Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hania Lis zapowiada walkę z firmą, która oszukała jej mamę: "Nie zgadzam się na takie skurwy*yństwo!"

328
Podziel się

Dziennikarka ujawniła personalia naciągacza, który odwiedził seniorkę w jej mieszkaniu i doprowadził do podpisania podejrzanej umowy.

Hania Lis zapowiada walkę z firmą, która oszukała jej mamę: "Nie zgadzam się na takie skurwy*yństwo!"
bEpTJfDV

We wtorek na Instagramie Hanna Lis podzieliła się bulwersującą historią dotyczącą oszustwa jakiego ofiarą padła jej mama. Do drzwi kobiety zapukał przedstawiciel jednej z firm telekomunikacyjnych, podając się za pracownika Orange. Żerując na naiwności (i słabym wzroku) starszej pani naciągnął ją na podpisanie umowy przeniesienia numeru do niejakiej "Twojej Telekomunikacji". Teraz mama dziennikarki nie może zrezygnować z usługi bez zapłaty kary w wysokości 1600 złotych.

Jak Panu nie wstyd "miły panie"? Dostał pan już premię za oszustwo? - pytała oburzona Hania na swoim profilu.

bEpTJfDX

Lis zapowiedziała, że nie zostawi tak tej sprawy i skontaktowała się ze wspomnianą firmą, a efekt rozmowy zrelacjonowała na Instagramie. Okazuje się, że wcale niełatwo się było dodzwonić do ludzi, którzy z takim upodobaniem nachodzą potencjalnych "klientów" w domach.

Po wielu próbach udało mi się dodzwonić do Twojej Telekomunikacji. Myśleli, ze rozmawiają z Mamą. Zapytałam dlaczego "mnie" oszukali. Pan na infolinii powiedział, ze mogę złożyć skargę na "Miłego Pana", który podając się za pracownika Orange oszukał moją Mamę (i zapewne wielu innych Seniorów). Dodał, że w ramach "zawartej" umowy, za sześć złotych brutto, mam gwarancje, że gdybym znalazła się i zmarła w szpitalu, anulują koszty rezygnacji z umowy! - pisze zdumiona Hanna.

Następnie dziennikarka ujawnia imię i nazwisko naciągacza, który odwiedził jej mamę.

Podał też nazwisko oszusta, który naciągnął Mamę. Pozdrawiam Pana, Panie Rafale Marciniak! Niech Pan zerknie na to zdjęcie: ta starsza Pani była kiedyś młodą kobietą - pisze Hania nawiązując do zdjęcia mamy z czasów młodości. Wtedy nie dałaby się Panu oszukać, więc nawet by Pan nie próbował, czyż nie? Ilu starszych ludzi Pan naciągnął?

bEpTJfEd

Lisica w ostrych słowach zapowiada, że pociągnie nieuczciwą firmę do odpowiedzialności. Jednocześnie podziękowała internautom za wyrazy wsparcia.

Tym razem Pan i Pańska firma mieliście pecha. Bo ta starsza dziś Pani, 47 lat temu pchała w wózku kogoś, kto nie zgadza się na takie skurwy*yństwo. Z góry, a raczej z dołu przepraszam za użycie mocnego, ale jedynego pasującego do sytuacji słowa. Dziękuje Wam wszystkim Kochani za dobre słowo i Wasze historie. Nie odpuszczać. Walczmy razem o naszych Rodziców, Dziadków, Bliskich - zaapelowała.

bEpTJfEe

**Roztańczona Lisica w butiku Jemioła

bEpTJfEf

**

bEpTJfEy
KOMENTARZE
(328)
Gość
4 lata temu
Super Haniu! Działaj !!! Bo uratujesz tysiące innych !
Gość
4 lata temu
Nie zawsze, ale tu ją popieram.
gość
4 lata temu
Ma kobieta racje! Mówi w imieniu tych, którzy żyją uczciwie. Brawo!
bEpTJfEz
Gość
4 lata temu
Bardzo dobrze! Rodzine trzeba chronić. Brawo!
gość
4 lata temu
I DOBRZE HANKA WALCZ Z NIMI Z TYMI S**********I
Najnowsze komentarze (328)
gość
4 lata temu
Lisica obudzila sie po 20 latach pracy jako pseudo-dziennikarka, gdyby ona i jej maz zajmowali sie prawdziwym dziennikarstwem a nie dzinnikarzowaniem na polityczne zlecenie, wiedzieliby jak naprawde wyglada Polska...
gość
4 lata temu
Trzymam kciuki p. Haniu -- jaka pani podobna do mamy
gość
4 lata temu
Kiedyś miałam możliwość pracowania w ten sposób. Zapewniano mnie, że jedziemy do stałych klientów Orange, w rzeczywistości chodziliśmy po domach ludziom tym o wiele bardziej potrzebna była pomoc niż jakaś cholerna umowa. Zrezygnowałam po jednym dniu mimo, iż pieniędzy potrzebowałam. Nie umiem tak kręcić, oszukiwać biednych i chorych ludzi. Ale ludzie kupią wszystko od palanta, który ma 190 cm.
gość
4 lata temu
Łał, ale ją teraz wszyscy uwielbiacie.
AJWAJ LEWAKI
4 lata temu
no tak w latach 90 mamusia naslala by cale sb i ormo a tak to lipa lisy obrywaja z kazdej strony
gość
4 lata temu
KARMA WRACA JEBA.NE LISY
gość
4 lata temu
5 razy dziennie powtarzajcie swoim starszym rodzicom, żeby nie wpuszczali NIKOGO do domu, jak są sami. Niestety, starsze osoby, często będące same w domu, dla towarzystwa i pogadania, wpuszczają obcych.
Gość
4 lata temu
Brawo!!! Wyrwać serce s**********i!!!
bEpTJfEr
Gość
4 lata temu
Piękna kobieta z jej matki i w dodatku bez sk****ałego, mściwego wyrazu twarzy jak u Hanki.
gość
4 lata temu
Od umowy podpisanej poza siedzibą firmy można odstąpić w ciągu 14 dni.
Gość
4 lata temu
To jeszcze pochwal się kim byli twoi rodzice
gość
4 lata temu
Brawo TY Hanka.
gość
4 lata temu
I dobrze!!!
gość
4 lata temu
Zwykli ludzie nie interesowali cie ale gdy mamusi stala sie krzywda to pieje w tvn
...
Następna strona
bEpTJfET