Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ksiądz krytykuje Gessler za porównanie marchewek do wibratorów: "Ona jest NIEWYŻYTA SEKSUALNIE! Chodzi na boki, to choroba!"

343
Podziel się

Magda doczekała się już pierwszej opinii za bycie kulinarno-seksualnym guru. Będzie jej miło?

Ksiądz krytykuje Gessler za porównanie marchewek do wibratorów: "Ona jest NIEWYŻYTA SEKSUALNIE! Chodzi na boki, to choroba!"
bEgjZpqt

Magda Gessler robi, co może, by przyciągnąć widzów do swojego nowego show Sexy Kuchnia. Podobno producenci liczą, że prowadzone przez nią programy kulinarne zarobią 100 milionów złotych dla stacji, więc poprzeczkę zawieszono wysoko. Jej samej zaproponowali podobno milion złotych. Trudno się dziwić, że się stara.

Restauratorka od kilku miesięcy zapowiada, że afrodyzjaki będzie testowała na swoim partnerze, Waldemarze Kozerawskim, a potem doniesie, co się po nich zmieniło w sypialni: Gessler zostanie "SEKSUALNYM GURU"... za MILION ZŁOTYCH!

W pierwszym odcinku swojego nowego programu zaskoczyła zaś widzów informacją, że marchewki są powszechnie stosowane jako wibrator w żeńskich klasztorach.

bEgjZpqv

Wygląd marchewki jest jednoznaczny - błysnęła w telewizji. Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora. Wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka.

Wypowiedź Gessler nie wszystkim przypadła do gustu. W rozmowie z Super Expressem pallotyn ksiądz Ryszard Halwa, redaktor naczelny miesięcznika Moja Rodzina, szef poradni im. świętego Jana Pawła II z oburzeniem komentuje słowa Gessler. Jego zdaniem podważanie moralnej czystości zakonnic, które poświęciły życie Bogu wynika wyłącznie stąd, że Magda sama jest niewyżyta seksualnie i "chodzi na boki". Duchowny przypuszcza także, że restauratorka może być chora psychicznie.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich - wyjaśnia w tabloidzie. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem obadaniach seksualnych zachowań zakonnic. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym , że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża, ale ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają "seks z samym sobą" uważają, że wszyscy tak muszą. Taki człowiek nie może zrozumieć, że można żyć w celibacie, bez zaspokajania sfery seksualnej "marchewkami" jak mówi Gessler, on musi zaspokajać sferę seksualną, a im częściej to robi, to szuka nowych wrażeń. To jest choroba.

bEgjZpqB

_

bEgjZpqC

_

_

bEgjZpqD

_

**Kiedy Magda Gessler zostanie babcią? Jej córka skomentowała sprawę

bEgjZpqE

**

bEgjZpqW
KOMENTARZE
(343)
gość
4 lata temu
Taa...kościół i celibat. Przestań ściemniać!
Gość
4 lata temu
hipokryzja duchownych jest niesamowita. nie wszystkich oczywiście, ale przecież to ludzie tacy jak my, więc niech nie robią z siebie świętych
R
4 lata temu
Ależ sensacja :) Przecież z tą marchewką to prawda znana od stuleci. Tylko ksiądz nie słyszał i zdziwiony?
bEgjZpqX
gość
4 lata temu
Ksiezulku, byles jej materacem, ze wiesz tak dobrze wiesz , ze chodzila na boki?????? Wstyd dziadu
Gość
4 lata temu
Może i dowaliła, ale ja uważam, że to może być prawda...:D
Najnowsze komentarze (343)
Gość
2 lata temu
Ksiądz chyba raczył zapomnieć o swoich ekscesach w Hurghadzie. Czy pamięta jak wyrywał kobiety posługując się fałszywym imieniem ?
zniesmaczona
4 lata temu
Dajmy klerowi spokoj , i taka ma sporo do wyjasnienia , a od Gessler wymagam wiecej oglady , kultury , elegancji ... a nie te idiotyczne teksty , juz to por , juz to marchewka , co tam jeszcze wlozyc sobie mozna , a fe !!!
gość
4 lata temu
I KTO TO MÓWI I OBRAŻA . Święci się odzywają .Słyszałam również o świecach .
gość
4 lata temu
Co wy luddzie jestescie nienormalni .Ta idjotka p****ala wam zdrowe spojrzenie na sex .Niech zostawi te warzywa do spozywania a nie do ze Tal powiem j****ia Pycholka co w jej glowie jest. Wstydu niema niech zajmie sie garami albo poszuka dobrego psychiatry
oppo
4 lata temu
to jak pawlowicz podala do sadu owsiaka za ten brak seksu i chce 200 tys. to ile by zgarnela gessler za ''skoki na boki'' gdyby to byl normalny kraj?
gość
4 lata temu
to tylko manipulacja żeby była sensacja potem oglądalność i kasa kasa
Gość
4 lata temu
Kto by z tą obleśna kucharką uprawiał seks to czupiradlo jest straszne szkoda marchewki
gość
4 lata temu
na głowie makaron, to i w głowie...albo gorzej flaki z olejem i to śmierdzące na odległość zepsutym mysleniem lub raczej procesem imitującym myslenie...
bEgjZpqP
gość
4 lata temu
nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka i nie generalizujmy, i nie obrażajmy...bo czarne protesty zaczną się i z innej strony, bo jakim prawem ośmieszać kogoś?Lesbijki na takie wyśmiewanie nie pozwoliłyby sobie.
gość
4 lata temu
Pani Magdo prosimy o dowody, nagrania, źródła skąd Pani bierze takie historie? A na marginesie program mało ambitny jeżeli widzów ma przyciągać prostackimi tekstami, czy przykładami nie wiadomo skąd, nie podpartymi merytorycznie na dodatek. Zycie nie kręci się wokół seksu i nie wszystkim przedmioty codziennego użytku czy warzywa o których pani mówi kojarzą się z seksem. Rozumiem reakcje i oburzenie księdza, gdyby to samo powiedziała o lesbijkach czy gejach lobby rozpętałoby nie lada burze, taka to tolerancja i brak szacunku w stosunku do wartości które inni wyznają, bardzo niskie i prymitywne jak i idea tego programu. Ale jeśli ktoś sam jest marchewka na marchewkowym polu to co innego może myśleć, o ile marchewki myślą...Proszę błysnąc intelektem i stworzyć cos naprawdę z klasą, potrafi pani?
gość
4 lata temu
Ta Gessler jest chora na głowę,wszystko zrobi za kasę,ośmiesza się stare babsko.Ten ksiądz ma rację,gada o niby narzeczonym a jest sama,kto by takie cielsko chciał,ixowate nogi ,beznadziejna wymowa,no może Miszczak...
Anna
4 lata temu
Po co ksiądż wchodził w dyskusje w tym temacie...PO CO????
gość
4 lata temu
przeciez to wszyscy wiedza, ze zakonnice nie wiedza co to wibrator, a ksieza nie wala konia
Gość
4 lata temu
Madzia mówi prawdę . A księża takie luźne sutanny mają żeby nie było widać jak na mszy konia walą hahahaha
...
Następna strona
bEgjZprr