Trwa ładowanie...
Przejdź na

Komik Louis C.K. został oskarżony o molestowanie przez pięć kobiet! "Rozbierał się przed nimi i masturbował"

114
Podziel się:

HBO natychmiast usunęło programy, w których się udzielał.

Komik Louis C.K. został oskarżony o molestowanie przez pięć kobiet! "Rozbierał się przed nimi i masturbował"
bFdZROCt

Od kilku tygodni Stany Zjednoczone żyją skandalem, który rozpoczął się od Harveya Weinsteina, producenta filmowego i serdecznego przyjaciela Weroniki Rosati. Mało kto spodziewał się, że skala niestosownych zachowań wobec kobiet oraz nadużyć na tle seksualnym jest aż tak duża. Worek szokujących wyznań rozwiązał się po stworzeniu w Internecie akcji #metoo, która miała na celu wsparcie kobiet dotkniętych molestowaniem seksualnym.

Historia Weinsteina to był tylko wierzchołek góry lodowej. Hollywood niemal natychmiast zalała fala wyjątkowo brudnych i smutnych sekretów: molestować mieli między innymi Kevin Spacey, Dustin Hoffman, Mariah Carey, Charlie Sheen, Ed Westwick czy przyjaciel Joanny Krupy, Jeremy Piven.

bFdZROCv

Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne nadużycia. Tym razem w centrum oskarżeń znalazł się komik Louis C.K.

Pierwsze pogłoski o rzekomym nadużywaniu pozycji przez komika pojawiły się już dwa lata temu. Anonimowe kobiety oskarżały go o "rozbieranie się przed nimi i masturbację na ich oczach". Wówczas nie zdobyto jednak wystarczających dowodów, aby wyciągnąć konsekwencje.

Teraz, po latach niepotwierdzonych plotek o tym, że Louis C.K. masturbował się przed współpracownikami, kobiety wyszły naprzeciw i opowiedziały o tym, czego doświadczyły - napisał New York Times.

Dana Min Goodman i Julia Wolov tym razem podzieliły się swoimi przykrymi doświadczeniami pod nazwiskiem. Wyznały, że 15 lat temu, gdy poszły do hotelowego pokoju Louisa C.K., ten rozebrał się przed nimi i zaczął dotykać swoich miejsc intymnych, po czym przeszedł do regularnej masturbacji.

bFdZROCB

HBO, które współpracowało z komikiem, natychmiast odcięło się od jego twórczości. Z platformy internetowej zniknęły wszystkie seriale i programy z jego udziałem. Wstrzymana została również premiera jego najnowszego filmu I Love You, Daddy.

Komik wstrzymuje się od komentarza.

bFdZROCC

**Gwiazdorzy Hollywood oskarżani o molestowanie

bFdZROCD

**

bFdZROCW
KOMENTARZE
(114)
Gość
4 lata temu
Co za dziady 😂ja nie moge ze faceci sa tacy p******i
gość
4 lata temu
Świat oszalał, to jakaś plaga!
udowodnij mu ...
4 lata temu
najpierw sprawdzcie te oskarzenia, gdzie jakies dowodu, potwierdzenia?! kazdy teraz bedzie opowiadał,ze był molestowany i tylko na tej podstawie uwazacie kogos za winnego?!?! dowody!!!
bFdZROCX
Gość
4 lata temu
Niedługo nie bedzie co i kogo oglądać! Wszystkich wytną i usuną !
Gość
4 lata temu
To fakt, po co poszly.
Najnowsze komentarze (114)
gość
4 lata temu
Skoro te panie poszły do jego pokoju hotelowego, to możliwe, że uprawiały najstarszy zawód świata.
gość
4 lata temu
faceci to knury jak szympansy - brać co się rusza od dziecka po starocie
maria
4 lata temu
kuźwa! a one stały i przyglądały się?
gość
4 lata temu
Reagujecie z opóźnionym zapłonem. Prasa amerykanska az huczy.To już epidemia jesli chodzi o ujawnianie kolejnych molestowań przez amerykańskich, brytyjskich politykow, aktorów, celebrytow...
Gość
4 lata temu
Ja i tak go kocham, jakbym się zgodziła pójść z nim do pokoju hotelowego, to obrazilabym się gdyby mnie nie chciał molestować lol
gość
4 lata temu
i on zrobił skecz o molestującej babie "I'm naked" chyba sam tak robił
gość
4 lata temu
Ja się cieszę, że zdejmowane są programy tych facetów. Na pewno kolejne pokolenie degenaratów zastanowi się, czy warto tak się zachowywać. Przynajmniej są wyciagane jakieś konsekwencje realne, bo sprawa w sądzie skończyła by sie pewnie ugodą (a taki koleś ma mnóstwo pieniędzy, więc nawet nie zauważy, że coś z konta ubyło) i dalej by robił co chciał. Tracąc karierę, traci wszystko, na co pracował całe życie. I uważam, że to jest fair.
Gość
4 lata temu
Z prawnego punktu widzenia to są jakieś jaja. Jedna osoba mówi coś, nie ma na to żadnych dowodów i od razu zakłada się że ona ma rację. Nie zrozumcie mnie źle, potępiam surowo każdy przypadek. Ale nie widzę tu zadnego materiału dowodowego. I dla mnie jest straszne że wystarczy dzisiaj rzucić na kogoś oskarżenie o molestowanie, by go zrujnować. Na pewno sporo cześć oskarżonych ma coś za uszami. Bardzo możliwe jest też również wykorzystanie calej akcji metoo, by kogoś zniszczyć z powodu osobistej niechęci.
bFdZROCP
gość
4 lata temu
Wiecie co,to się zaczyna robić nudne.Moim zdaniem one albo czerpią jakaś korzyść z tych oskarżeń,albo chcą się po prostu wybić.Smieszne to jest.Tyle lat im nie przeszkadzało że się masturbuje,a teraz wielkie halo.Zwykle s**i i tyle.Najpierw dają dooopy za pracę a teraz pokrzywdzone udają.Tak ja to widzę,i jestem kobietą.Gdy ktoś się do mnie odnosi w sposób który mi się nie podoba reaguje od razu a nie za 5-10 lat.
Gość
4 lata temu
Wstretne, grube świnie z małymi ptakami, które mają wladze
JANUSZ NAWARO...
4 lata temu
Boże..to już nie można sobie w spokoju konia zwalić publicznie?Bez sensu..
Artur
4 lata temu
Co ciekawe, 90% z nich to Żydzi
gość
4 lata temu
Nowa moda?
Gość
4 lata temu
Ty się chwalisz? Czy się zalisz?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdZRODI
bFdZRODJ
bFdZRODK
bFdZRODL
bFdZRODM
bFdZRODr