Niedziela 12.11.2017 21:15

Kochanka Ronaldo opisuje szczegóły ich "romansu": "Z bliska nie zawodzi, WSZĘDZIE BYŁ OGOLONY!"

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez Natacha Sofia

Kochanka Ronaldo opisuje szczegóły ich "romansu": "Z bliska nie zawodzi, WSZĘDZIE BYŁ OGOLONY!"

Cristiano Ronaldo od lat robi co może, żeby przekonać wszystkich, ze jest miłośnikiem pięknych kobiet i uciąć spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej. W jego "kolekcji" dziewczyn były słynne modelki i celebrytki, takie jak Irina Shayk, Laetizia Filippi czy Paris Hilton. Ostatnią "zdobyczą" piłkarza jest hiszpańska piękność, Georgina Rodriguez, która szybko zaszła z nim w ciążę. Wygląda jednak na to, że ich związek może niebawem przejść do historii, bo od kilku tygodni głośno jest o innej kobiecie, z którą rzekomo miał sypiać Ronaldo. Uczestniczka reality show Love on the top, Natacha Sofia wyznała, że uprawiała seks z piłkarzem w czasie gdy był już chłopakiem Georginy. 21-latka twierdzi, że sportowiec zaprosił ją do apartamentu, gdzie namiętnie się z nią kochał, a po wszystkim wręczył pieniądze, po czym zerwał z nią znajomość.

Zobacz: Ronaldo już ZDRADZIŁ ciężarną dziewczynę?! "Uprawialiśmy seks całą noc, dał mi 300 EURO"

Choć dziewczyna próbowała się z nim skontaktować na wszystkie możliwe sposoby, całkowicie odciął się od niej i zablokował jej możliwość dostępu do swoich kont w portalach społecznościowych. Sofii bardzo się to nie spodobało i wygląda na to, że zamierza teraz zniszczyć związek i karierę Ronaldo. W tym celu coraz chętniej opowiada mediom o szczegółach ich "relacji". Kobieta utrzymuje, że do spotkania doszło w marcu tego roku po dwóch latach wymieniania wiadomości w Internecie. Ponoć piłkarz po raz pierwszy skontaktował się z nią na Instagramie po rozstaniu z Iriną. W odpowiedzi Natacha wysłała mu zdjęcie... swojej pupy.

Była pierwsza w nocy i zrobiłam to dla żartu. Nie sądziłam, że odpisze, ale o szóstej rano odpisał i reszta już potoczyła się sama. Kiedy wysłałam mu wideo na którym twerkuję w bieliźnie, stwierdził, że podoba mu się mój tyłek i chce go zobaczyć na żywo - opowiada 21-latka. Zawsze mówił wprost, że podoba mu się moje ciało. Ciągle prosił o więcej. "Wyślij mi twerk, nie zapomnij" - pisał. Wiedziałam, że ma dziewczynę, ale zostaliśmy przyjaciółmi, między nami było zaufanie, więź. Był cudownym człowiekiem i wymienialiśmy długie wiadomości.

Najwyraźniej rozmowy na czacie nie wystarczyły jednak 21-letniej celebrytce, bo postanowiła pogłębiać je w apartamencie piłkarza. Po wysłaniu jednego ze zdjęć dostała wreszcie kod do mieszkania gwiazdora piłki z dopiskiem: "Nie wstydź się, uwielbiam całować tyłki".

Nie mogłam uwierzyć, że idę do mieszkania Cristiano Ronaldo - ekscytuje się Natacha. Moje serce biło jak szalone, ale on był bardzo miły i słodki. Powiedział, żebym się czuła jak u siebie w domu. Zdjęłam buty i nalałam sobie soku, potem usiadłam naprzeciwko niego. Rozmawialiśmy o jego mieszkaniu i moim pochodzeniu. Potem wstałam, zdjęłam spodnie i pokazałam mu pupę. Dał mi klapsa i powiedział, że uwielbia mój tyłek.

Następnie, według relacji kobiety, uprawiali seks w każdym pokoju luksusowego apartamentu.

Był bardzo czuły i cierpliwy. Znałam jego ciało tylko w telewizji, ale z bliska nie zawodzi - miał muskularne nogi i wszędzie był ogolony - mówi podniecona Sofia.

Po wszystkim sportowiec miał ją oprowadzić po mieszkaniu i podarować jedną ze swoich czapek bejsbolowych oraz wręczyć pieniądze na taksówkę. Na drugi dzień 21-latka napisała mu, że świetnie się bawiła i chce utrzymywać kontakt. Ronaldo miał odpisać w podobnym tonie i zastrzec, że wszystko musi pozostać "ściśle tajne". Kontakt urwał się, gdy Natacha ponformowała 32-latka, że wybiera się do reality show.

Nie chciał żebym tam szła, ale podpisałam kontrakt, bo to były dobre pieniądze. Potem już nie odpisywał - mówi.

Po czasie gwiazdka twierdzi, że czuje się "wykorzystana", ale zrobiłaby to ponownie, bo pójście do łóżka z Ronaldo od zawsze było na liście jej marzeń.

Teraz myślę, że po prostu wykorzystał mnie dla seksu - żali się w tabloidzie. Nie żałuję ponieważ bycie z nim było jak spełnienie marzeń, ale czuję się zdradzona.

Sofia ma poważne wątpliwości, czy Ronaldo notorycznie nie zdradza swojej ciężarnej partnerki z innymi kobietami.

Mam nadzieję, że teraz jest jej wierny. Tamtej nocy powiedział, że jestem jego jedyną kochanką i nigdy wcześniej nie zdradził Georginy. Wtedy mu wierzyłam... - dodaje Natacha.

Justyna Steczkowska jednak wróci do męża? Jej syn zadbał o to, by rodzice zbliżyli się do siebie

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (195)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 195
Odpowiedz
580 54
zgłoś
gość 12.11.2017 21:16
Ronaldo to bardzo dziwny facet. Niby przystojny a jednak wszędzie plastikowy, także w życiu
Odpowiedz
50 32
zgłoś
gość 12.11.2017 21:17
Ogier pierwszej klasy kobieta każda przy nim powinna być zadowolona
Odpowiedz
690 34
zgłoś
Gość 12.11.2017 21:18
Kobiety są wredne, szczególnie w stosunku do innych kobiet.
Odpowiedz
545 42
zgłoś
Gość 12.11.2017 21:18
Żałosna laska
Odpowiedz
82 24
zgłoś
Wiolex 12.11.2017 21:18
Łajdak - tak jak i 99% populacji samców.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 195