Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lewandowski wyprodukuje płytę Donatana (!): "Połączyła nas muzyka, a MUZYKA NIE ZNA GRANIC"

114
Podziel się

Robertowi najwidoczniej nie przeszkadzają oszustwa finansowe i wykorzystywanie poczatkujących artystów przez Donatana. Ania zostanie drugą Cleo?

Lewandowski wyprodukuje płytę Donatana (!): "Połączyła nas muzyka, a MUZYKA NIE ZNA GRANIC"
bCPJMHuJ

Robert Lewandowski jest obecnie najlepiej opłacanym polskim piłkarzem. Miesięczne zarobki zawodnika Bayernu Monachium oscylują w okolicy 300 tysięcy złotych. Zwykłym śmiertelnikom ciężko sobie wyobrazić, co można zrobić z takimi pieniędzmi. Najwidoczniej nie wie tego sam Lewy, który chwyta się każdego możliwego biznesu, by jeszcze powiększyć fortunę. Najpierw kupił lokal gastronomiczny, który z racji miejsca swojego powstania skazany jest na wyłącznie sezonowe funkcjonowanie, a teraz inwestuje w muzyka, który przy poprzednich projektach wykorzystywał swoich współpracowników.

bCPJMHuL

Jak się okazuje, nie stanowiło to żadnej przeszkody dla bogatego piłkarza, by zainwestować w projekt. Wszak Robert nie musi się martwić o brak gratyfikacji. Zresztą, biorąc pod uwagę doszczętnie zniszczony wizerunek Donatana, nie ma co wróżyć spektakularnego sukcesu w sprzedaży.

Album, w którym Robert Lewandowski pełnić będzie rolę producenta wykonawczego (!), pojawi się na rynku już za kilka tygodni. Jakub Zajdel, dyrektor ds. PR z agencji Stor9 reprezentującej piłkarza zapewnia, że rola "Lewego" nie zakończy się na wyłożeniu gotówki na stół:

bCPJMHuR

Wspólny projekt z Donatanem jest niczym innym jak inicjatywą twórczą obu Panów wywołaną zamiłowaniem do muzyki, która w przypadku obu odgrywa ważną rolę w życiu. Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia, lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją. Mimo sporej zajętości Roberta Lewandowskiego jest on bardzo zaangażowany we wszelkie działania związane z powstawaniem tego materiału - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych Robert poinformował o współpracy z Donatanem, podkreślając istotną rolę muzyki w ich relacji: Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic - napisał.

Biorąc pod uwagę zamiłowanie producenta do modelek ubijających masło, myślicie, że Ania zostanie drugą Cleo albo Luxurią Astaroth?

bCPJMHuS
bCPJMHuT

**Adam Nawałka: Robert Lewandowski jest nie do zastąpienia

bCPJMHuU

**

bCPJMHvm
KOMENTARZE
(114)
Gość
3 lata temu
Robert. Nie rób tego. Ten gość jest żałosny.
gość
3 lata temu
PRZESTANCIE PROMOWAC TYCH PROSTAKOW
Kasia
3 lata temu
Oboje beznadziejni. mam dosc lewandowskiego, a ta gruba s****a w*n do stodoly krowy doic
bCPJMHvn
Gość
3 lata temu
Buahahaha padlam😂
gość
3 lata temu
Ania bedzie "ubijac" malo Donatanowi ;)
Najnowsze komentarze (114)
gość
3 lata temu
Zanim kogos osadzisz, to moze (polecam), zapytaj sie osobiscie tej osoby (ktora wlasnie osadzasz), co bylo powodem, ze tak tak wlasnie zrobila???
gość
3 lata temu
Jeśli ktoś NAPRAWDĘ kocha muzykę, to nie tworzy i nie słucha takiego goowna jak twórczość Donatana. Bez przekazu, na masówkę, na zarobek.
gość
3 lata temu
Przestanie pisać Lewandowski to i tamto mamy juz dosc tego bohater narodowy kur....... Ciemny narod
gość
3 lata temu
Lewy współczesny Leonardo da Vinci , człowiek renesansu , taki talent no, no , no kto by pomyślał.......!?😕
Gość
3 lata temu
Koleś zarabia 15mln euro rocznie a wg pudelka 300 tys zł miesięcznie no rzetelność tych amatorów porazajaca
gość
3 lata temu
Co za t**a, bezmyślna twarz Lewandowskiego. To czółko, poziome ,,bruzdy,, i to spojrzenie. Wszystko wiadomo. No i sam pomysł potwierdza powyzsze.
gość
3 lata temu
a niech produkuje, nie za pudlowa kase :D
gość
3 lata temu
Różni ich tylko krata na brzuchu i ilość zer na koncie może coś tam wyjdzie heheh
bCPJMHvf
wiesiek
3 lata temu
gruby swinski ryj
TD
3 lata temu
300 tysięcy zł. miesięcznie? Skąd Wy to bierzecie? Tygodniowo ma więcej...
Gość
3 lata temu
Polaczyla nas muzyka a MUZYKA nie zna granic TYLKO.Wodecki spiewal zacznij od BACHA.Rafal Blechcz od Bacha zaczynal i gra na calym Swiecie Chopina i Mozarta i nie potrzebuje reklam zeby jego bilety sprzedawaly sie w jeden dzien.
LEWANDOWSKI
3 lata temu
jestes najlepszy w tym co robisz.chce CIE ogladac tam gdzie jestes magikem i za to uwielbiaja Cie miliony polakow.LEWANDO
Gość
3 lata temu
Przykład tego jak można sie samemu zniszczyć.
gość
3 lata temu
Intelektualnie pasują do siebie ,obydwaj nie potrafią się wysłowić w wywiadach.
...
Następna strona
bCPJMHvH