienionych celow to by sie do tego nie przyznaly . Myslenie nie boli .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie